Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy mají na osmém místě tabulky Západní konference devítibodový náskok před Dinamem Minsk, které má v základní části před sebou ještě čtyři zápasy.
Slovenský celek šel do vedení už po necelých třech minutách hry, kdy po spolupráci českého tria v přesilovce skóroval reprezentační obránce Tomáš Kundrátek. Chabarovsk dvakrát vyrovnal, gól na 2:2 vstřelil v úvodu druhé třetiny Tomáš Zohorna.
Stav pak změnily až nájezdy, v nichž se prosadili Zohorna i český útočník hostů Lukáš Kašpar. Ve třetí sérii rozhodl Andrej Šťastný o čtvrtém vítězství Slovanu z posledních pěti utkání, naopak Amur prohrál popáté za sebou.
KHLChabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 po sam. nájezdech (Zohorna 1+0 - Kundrátek 1+0, Kašpar a Nedorost 0+1) Vladivostok - Záhřeb 5:4 v prodl. |
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Magnitogorsk | 57 | 24 | 12 | 2 | 19 | 173:132 | 98 |
2. | Kazaň | 57 | 22 | 6 | 9 | 20 | 132:123 | 87 |
3. | Jekatěrinburg | 57 | 19 | 9 | 10 | 19 | 136:153 | 85 |
4. | Nižněkamsk | 57 | 19 | 6 | 12 | 20 | 119:126 | 81 |
5. | Čeljabinsk | 57 | 14 | 12 | 8 | 23 | 120:145 | 74 |
6. | Chanty-Mansijsk | 57 | 19 | 6 | 3 | 29 | 114:161 | 72 |
7. | Lada Togliatti | 57 | 17 | 4 | 8 | 28 | 114:143 | 67 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 57 | 27 | 6 | 10 | 14 | 151:112 | 103 |
2. | Novosibirsk | 57 | 23 | 11 | 8 | 15 | 148:129 | 99 |
3. | Ufa | 57 | 27 | 5 | 4 | 21 | 171:150 | 95 |
4. | Vladivostok | 58 | 24 | 8 | 4 | 22 | 153:159 | 92 |
5. | Barys Astana | 57 | 20 | 7 | 6 | 24 | 159:175 | 80 |
6. | Chabarovsk | 58 | 16 | 6 | 6 | 30 | 108:139 | 66 |
7. | Novokuzněck | 57 | 12 | 1 | 14 | 30 | 123:182 | 52 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 56 | 30 | 5 | 4 | 17 | 158:127 | 104 |
2. | Petrohrad | 57 | 26 | 6 | 7 | 18 | 166:140 | 97 |
3. | Slovan Bratislava | 57 | 21 | 10 | 4 | 22 | 148:136 | 87 |
4. | Dinamo Minsk | 56 | 20 | 5 | 8 | 23 | 137:156 | 78 |
5. | Záhřeb | 58 | 19 | 6 | 9 | 24 | 138:162 | 78 |
6. | Spartak Moskva | 57 | 18 | 5 | 7 | 27 | 128:164 | 71 |
7. | Dinamo Riga | 56 | 15 | 8 | 7 | 26 | 120:143 | 68 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 57 | 38 | 5 | 3 | 11 | 160:79 | 127 |
2. | Jaroslavl | 58 | 35 | 6 | 2 | 15 | 146:91 | 119 |
3. | HK Soči | 57 | 28 | 3 | 10 | 16 | 162:142 | 100 |
4. | Dynamo Moskva | 57 | 25 | 8 | 8 | 16 | 159:122 | 99 |
5. | Nižnij Novgorod | 57 | 23 | 10 | 9 | 15 | 155:125 | 98 |
6. | Viťaz Podolsk | 58 | 15 | 8 | 3 | 32 | 121:162 | 64 |
7. | Čerepovec | 57 | 12 | 7 | 6 | 32 | 114:155 | 56 |
Finská ligaJyväskylä - Ilves Tampere 4:1 (za domácí Hubáček 0+1) Kärpät Oulu - SaiPa Lappeenranta 1:0 Lukko Rauma - KalPa Kuopio 2:1 v prodl. Pelicans Lahti - IFK Helsinky 2:5 Sport Vaasa - Hämeenlinna 2:4 (za hosty Polák 0+1) TPS Turku - Ässät Pori 4:2 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | IFK Helsinky | 48 | 27 | 6 | 4 | 11 | 145:113 | 97 |
2. | Kärpät Oulu | 47 | 26 | 5 | 6 | 10 | 141:103 | 94 |
3. | Jyväskylä | 49 | 27 | 4 | 3 | 15 | 128:107 | 92 |
4. | Tappara Tampere | 46 | 19 | 9 | 7 | 11 | 140:110 | 82 |
5. | SaiPa Lappeenranta | 48 | 22 | 4 | 6 | 16 | 135:109 | 80 |
6. | Lukko Rauma | 47 | 20 | 6 | 4 | 17 | 118:100 | 76 |
7. | TPS Turku | 47 | 21 | 2 | 7 | 17 | 122:113 | 74 |
8. | KalPa Kuopio | 47 | 16 | 8 | 5 | 18 | 102:100 | 69 |
9. | Pelicans Lahti | 47 | 18 | 4 | 6 | 19 | 115:129 | 68 |
10. | Sport Vaasa | 48 | 15 | 5 | 7 | 21 | 118:130 | 62 |
11. | Ässät Pori | 47 | 15 | 5 | 4 | 23 | 105:117 | 59 |
12. | Kouvola | 48 | 11 | 8 | 9 | 20 | 105:137 | 58 |
13. | Hämeenlinna | 48 | 13 | 5 | 3 | 27 | 94:136 | 52 |
14. | Ilves Tampere | 47 | 13 | 4 | 4 | 26 | 93:118 | 51 |
15. | Blues Espoo | 46 | 12 | 5 | 5 | 24 | 85:124 | 51 |
Švédská liga - 41. koloBrynäs - Karlskrona 2:1 Djurgaarden - Rögle 2:1 Färjestad - Lulea 5:2 (za domácí Gulaš 0+2) HV 71 - Frölunda 5:3 Linköping - MODO Hockey 0:1 Malmö - Skelleftea 0:3 Örebro - Växjö 3:2 (za domácí Zámorský 1+0) |
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Skelleftea | 41 | 27 | 3 | 3 | 8 | 128:84 | 90 |
2. | Frölunda | 41 | 25 | 5 | 0 | 11 | 146:92 | 85 |
3. | Lulea | 41 | 22 | 3 | 2 | 14 | 111:102 | 74 |
4. | Färjestad | 41 | 17 | 7 | 8 | 9 | 111:101 | 73 |
5. | Linköping | 41 | 17 | 7 | 6 | 11 | 122:94 | 71 |
6. | Brynäs | 41 | 19 | 4 | 3 | 15 | 110:103 | 68 |
7. | Djurgaarden | 41 | 19 | 3 | 4 | 15 | 114:104 | 67 |
8. | Växjö | 41 | 18 | 3 | 3 | 17 | 116:115 | 63 |
9. | HV 71 | 41 | 17 | 4 | 2 | 18 | 112:109 | 61 |
10. | Örebro | 41 | 16 | 3 | 6 | 16 | 111:119 | 60 |
11. | Rögle | 41 | 12 | 2 | 4 | 23 | 92:124 | 44 |
12. | Malmö | 41 | 10 | 4 | 4 | 23 | 87:121 | 42 |
13. | MODO Hockey | 41 | 10 | 2 | 3 | 26 | 95:133 | 37 |
14. | Karlskrona | 41 | 4 | 4 | 6 | 27 | 99:153 | 26 |