Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jágr tým porazil moskevský magistrát

10 2003
Moskva - Hokejový Jágr tým má za sebou první duel na miniturné v Rusku, V prvním ze dvou utkání v Moskvě porazil výběr tamního magistrátu 11:6. Na závěr exhibičního duelu předal vůdce hostujícího mužstva Jaromír Jágr organizátorům akce šek na 25 000 dolarů, které jsou určeny na rozvoj škol v přírodě v Rusku.

V pondělí čeká Jágr tým v Moskvě druhé utkání s výběrem ruských a bývalých sovětských hokejových veteránů. Trenérem tohoto výběru je Alexander Ragulin a v týmu budou ze slavných hráčů například Viktor Kuzkin, Alexander Gusev, Jurij Šatalov, Vladimír Krutov, Viktor Šalimov a Igor Kapustin.

Hlavní pozornosti se v Moskvě těší tradičně Jágr, který do Ruska přiletěl jako předvoj týmu už v sobotu. Český výběr hokejistů NHL je v Rusku na pozvání prefekta centrálního autonomního okruhu Moskvy.

V sobotu Jágr navštívil galerii světoznámého sochaře Zuraba Ceriteliho a přijal jej moskevský starosta Jurij Lužkov, kterému předal svůj dres s číslem 68. "Místo protokolem plánované půlhodinky trvalo setkání bezmála dvě hodiny. Jágr se s Lužkovem domluvili na sehrání tenisového exhibičního utkání na ledě na bruslích," řekl manažer akce Petr Fridrich.

V sobotu večer ještě Jágr absolvoval plavbu po řece Moskvě parníkem Aurora a dnes ráno se prošel po Rudém náměstí.

Výsledek
Magistrát Moskvy - Jágr tým 6:11 (2:4, 2:4, 2:3).
Branky Jágr týmu:
Jágr, Výborný, Horáček, Kopecký, Melichar, Straka, Rozsíval, Huml, Schnabel, Šlégr, F. Kaberle.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze