Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hvězdy NHL změří síly na golfovém turnaji

17 2004
Praha - V sobotu budou greeny golfového hřiště na Karlštejně patřit hvězdám hokejové NHL. Pověst jednoho z nejlepších golfistů mezi českými hokejisty bude na turnaji obhajovat Václav Prospal. Kromě centra Anaheimu se úvodní akce letního programu "Hockey Superstars 2004" poperou se záludnostmi osmnáctijamkového hřiště Dominik Hašek, Radek Dvořák či Pavel Brendl.

Turnaj na karlštejnském golfovém hřišti odstartuje v sobotu v 10:00.

Hokejisté z NHL, jimž letní tréninkové aktivity zprostředkovává společnost EuroHockey Service, však nezůstanou jen u pažitu karlštejnského golfového resortu.

V červenci vezmou do ruky raketu na tenisovém turnaji v Praze a poté se zúčastní také utkání fotbalových internacionálů České republiky a Slovenska, v němž se ve Světlé nad Sázavou představí mimo jiné také Karol Dobiaš, Jan Berger, Pavel Stratil, Ladislav Vízek, Jozef Adamec, Ladislav Petráš a Dušan Galis.

Přípravu na ledě zahájí hokejisté od 15. července v Letňanech, třikrát týdně jim bude k dispozici hala bratří Kučerů. Šestidenní soustředění v Mladé Boleslavi, během něhož se uskuteční i exhibiční miniturnaj čtyř desetičlenných týmů, odstartuje 1. srpna.

Podle informací hokejového agenta Jaromíra Henyše probíhají jednání s televizí Prima, která by měla celý letní hokejový kemp zmapovat v krátkém dokumentu.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze