Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jágr bude obhajovat tenisovou výhru

4 2003
Prostějov - Ne osm dvojic jako v loňském roce, ale hned dvanáct párů se představí na tenisovém turnaji Benzina NHL Open, který je na programu v sobotu v prostějovském tenisovém areálu. Na kurtech si to mezi sebou rozdají hokejisté Jágr Teamu. Turnajem vyvrcholí kondiční soustředění na Hané. „Je to příležitost pro hokejové fanoušky a především mládež. Všichni návštěvníci areálu budou mít možnost vidět na vlastní oči hráče, kteří patří k těm nejlepším v NHL,“ zve diváky do areálu ředitel pořádajícího TK Plus Petr Chytil.

Turnaj se bude hrát ve čtyřech skupinách po třech týmech. Každý zápas bude obnášet dvě dvouhry a čtyřhru. Vítězové skupin postoupí do semifinále, kde se již bude hrát vyřazovacím způsobem.

„V průběhu dne navíc bude pro lovce podpisů uspořádána autogramiáda některých hráčů,“ doplnil obchodní ředitel TK Plus Petr Fridrich.

Loňské vítězství bude obhajovat dvojice Jaromír Jágr a Milan Kraft.

Souběžně s turnajem Benzina NHL Open proběhnou také souboje VIP osobností. Mezi přihlášenými je například herec Martin Dejdar. Na kurtech se představí také celá řada bývalých špičkových hráčů, jako například Petr Korda nebo Karel Nováček.

Aktivní hráče budou zastupovat David Rikl nebo vítěz letošního ročníku Živnobanka Czech Open Radek Štěpánek. Oba turnaje začínají souběžně v sobotu v10 hodin, vstup je volný.

Nejen na ledě, ale i s tenisovou raketou vládl Jaromír Jágr. Spolu s bývalým spoluhráčem z Pittsburghu Milanem Kraftem vyhráli turnaj v Prostějově.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze