Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Je to v nás. Musíme se zvednout, ví Bakus

26 2001
Jihlava - Čtyři porážky během posledních šesti kol zavalily sebevědomí jihlavských hokejistů. Mužstvo, které ještě před nedávnem - hlavně na ledě soupeřů - spanile jezdilo po ledě, bodovalo a ztrácelo výjimečně, teď zvadlo. Body "pouští" venku i doma. V jediném týdnu stále ještě druhá Dukla nechala ve dvou utkáních všechny body celkům, které se pohybují těsně nad samotným dnem tabulky Ytongu Brno a Šumperku.

Čím to? Co se stalo? "Nedaří se nám, nedaří. Těžko k tomu něco víc říct. Hrajeme prostě špatně, nic nám teď nejde," souká ze sebe kapitán Dukly Oldřich Bakus. Během sobotního zápasu, kdy se jihlavský tým protrápil k porážce s Šumperkem, se naštvaní diváci "osmělili" říct svůj "názor" a chvíli skandovali směrem ke kouči: "Dvořák ven".

Zatímco trenér Holík na nějaký čas tým opustil, aby za mořem sledoval kandidáty na dres reprezentační dvacítky, kterou vede, jihlavské mužstvo podle jazyků v hledišti "zvlčilo", když nad sebou nemá "pevnou ruku". "Nesmysl. Je to v nás, to my jsme na tom ledě. A není pro nás jiná cesta, než se zvednout a hrát líp," ví Bakus.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze