Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hokejista Špaček se při svatbě potil

2 2001
Plzeň - Vyměnili hráčské dresy za společenský oblek, ale potili se stejně, možná i víc než na ledě. Hokejisté Jaroslav Špaček a Michal Straka se o víkendu oženili. Příští týden čeká svatba dalšího plzeňského hokejistu Martina Straku. V sobotu na zámku Kozel u Šťáhlav vstoupil do manželského svazku olympijský vítěz z Nagana, dvojnásobný mistr světa a obránce týmu zámořské NHL Chicago Blackhawks Jaroslav Špaček. Jeho chotí se stala dlouholetá přítelkyně Lenka Ženíšková. Špaček se po celý akt potil tak, že si každou chvíli musel kapesníkem utírat čelo.

Nevěsta při gratulacích plakala. Mezi gratulanty v zaplněné zámecké kapli byli Špačkovi bývalí spoluhráči, mimo jiné Radek Dvořák, Plzeňané Radek Kampf, Petr Kořínek a Michal a Martin Strakovi.

Pro bratry přitom byla  Špačkova svatba poslední možností, jak zhlédnout obřadní zvyklosti. Michal se totiž v neděli  v Plzni oženil s přítelkyní Kateřinou. "Bral jsem Jardovu svatbu jako generálku," vtipkoval  po skončení obřadu v zámeckém parku Michal Straka.

Jeho mladšího bratra, hráče zámořského  celku NHL Pittsburgh Penguins Martina, čeká svatba příští týden. 

Jaroslav Špaček se svou ženou opouštějí radnici.

K prvním gratulantům patřil plzeňský útočník Kořínek.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze