Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kamery iDNES.cz míří na hokej: uvidíte reportáže, rozhovory a studio

29 2015
Redakce iDNES.cz získala jako jediná na české mediální scéně sublicenci pro pořizování videí na hokejovém mistrovství světa. V halách v Praze a Ostravě pro vás budeme natáčet reportáže, rozhovory s hokejisty a chystáme pravidelné vysílání hokejového studia. Naše heslo zní #iDNESjeHOKEJ.

Do zákulisí světového šampionátu míří videoreportéři Milan Radosta a Martin Kupka. Akreditace jim dovoluje natáčet rozhovory v mixzónách a na tiskových konferencích. S kamerou se vydáme také mezi fanoušky a dáme prostor i samotným divákům a jejich videím.

Točíme už teď

Podívejte se na videa

Kluci, jste tu jako doma! Čeští hokejisté bydlí v klidu bývalého mlýna

Připomeňte si třeba přílet Jaromíra Jágra, podívejte se do zákulisí haly nebo do dočasného domova českých hokejistů. Videa najdete zde.

Reportáže a rozhovory na videu budou jako součást článků na www.idnes.cz/mshokej vycházet průběžně po celé dny. Výběr toho nejlepšího pak každý všední den v 15 hodin shrne studio I DNES JE HOKEJ.

„Moderátorem ve studiu bude Martin Moravec, šéf čtvrtečního Magazínu MF DNES. Ve studiu bude společně s našimi experty a dalšími zajímavými hosty z hokejového prostředí komentovat dění na šampionátu. Prostor pro pokládání otázek dostanou také naši čtenáři,“ doplňuje Ondřej Tolar, šéfredaktor iDNES.cz.

Čtenáři mohou oslovit hosty ve studiu prostřednictvím stránek iDNES.cz i na sociálních sítích, pro které vznikl hashtag #idnesjehokej.

Speciální přílohu k hokejovým šampionátům chystá portál pravidelně od roku 1999, letos monitoruje dění v ledových halách už posedmnácté. Videoštáb se poprvé objevil na MS 2009 ve Švýcarsku.

V letošním roce bude mít štáb iDNES.cz na turnaji výjimečné postavení. Vedle České televize je jediným českým subjektem, který splnil akreditační podmínky a získal sublicenci pro natáčení.

„Jsme si vědomi toho, že mistrovství světa je pro české sportovní fanoušky největší událostí letošního roku, a proto jsme velmi rádi, že můžeme našim čtenářům přinést nejen pestré zpravodajství ve všech našich titulech, ale i v exkluzivním video obsahu,“ říká člen představenstva mediální skupiny MAFRA Michal Hanák.

Facebook

Další novinky z redakce čtěte také na Facebooku, staňte se fanoušky.

Vedle videí se speciální příloha iDNES.cz zaměří na fanoušky. Představí obě ledové arény, navštíví fanzóny a bude hledat nejoriginálnější příznivce.

Součástí přílohy je i program zápasů, soupisky, on-line reportáže, výsledky, statistiky, rozhovory, reportáže a odborné analýzy.

Autor:
Play-off

Semifinále CAN - CZE
1.zápas Kanada Česko 2:0
Semifinále USA - RUS
1.zápas USA Rusko 0:4
zobrazit kompletní rozpis

Video

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze