Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Jsem rád, že naše skladby zní v kabinách

23 2004
Doufám, že to čeští kluci na šampionátu pořádně zamíchají, ne jako minule. Docela se těším, já hokej sleduju jen na mezinárodní úrovni. Česká liga, ta mě nebere. Jsme s kapelou na turné a pak budeme odpočívat, takže ani nepočítám s tím, že bych se vydal do haly.

Někdy je to lepší v klidu u televize, a navíc nemusíte u toho přece mrznout, že jo.

Ještě jsem si Sazka Arenu ani neprohlídl. Pozvali nás tam před pár dny na jeden z tréninků národního mužstva. Přišel jsem asi o dvacet minut později a už mě tam nepustili. To mě trošku zaskočilo.

Jestli se takhle budou chovat, Kabát tam asi nikdy hrát nebude. Je mi to jedno. Vím, že si hokejisti v kabinách hodně hrají naše skladby. Už kdysi na mistrovství ve Vídni, kde se stali mistry světa a přišel za nimi premiér Klaus. Děláme písničky proto, aby si je lidi zpívali. A jsem rád, že si je takhle sami vyberou.

Ale jinak se s hokejisty blíž neznám. Vím, že v Americe mají svých starostí dost, a ještě aby je tam někdo otravoval. A že bychom si pak mohli zahrát třeba v Madison Square Garden? Ne, ne, stačí mi, že na nás chodí v Čechách.

Některé hokejisty jsem potkal jen na fotbálku osobností u nás. Fotbal mám vůbec radši, fandím Teplicím a Pavlu Horváthovi.

Autor:


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze