Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jágr se pořád nevyjádřil. To jsou sliby, vzdychají jeho fanoušci

ČERNÁ JE DOBRÁ. Anebo ne? Jaromír Jágr dál mlží ohledně své budoucnosti | foto: AP

18 2013
Marné bylo čekání fanoušků Jaromíra Jágra, který jim v úterý na Facebooku slíbil, že o den později podrobně rozebere svá tajemná slova o černé budoucnosti v NHL. Ti se nic nedozvěděli ani ve čtvrtek.

"Vidím to hodně černě. Ale k tomu bych se vrátil až zítra. Nějakým způsobem bych podrobně popsal, jak a co všechno vypadá a kde možná budu v příští sezoně hrát. Takže se mějte a těšte se na zítra."

Takto Jágr zakončil úterní minutový videomonolog na své oficiální facebookové stránce.

Navnadění fanoušci celou středu neustále kontrolovali jeho profil, jenže rozkrytí záhady se nedočkali. Kdo ví, co za tím stojí. Pozapomněla slavná "68" na svůj slib, nebo se situace náhle změnila a jednání o angažmá, jež se možná nadějně rýsovalo, zkrachovalo?

Nebo Jágr od začátku jen žertoval?

Možné je všechno, každopádně lidé jsou tak trochu zklamaní. "To jsou sliby," napsal jeden z Jágrových obdivovatelů, když se blížila středeční půlnoc.

A další přidávali: "Takhle si z nás utahovat, to ti neprojde."

"Právě začali v Brně zpívat ptáčci a Jarda stále nic."

"Jardo, co je??? Říkal jsi, že se do středy vyjágříš."

"Nenapínej už!"

"Jenom jestli to zítra neznamenalo vlastně pozítří. Nebo třeba příští týden."

Budoucnost české hokejové legendy zůstává dál obestřena tajemstvím. Místo odpovědí jen příbývají otazníky. A také další spekulace. Třeba o tom, že nejnověji k dosavadním zájemcům o Jágrovy služby přibyla Ottawa, na jejichž jedné variantě dresů převládá černá.

Stejně jako u Los Angeles, Tampy Bay, Pittsburghu, Anaheimu, Dallasu, Philadelphie, San Jose nebo Chicaga.

Tak si vyberte. Nebo dál oddaně sledujte sociální sítě. Třeba se tam nakonec skutečně dozvíte pravdu. Třeba o tom, že Jágr míří do Omsku, který vyznává také černé barvy.Najdete na iDNES.czmobilní verze