Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hokejisté Olomouce ladí sestavu

11 2003
Olomouc - V plné přípravě na první hokejovou ligu jsou hráči Olomouce, kteří při nabírání fyzických sil nezapomínají ani na přípravné zápasy. Během čtyř dní sehráli tři utkání a dvakrát dokázali zvítězit. Brněnskou Kometu Olomouc porazila 3:0 a Třebíč odešla poražena 4:0. S těmito soupeři bude Olomouc bojovat za několik týdnů o mistrovské body.

"Je to pochopitelně příjemné, ale výsledky bych příliš nepřeceňoval," poznamenal trenér Olomouce Jozef Zavadil.

"Na našich hráčích je vidět únava z náročného programu. Před zápasy mají vždy na programu náročný trénink, ve kterém nechybí posilovna a výběhy do schodů," dodal trenér Olomouce.

Zavadil přesto přiznal, že výsledky týmu těší. "Jsou dobré pro pohodu a získání sebevědomí." Dosud posledním soupeřem v náročném programu bylo extraligové Znojmo. Hosté zvítězili jasně 8:2, když od druhé třetiny byl rozdíl výkonnosti patrný.

"Kluci šlapali vodu a těšili se na konec. Měli toho plné zuby," přiznal Zavadil, který ale zároveň upozornil na rozdílná stadia přípravy obou týmů. "Na Znojmu bylo vidět, že jsou na ledě déle a už příliš neposilují. My stále pracujeme na kondici, a to bylo vidět."

Do konce první třetiny bylo utkání vyrovnané, pak už tahal za delší konec provazu extraligový tým. I přes porážku byl kouč Olomouce spokojený s výkony některých hráčů, kteří se sehrávají.

"Také jsem ale viděl řadu chyb, které neomlouvá ani únava. Čeká nás ještě hodně práce. Týmu ale věřím, bude to dobré mužstvo," míní Zavadil.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze