JIHLAVA - ČESKÉ BUDĚJOVICE 0:5 (0:1, 0:1, 0:3). Konec
60:00
Konec zápasu. Budějovice vítězí přesvědčivě 5:0 a vyrovnávají stav barážové série na 1:1.
59:00
Zápas se dohrává. Diváci opouštějí halu.
56:45
Budějovice vedou 5:0. Prospal zakončil rychlý protiútok, když zůročil Dvořákovu přihrávku před brankoviště a propasíroval puk za záda gólmana Masalskise.
56:27
Budějovice jsou v pěti.
55:39
Jihlava dnes podruhé nevyužila dvojnásobnou přesilovku, těžko se dostávala do zámku. Malenovu střelu vyrazil Turek levým betonem.
54:27
Jihlava bude hrát pět na tři 72 vteřin. Vyloučen je Kotaška za podražení.
53:39
Přesilovka Jihlavy. Vyloučen je Prospal za hrubost.
53:18
Šance Dukly. Od zadního mantinelu nahrával k pravé tyči Rytnauer, ale Altrichtrovi přeskočil puk čepel hole.
52:20
Je definitivně rozhodnuto Budějovice vedou 4:0. Odražený puk se dostal mezi kruhy k Ferencovi, který se trefil pod horní tyč. Asistence Štrba.
51:51
Další přesilovka Budějovic. Na Muchu si vyšlápl Hlouch, srazil ho u mantinelu a faulovaný jihočeský bek míří rovnou do kabin.
50:52
Hraje se v plném počtu.
50:00
Když fanoušci nepřestali házet kelímky s pivem na Prospala, z nichž většina končila na divácích ve spodních řadách, jeden promočený fanoušek se naštval, skočil k rolbě a málem se popral s jedním z lidí z ochranky, která nezakročila.
49:42
Další oboustranné vyloučení. Bakus přidržel Prospala u ledu, ten se po něm ohnal. Když šel Prospal na trestnou lavici, nalítaly na něj plastové lahve. Jedna plechovka s pivem vletěla do boxu trestoměřičů a rozlila se na papíry, které tam byly rozložené.
48:52
Oboustranné vyloučení. Hřebejk za držení, Altrichter za vysokou hůl. Hra je hodně rozkouskovaná, příliš vzruchu nenabízí.
47:53
Jihlava je v plném počtu. Budějovice se nikam nehnaly.
45:53
Přesilovka Budějovic. Bakus se prodral do pásma po pravém křídle, dostal se až za branku, ale tam si pomohl vysokou holí a je vyloučen.
44:51
Budějovice se bez problémů ubránily. Když už se Jihlava dostala do pásma, vůbec se nedostala ke kombinaci. Hosté puky bez problémů vyhazovali.
42:51
Přesilovka Jihlavy. Vyloučen je Gýna za vysokou hůl.
42:29
Jihlava je v pěti.
41:12
Budějovice dvojnásobnou přesilovku využívají a vedou 3:0. Pletka dostal od Prospala přihrávku zpoza branky a u levé tyče doklepl puk do odkryté klece. Masalskis se nestihl přemístit.
40:29
Budějovice budou hrát 87 vteřin pět na tři. Vyloučen je Zajac za nedovolené bránění.
40:01
Byla zahájena 3. třetina. Budějovice mají téměř celé dvě minuty výhodu přesilové hry.
40:00
Konec 2. třetiny. Jihočeši v ní přidali druhý gól a zatím druhá barážový duel v poklidu kontrolují. Turek, který v pátek neměl svůj den, chytá v pohodě a jihlavští střelci na něj zatím nevyzráli.
39:56
Přesilovka Budějovic. Altrichter je vyloučen za hrubost.
39:06
Dukla přesilovku nevyužila. Největší šanci měl Vostřák, který pálil z pravého kruhu, ale přesně do míst, kde stál Turek.