Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jágr Team se proháněl v Lipníku. Zelenka se loudal

Hokejisté se svezli na motokárách | foto: Tv Nova

27 2008
Plyn sešlápnutý až na podlaze, maximální rychlost přesto ne a ne přijít. Hlavně sám se sebou bojoval hokejista Jaroslav Nedvěd při závodech Jágr Teamu na motokárové dráze v Lipníku nad Bečvou. „Je velká nevýhoda, když mám o dvacet kilo víc než ostatní kluci,“ povzdechl si dvoumetrový obr, kterému zpod přilby vylézala jeho bohatá hříva.

"Těžko se mi do motokáry vůbec skládá a jezdí mi to nějak pomalu. Pro tento sport bych musel pořádně zhubnout,“ pousmál se Nedvěd.

Nejpomalejší přesto ani zdaleka nebyl. Tento primát patřil Jiřímu Zelenkovi, jehož loudavá rychlost byla až humorná.

"V autě mi rychlá jízda nevadí, ale na motokáře sedím poprvé a mám z ní strašný vítr,“ potvrdil dosavadní útočník Komety Brno, že jel pomalu záměrně. "Beru to hlavně jako odreagování od tréninkové dřiny. Než abych se přizabil, tak to radši budu šolíchat pomalu. Kluci mi za ten výkon asi vymyslí nějakou speciální cenu,“ odhadoval.

Hokejisté jsou na Hané od pondělí. Tradičně zvolili jako svou základnu Prostějov, kde Jágr Team složený nejen z hráčů NHL absolvuje rok co rok společnou kondiční část letní přípravy.

Ikona týmu Jaromír Jágr zatím chyběl, poprvé se kapitán týmu New York Rangers představí až na dnešní tiskové konferenci v Prostějově, kde by mohl prozradit další plány se svou kariérou.

V sobotu se pak Jágr Team a řada dalších zajímavých osobností představí na tenisovém a golfovém turnaji ve Vésce u Olomouce.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze