Reportáž skončila 4. 3. 2015 20:04

Jihlava vs. Kladno

Čtvrtfinále play-off 1. hokejové ligy komentuje Michal Jindra

Jihlava - Kladno 3:2 (0:0, 2:1, 1:1), středa od 17:30
Stav série Dukla Jihlava - Rytíři Kladno je tak po dnešním zápase 4:3. Pro Středočechy je to dnes poslední zápas sezony, zato plný jihlavský stadion bouří.
60:00
Zápas skončil.
59:50
Do konce zbývá posledních deset vteřin. Vhazuje se u brány Sáblíka.
58:50
Dukla si vzala oddechový čas.
58:04
Góly Kladno snižuje stav na 2:3! Hostující hokejista David Růžička nahodil od modré, a jelikož Sáblík neviděl přes chumel hráčů, Rytíři ještě oživují naději. Asistovali Rudovský a Kaberle.
58:02
Gólman Kladna jde na střídačku, hosté to ještě zkusí v převaze.
57:57
Hosté si berou oddechový čas.
57:20
Fanoušci Jihlavy už cítí, že postup je velmi blízko. Závěr utkání doprovází mexickými vlnami.
56:48
Už mohl padnout čtvrtý gól Jihlavy! Diviš z úhlu chtěl překvapit Lukáše, tentokrát střelu hostující gólman vyrazil.
55:41
Góly Dukla zvyšuje vedení na 3:1! Skvělou práci odvedl Čachotský. V rohu vybojoval puk, před bránou našel osamoceného Marka Melenovského a jihlavský útočník navyšuje skóre ve prospěch Dukly. Asistence si připisují Čachotský a Dobrovolný.
55:04
Domácí v plném počtu.
54:55
Důležitý moment Obrovská šance Kaberleho! Jen těsně přestřelil odkrytou bránu.
53:04
Tresty Na dvě minuty na trestnou lavici jde za sekání jihlavský Marek Melenovský. Využije Kladno početní převahy?
52:25
Kladno se snaží všemožně dostat do zajímavé příležitosti, ale Jihlava dobře brání.
50:43
Dnešnímu utkání přihlíží 5 692 diváků.
49:30
Důležitý moment Čachotský ve velké šanci. Jeden z jeho jihlavských spoluhráčů mu přihrál v útočném pásmu na levou stranu a kapitánovu střelu skvěle vychytal Lukáš.
46:19
Tresty A na dvě minuty jde i jeden kladenský hráč. Trest za podražení si odpyká David Stach.
45:39
Tresty Vyloučen na dvě minuty za podržení byl jihlavský Martin Kuřítko.
44:15
Domácí Prokš stál ve středu útočného pásma, pokusil se vystřelit. Tvrdá rána mířila těsně vedle.
43:38
Hra se teď musela přerušit, na ledě je krev.
43:28
Vhazuje se ve střední pásmu.
42:48
Dragoun si najel z levé strany na pravou, hokejku měl jen v držel jedné ruce a snažil se prostrčit puk Sáblíkovi mezi betony. Gólman Dukly byl pozorný.
40:45
Čachotský si z rohu najel před bránu a snažil se překvapit Lukáše, hostující brankář se však překonat nenechal.
40:01
Kladenští hokejisté dobře vstoupili do druhé třetiny, jenomže pak se dvakrát nechali zbytečně vyloučit, a tím se karty otočily. Jihlava se díky dvěma šťastným gólům Důrase postarala o obrat.
40:00
39:12
Góly Dukla jde do vedení 2:1! Jihlavský hokejista Staněk nahodil puk před bránu a domácí útočník Michal Důras byl opět ve správnou chvíli na správném místě, neboť i tentokrát tečoval puk a postaral se o obrat zápasu. Asistenci si připisuje Staněk.
37:41
Tresty Kladenský Jakub Kania stráví následující dvě minuty na trestné lavici. Vyloučen byl za zdržování hry.
37:28
Góly Dukla vyrovnává stav na 1:1! Jihlavský útočník Michal Důras tečoval střelu jednoho ze svých spoluhráčů a tak trochu šťastně srovnal stav zápasu. Asistovali Staněk a Melenovský.
35:48
Tresty Dvě minuty si jde odsedět za držení hole kladenský David Růžička.
35:10
Harkabus vyvezl puk na levé straně, nicméně s jeho střeleckým pokusem si hostující gólman Lukáš bezpečně poradil.
34:10
Teď se hodně přerušuje a hře chybí šance.
33:12
Dobrovolný napřáhl od modré, jeho střelu k tyči vyrazil Lukáš.
31:30
Jihlava v přesilovce zatím nic nepředvádí a Kladno úspěšně vzdoruje.
29:33
Tresty Kladenští hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů si tak jde odpykat Tenkrát.
29:05
A tentokrát se pokusil překvapit střeleckým pokusem Sáblíka kladenský Klouček. I tentokrát byl gólman Dukly pozorný.
28:38
Rudovského střelu vyrazil betonem Sáblík.
27:15
Schejbal se vydal útočit po pravé straně. Kladenští domácího hokejistu nechali projet až do útočného pásma, jihlavský útočník tak vypálil a střelu výborně zachytil Lukáš.