Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jágr si zopakuje plážový volejbal

23 2004
Prostějov - Jaromír Jágr je mistrem především na ledě. Nyní se mu ale zalíbily i sporty na písku: po nedávné exhibici v Praze bude znovu bavit publikum v Prostějově. Spolu s dalšími hokejisty zpestří beachvolejbalovou exhibici, už tak dost atraktivní podívanou za účasti předních českých reprezentantek Celbové s Novákovou.

Celá akce proběhne na náměstí v Prostějově v úterý 29. června za účasti členů hokejového Jágr týmu zpestří zápasy předních evropských dvojic v plážovém volejbalu. Prostějovská exhibice bude také jednou z mála zastávek na českém území před olympijskými hrami pro Evu Celbovou a Soňu Novákovou.

Do Prostějova se vydají kvalitní evropské dvojice už čtvrtý rok za sebou. Letos přijala pozvání i bývalá česká reprezentantka Jana Vollmerová, která se provdala do Německa a spolu s Andreou Ahmannovou vybojovaly loni na mistrovství Evropy stříbro.

Třetím párem jsou Rakušanky Christine Mellitzerová, Conny Rimserová. Další hráčky pořadatelé nesháněli, místo toho rozšířili doprovodný program. Pro něj si udělají čas i někteří členové Jágr týmu, kteří o víkendu nastupují do Prostějova na kondiční soustředění.

"Určitě budou hrát Jágr a Jirka Hudler, Jardovi se beach po exhibici na Pankráci asi zalíbil," řekl s úsměvem na tiskové konferenci manažer Petr Fridrich z pořádající marketingové společnosti TK Plus. "Možná nastoupí i Honza Hlaváč a Karel Pilař," jmenoval další profesionální hokejisty.

Celý program začne v poledne, tři ženské dvojice se utkají každá s každou a jejich turnaj proloží hokejisté se svou půlhodinkou. "Buď v půl jedné nebo v půl druhé, podle toho, jaký bude mít Jágr tým program," přiblížil Fridrich.

Basketbalový míč za menší vymění i nové posily místního klubu Jiří Okáč s Petrem Czudkem, jehož poraněný ukazováček z reprezentačního turnaje v Janově už je v pořádku. Na hřišti se od 15 hodin postaví proti sobě a jejich spoluhráči budou přední plážoví volejbalisté Michal Palinek a Štěpán Smrčka.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze