Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jágr Team tentokrát obuje kopačky

9 2004
Praha - Jaromír Jágr, Martin Ručinský, Martin Straka a Milan Hnilička. Všechny tyto hokejové osobnosti ozdobí sobotní fotbalový turnaj v Doubku u Říčan. Po plážovém volejbale a tenise obuje hokejový Jágr Team kopačky. Další parta hokejistů se v sobotu sejde na tenisovém turnaji v pražském areálu Hamr.

V Doubku u Říčan se koná v sobotu 4. ročník fotbalového turnaje pod názvem Albion Celebrity Show.

Začátek akce je ve 14:00. Vedle Jágra nastoupí třeba Martin Straka z Los Angeles, Martin Ručinský z Vancouveru nebo další olympijský vítěz gólman Milan Hnilička.

Také v dalších celcích se představí řada osobností sportovního a kulturního života. Chybět nebudou hokejový mistr světa a trojnásobný vítěz Stanleyova poháru Jiří Hrdina, fotbalový mistr Evropy Antonín Panenka, populární "Bomber" Tomáš Skuhravý či herec Roman Skamene.

Vlastní týmy představí televize Nova a Radio Hey, hudební příznivci se zase mohou těšit na Petra Poláčka, finalistu soutěže Česko hledá Superstar. Výtěžek ze vstupného, jež činí 30 korun, poputuje na konto Dětského domova ve Strančicích.

Zahálet však o víkendu nebudou ani další přední tuzemští hokejisté. Agentura Eurohockey Services pořádá v neděli v pražském areálu Hamr tenisový turnaj VIP dvojic, jehož se zúčastní mimo jiné světoví šampioni David Výborný, Jan Hlaváč a
Václav Varaďa, s raketou v ruce se představí i Patrik Štefan, útočník Atlanty a jednička draftu NHL z roku 1999. Turnaj odstartuje v 9:00.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze