Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Ve středu bude opět možné koupit vstupenky na hokejové MS

POKLAD. Takhle vypadají vstupenky na hokejový šampionát 2015, který pořádají Praha a Ostrava. O vstupenky je velký zájem. | foto:  Michal Šula, MAFRA

16 2014
Hokejoví fanoušci budou mít další šanci zakoupit si vstupenky na mistrovství světa, které se v květnu uskuteční v Praze a Ostravě. Organizační výbor šampionátu uvolní ve středu v 8:00 do on-line prodeje balíčky vstupenek z neuplatněných rezervací, přičemž jde zejména o vstupenky na zápasy play-off.

„Balíčků vstupenek obsahující zápasy českého týmu v základní skupině se v prodeji objeví na desítky kusů ve druhé kategorii,“ řekla ředitelka komunikace Martina Kučerová.

Vzhledem k malému počtu těchto balíčků vstupenek bude upraven systém prodeje. Nově uvolněné balíčky vstupenek bude možné zakoupit pouze prostřednictvím internetu na www.sazkaticket.cz. On-line prodej nabízí možnost nákupu maximálně deseti balíčků na jednu objednávku.

„Pro utkání play off - pro čtvrtfinále jak v Praze, tak v Ostravě, semifinále i finálový den - se jedná řádově o stovky balíčků vstupenek v první kategorii. Nově bude ale k dispozici také asi tisíc balíčků vstupenek druhé kategorie na jednotlivé dny,“ dodala Kučerová.

Prodej vstupenek na hokejové MS byl zahájen 4. listopadu a během několika hodin byly prodány nebo zarezervovány všechny lístky na utkání národního týmu.

Autor:
Play-off

Semifinále CAN - CZE
1.zápas Kanada Česko 2:0
Semifinále USA - RUS
1.zápas USA Rusko 0:4
zobrazit kompletní rozpis

Video

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze