Jaromír Jágr

Jágr vstřelil jediný gól Omsku, Svoboda ještě nechytal

• 1
Série čtyř vítězství, která hokejisté Omsku vybojovali v Kontinentální lize v prodloužení či nájezdech, je u konce. A dost rezolutního. Sibiřský tým totiž podlehl na ledě Atlantu Mytišči vysoko 1:5. O jediný gól poražených se postaral Jaromír Jágr.

Český útočník poslal svým jednadvacátým gólem v sezoně Omsk do vedení v 25. minutě, když krátce po skončení přesilové hry hostů překonal kanadského brankáře Raymonda Emeryho. Atlant však ještě ve druhé třetině zásluhou Esy Pirnese a Sergeje Mozjakina skóre otočil.

Oba domácí střelci se prosadili ještě jednou ve třetí části a podepsali se pod jasnou výhru druhého týmu soutěže. Gólman Adam Svoboda, jenž do Omsku přestoupil v úterý z pražské Slavie, ještě nechytal. Pětigólový příděl inkasoval Alexandr Fomičev.