Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Vysvědčení za zápas s Německem: u čtenářů vítězí Jágr a čtvrtý útok

Jaromír Jágr (vlevo) vodí Patricka Köppchena. | foto:  Michal Šula, MAFRA

11 2015
Jaromír Jágr nepřestává udivovat. I v zápase proti Německu, který čeští hokejisté vyhráli 4:2, byl neúnavným tahounem a blýskl se dokonce tzv. hattrickem Gordieho Howea: vstřelil gól, připsal si asistenci a stihl se i poprat. Za to všechno od čtenářů dostal nejvyšší známku ze všech.

Hlasování po vítězném utkání s Německem se na serveru iDNES.cz zúčastnily téměř tři tisícovky čtenářů, výkon národního týmu ohodnotili celkovou známkou 2,20. Známkovalo se jako ve škole.

Jágr vévodí hodnocení čtenářů už po několikáté, tentokrát za svůj komplexní výkon vyfasoval známku 1,12. Nejvíce mu pravděpodobně pomohla geniální přihrávka zadovkou na Jakuba Voráčka, která úplně změnila rytmus hry a vyautovala hned tři německé soupeře.

Fotogalerie

I když od začátku hokejového šampionátu slýchává čtvrtá lajna chválu ze všech stran, je vysoké umístění všech tří jejích hráčů hned za Jágrem malým překvapením. Petr Koukal, jenž vstřelil důležitý gól na 2:2, dostal známku 1,44, následuje jej opět velmi agilní Dominik Simon (1,49) a trio doplňuje stejně jako na ledě Martin Zaťovič (1,58).

Jedničku si vysloužilo ještě dalších pět hokejistů včetně kapitána Jakuba Voráčka (1,67) a debutanta Michala Vondrky (1,83), jenž byl na soupisku připsán těsně před zápasem a hned ve svém prvním střídání vstřelil gól. Jaká je situace na opačném konci školní stupnice?

Známky hokejistů za utkání s Německem

Podívejte se, jak národní tým oznámkovali čtenáři serveru iDNES.cz.

Horší dvojkou (2,73) ohodnotili čtenáři Romana Červenku, kterému se opět i přes velkou snahu nepodařilo prosadit, a obránce Jakuba Krejčíka (2,72). Hned tři hokejisté pak za svůj výkon proti Německu obdrželi trojku. Jan Hejda (3,09), útočník Martin Erat (3,10) a Radek Smoleňák (3,20). Smoleňák byl podle čtenářů nejhorší i v předchozím zápase s Rakouskem.

Autor:
Play-off

Semifinále CAN - CZE
1.zápas Kanada Česko 2:0
Semifinále USA - RUS
1.zápas USA Rusko 0:4
zobrazit kompletní rozpis

Video

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze