Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jágr a spol. si zasportují na písku

3 2004
Praha - Brusle vymění za plážové pantofle nebo kopačky. Jak to hokejovým hvězdám půjde ve volejbale a ve fotbale? Jágr, Hudler, Straka a další hráči NHL se představí divákům v první akci letošního Jágr týmu, v areálu základní školy Horáčkova na Praze 4 nastoupí k charitativní exhibici ve zmiňovaných letních sportech.

V poněkud netradiční podobě budou moci diváci spatřit hokejový Jágr tým v úvodu jeho letního charitativního programu.

Jaromír Jágr, útočník New Yorku Rangers a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu, se v sobotu 12. června spolu s dalšími hokejisty Davidem Výborným, Martinem Strakou, Jiřím Hudlerem či Janem Hlaváčem představí na turnaji v plážovém volejbalu a fotbalu.


Hrát se bude v areálu základní školy Horáčkova v Praze 4 a svoji herní úroveň jsou připraveni dokumentovat také volejbalisté Michal Palinek, Milan Hadrava, Štěpán Smrčka nebo baviči Michal Suchánek, Richard Genzer, Jiří Carda a herci Lukáš Vaculík se Sagvanem Tofim.

Utkání osmi týmů složených vždy z jednoho hokejisty, osobnosti a volejbalisty v plážovém fotbalu a volejbalu začnou v 10:00. Vstup pro diváky je zdarma a připraveno je i pohoštění včetně míchaných nápojů.

Vedle dvou kondičních soustředění, z nichž to druhé už by měli hráči z NHL absolvovat od 8. do 14. srpna na ledě v Prostějově, zahrnuje plán charitativních akcí Jágr týmu i fotbalové exhibice ve Vracově, Konicích a v Doubku u Říčan.

Začátkem července hráči znovu změří síly i na tenisových kurtech v Prostějově.
Další hokejové exhibice by se měly konat v Berouně, v Jihlavě, Karviné či Vyškově. Jágr tým by měl zavítat rovněž na Slovensko a do Ruska.

"Letní přípravu chceme koncipovat s ohledem na Světový pohár," říká Marián Jelínek, šéf Jágr týmu a kondiční trenér národního mužstva. "Účast přislíbilo mnoho reprezentantů."

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze