Jihlava - Chomutov 1:4 (0:2, 1:0, 0:2), sobota od 17:30
Stav série Jihlava - Chomutov 1:3. Přeji hezký zbytek večera.
60:00
Konec zápasu.
59:51
Góly Chomutov dává gól do prázdné brány na 4:1! Tomase Sinisala vyslal Gajovský a hokejista Pirátů zvýšil skóre. Asistence: Gajovský, Skinner.
58:26
Domácí hrají bez brankáře.
57:32
Důležitý moment Dukla si bere oddechový čas.
56:14
Jihlavští se snaží všemožně dostat k zajímavé příležitosti, aby ještě zdramatizovali závěr utkání, ale nedaří se jim to.
54:23
Důležitý moment Dnešnímu utkání přihlíží 4 112 diváků!
54:09
Na pravé straně si udělal prostor jihlavský Důras. Jeho střelu vyrazil Kopřiva.
50:36
Góly Chomutov zvyšuje na 3:1! Hosté se znovu dostávají do vedení o dvě branky. Nejprve vypálil Chlouba, jeho střelu vyrazil Sáblík, hned nato však dorazil puk do brány Marek Račuk. Asistence: Chlouba, Dušek.
48:43
Hovorka se snažil protlačil do útočného pásma, nicméně jihlavští beci jej nepustili.
46:33
Hosté v plném počtu.
46:19
Jihlavští jsou v tlaku. Na pravé straně se pokoušel vystřelit Čachotský, střela byla zblokována.
44:33
Tresty A máme tu další vyloučení. Na dvě minuty za držení protihráče jde hráč Pirátů Chomutov David Kämpf.
44:27
Kämpf měl volný prostor ve středu útočného pásma, vystřelil a fanoušci Pirátů už začali slavit. Jenže rozhodčí roztáhl ruce a dal jasně najevo, že branka nepadla.
42:10
Teď jsme měli možnost vidět dvě šance. Nejprve po přihrávce Malce vypálil domácí Mocek, poté se snažil překvapit na druhé straně Hovorka. Ani z jedné akce branka nepadla.
40:44
Zakázané uvolnění. Vhazuje se před Sáblíkem.
40:01
40:00
39:16
Jihlavský Štebih si dal málem vlastní gól. Vracel se zpět směrem ke své bráně a nešťastně se od něj odrazil puk. Naštěstí pro Duklu těsně vedle.
37:06
Jihlava je v posledních minutách lepší. Nyní měla dvě zajímavé šance za sebou. Při obou musel zasahovat brankář Kopřiva.
36:09
Tresty Dvě minuty za sekání dostal chomutovský Marek Hovorka.
34:48
Po sledu několika vyloučení a tvrdých zákroků se hra uklidnila.
31:43
Góly Jihlava snižuje na 1:2! V síti Kopřivy skončila tvrdá rána domácího Tomáše Kalába. Asistence: Štebih, Zeman.
30:16
Tresty Za úmyslné posunutí brány dostal dvě minuty chomutovský brankář Miroslav Kopřiva.
29:25
Tresty Dneska se hraje opravdu tvrdě. Máme tu další vyloučení. Chomutovský Štěpán Hřebejk dostal trest do konce utkání za tvrdý zákrok na jihlavského Marka Melenovského. Při odchodu do šaten hostujícího hráče napadl fanoušek. Hned poté dostal ještě dvě minuty domácí Petr Šidlík. A pět minut si odpyká hostující Roman Chlouba.
28:49
Tresty Jihlava bude hrát přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si odpyká chomutovský Milan Toman.
27:54
Chomutov se snaží dostat do útočného pásma, ale několikrát Piráty zastavil zbytečný ofsajd.
26:40
Hra je teď plná přerušení a bez větších šancí.
24:07
Tresty Deset vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Potrestán za podražení byl právě jihlavský Petr Šidlík.
23:58
Domácí se při přesilové hře marně dostávají ke střele.
22:17
Tresty Nedovoleného zákroku se dopustil chomutovský Marek Sikora. Dvě minuty dostal za hrubost.
20:36
Zeman si navezl puk do pravého kruhu v útočném pásmu a vystřelil. Kopřiva kotouč vyrazil betonem.
20:01
20:00
18:18
Tresty Rozhodčí dnes trestají o sto šest. Na trestnou lavici za nedovolené bránění odcestoval hostující Ondřej Kaše.
18:10
Jihlavští už jsou ve čtyřech. A s oslabením se zatím vypořádávají velmi dobře.
16:38
Tresty Máme tu další vyloučení. Tentokrát hrál vysokou holí jihlavský Robin Staněk. Chomutov bude mít přesilovku pět na tři.
16:29
Ačkoliv hosté hrají přesilovou hru, nyní byli příliš rozháraní, čehož využila Dukla. Dlouhou přihrávku přes půl kluziště dostal Důras, ani jeho průnik ale neskončil gólem.
15:24
Tresty Na dvě minuty za krosček byl potrestán domácí Marek Melenovský.

Nepřehlédněte

Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Mocek, Dobrovolný, Staněk, Kaláb, Štebih, Schejbal, Šidlík – Čachotský, Zeman, Seman, Důras, Melenovský, Jergl, Harkabus, Malec, Kuřítko, Prokš, Matula Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Toman, Šulák, Drtina, Skinner, Bartejs, Rutta, Koma – Hřebejk, Gajovský, Hovorka, Sinisalo, Růžička, D. Květoň, Šagát, Kämpf, O. Kaše, Chlouba, Dušek, Račuk, Sikora Rozhodčí: Pavlovič, Souček – Jindra, Zíka