JIHLAVA - BUDĚJOVICE 2:4 (0:1, 1:2, 1:1). Konec zápasu
60:00
Skončila třetí třetina. České Budějovice vyhrály v Jihlavě 4:2 a postupují do extraligy.
59:53
Budějovice vstřelily branku. Prospal s Dvořákem ujížděli sami na prázdnou jihlavskou branku. Prvně jmenovaný zpěčetil výhru Budějovic a tím i jejich postup do extraligy.
59:27
Vhazovat s ebude po pravé ruce brankáře Turka. Jihlava hraje bez brankáře.
59:06
Jihlava si bere oddechový čas. Brankář Masalskis se však po něm vrací do branky.
54:40
Jihlava hraje vabank. Hosté se často dostávají do brejků. Při jednom z nich se opět vytáhl Masalskis, když si poradil s šikovnou tečí budějovického Hřebejka.
53:19
Hosté mohli zvýšit svůj náskok. Po Štrbově přihrávce za obranu jel sám na Masalskise Šimánek. Jihlavský gólman však svůj tým v rozhodující chvíli podržel a lapačkou Šimánkův pokus zneškodnil.
48:33
Obrovská šance Jihlavy. Po vyhraném buly tvrdě vypálil od modré Ficenc, Turek chytající v opačném gardu střelu vytěsnil lapačkou. Puk se však o ni jen lehce otřel a po vrchní tyčce se odkutálel k mantinelu.
47:00
Atmosféra na stadionu houstne. Po zákroku jednoho z budějovických obránců zůstal na ledě ležet s bolestivou grimasou Padělek, rozhodčí však nevylučuje a fanoušci se vztekají.
46:56
Jihlava směle bojuje o svou extraligovou příslušnost. Dvakrát v krátké době vytvořila závar před Turkem.
46:43
Jihlava snížila na rozdíl jediného gólu. Branku vstřelil Jeslínek. Po srážce s jihlavským obráncem zůstal na ledě ležet Pletka. Hosté čekali odpískání faulu a přestali hrát. Zblízka se tak před Turkem prosadil beekhendovou střelou Jeslínek.
45:13
Po Zajacově střele od modré se dostal k dorážce Hlouch, Turek se stihl přemístit a jeho šanci zázračně zlikvidoval.
44:01
Solidní šance domácích. Čachotský posunul puk na Bakuse, ten byl sám před Turkem, ale nedokázal puk protlačit za jeho záda.
40:01
40:00
Skončila druhá třetina. V polovině zápasu to již vypadalo, že si Budějovice již budou v klidu hlídat tříbrankový náskok. Jihlavu však vrátil do hry Punčochář. Hosté byli po obdrženém gólu jako opaření, Jihlava je dostala pod tlak.
38:08
Po Padělkově střele končí puk v Turkově lapačce.
35:42
Jihlavští přežili oslabení bez úhony.
33:42
Jihlavský Bakus fauloval za Turkovou brankou a je vyloučen na dvě minuty.
31:49
Jihlavský Punčochář vstřelil gól. Hostující obrana nechala před brankou zcela volného Punčocháře, který v klidu zvedl puk a vrátil domácí do hry.
31:07
Po nevinné srážce s Padělkem ve středu hřiště je vyloučen Kotaška.
28:42
Na stadionu se strhla bitka mezi policií a budějovickými fanoušky. Strhla se poté, když šli bránit svého kamaráda, kterého chtěli policisté vyvést.
27:44
Budějovice kráčí směrem k extralize. Třetí gól vstřelil Šimánek. Štrba se Šimánkem jeli dva na jedenihého jihlavského beka. štrbovi se podařilo přes něj přihrát na volného Šimánka, ten střelou pod horní tyčku poslal hosty do tříbrankového vedení.
24:24
Hosté využili přesilovku. Po Prospalově přihrávce zpoza branky se Masalskis zmateně ohlížel na všechny strany, kde je puk. Pletka mezitím z pravé strany zasunul puk za jeho záda.
24:07
Martínek zůstal před odkrytou brankou na chvíli sám, Trefil však jen tyč.
23:46
Budějovice budou hrát přesilovku. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Šmarda.
20:22
Jihlava začala druhou třetinu náporem. Střelu Kuchyni vytěsnil brankář Turek mimo branku.
20:01
Začala druhá třetina. Jihlava dohrává přesilovku z první třetiny.
20:00
Konec první třetiny. Hosté začali obezřetně. Na nohy je postavila dvojnásobná přesilovka, kterou využili, díky střele Martínka.
19:22
Opět se bude vylučovat. Za faul na Čachotského putuje na trestnou lavici Dvořák.
19:12
Jihlava se ubránila. Hosté v přesilové hře brankáře Masalskise vážněji neohrozili. Hostující fanoušci skandují "Dneska to skončíme".