Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Budějovičtí prohráli v Třebíči. Stovka fanoušků jela domů zklamaná

Českobudějovický hokejista Josef Straka (vlevo) a jihlavský Ondřej Malec sledují vhazování. | foto: Slavomír Kubeš, MAFRA

11 2014
Hned na první letošní venkovní zápas českobudějovických hokejistů fanoušci vypravili také první výjezd v sezoně. Na středeční utkání v Třebíči, kde České Budějovice prohrály 5:3, se z jihu Čechy vydalo zhruba sto příznivců Motoru. Od Budvar arény vyjel ve 14 hodin plný autobus, další příznivci jeli po vlastní ose.

„Najeli jsme navíc asi 50 kilometrů, cesta byla plná objížděk. Ale nálada je parádní, i když jsme už měli být dávno na stadionu,“ hlásil přímo z autobusu předseda fanklubu Motoru Pavel Vágner.

I když příznivci Jihočechů nestihli první minuty druhého zápasu první hokejové ligy, tak o to víc se snažili fandit ve zbytku utkání. Jenže nakonec z Vysočiny odjížděli autobusem zklamaní.

Motor na první vítězství v nové sezoně po pondělní prohře 1:4 doma s Jihlavou a následné porážce v Třebíči čeká. Další šanci na body mají českobudějovičtí hokejisté v neděli v Budvar aréně, kdy hostí od 17 hodin Havlíčkův Brod.

Cesta do Třebíče stála 200 korun

Motorácký fanklub pořádá výjezdy na venkovní zápasy pravidelně. Podle zájmu jsou fanoušci schopní sehnat i více autobusů. Tradičními místy pro výjezdy jsou města, jako je právě Třebíč, Jihlava, ale i daleký Havířov a letos by se k nim mohlo připojit i bývalé extraligové Kladno.

„Stačí sledovat naše internetové stránky motorfans.cz, kde se může kdokoliv přihlásit. Pak u autobusu zaplatí částku za cestu plus sumu za lístek, který kupujeme hromadně. Členové fanklubu mají výjezd o něco levnější,“ vysvětlil Vágner. Například výjezd do Třebíče stál 200 korun.

Autor:
Najdete na iDNES.czmobilní verze