Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


My chceme sexy uklízečky! bouřili fanoušci. Klub pod tlakem ustoupil

O takový pohled přijít nechceme. Fanoušci Philadelphie Flyers si vydupali své oblíbené Ice Girls | foto: Profimedia.cz

2 2014
Fanoušci hokejové Philadelphie Flyers se pustili do otevřené války se svým klubem a po pár týdnech slaví vítězství. Nenechali si líbit, že jim vedení vzalo jejich oblíbené Ice Girls, místo kterých uklízeli hrací plochu ledoví hoši.

Pohled na sexy děvčata během reklamních přestávek, to byla pro fanoušky Flyers oblíbená kratochvíle. Jenže Ice Girls nebyla dlouhodobě spokojená s pracovními a především s platovými podmínkami. A jelikož se nedokázala s klubem dohodnout na kompromisu, došlo na nouzové řešení.

Management rozhodl, že ladné křivky nahradí Ice Boys a ještě za to ušetří. Jenže byl to fatální omyl. V okamžiku, kdy kluci vyjeli na led, projela stadionem vlna nesouhlasného bučení a pískotu. Tak silná, že hlasitostí předčila i gólové oslavy nebo negace, jež musí poslouchat Sidney Crosby, hvězda úhlavního pensylvánského nepřítele z Pittsburghu.

Kdykoli na led vyjeli Ice Boys, fanoušci bouřili. Jejich nevole gradovala, a...
Je pauza, na led ve Filadelfii nastupují uklízečky ledu.

Kdykoli na led vyjeli Ice Boys, fanoušci bouřili. Jejich nevole gradovala, a tak klub raději ustoupil.

"Vydržíme, ono je to přejde," doufalo vedení klubu. Jenže fandy to nepřešlo. Intenzita pískotu a bučení se naopak stupňovala při každé další uklízecí akci.

A pak to přišlo: sotva fanoušci při posledním domácím zápase dobouřili, klub oznámil, že naslouchá hlasu svých příznivců, kteří jsou nespokojení, a vrátí Ice Girls do hry. Náš zákazník, náš pán. V NHL, kde týmy žijí především z přízně svých diváků, to očividně platí dvojnásob.

Ledové sexy uklízečky mají i jinde, užívají si je například fandové Islanders, Los Angeles, Calgary, Dallasu nebo Colorada. Rangers naopak dívčí skupinu raději rozpustili poté, co je jedna z nich v roce 2007 zažalovala kvůli sexuálnímu harašení.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze