Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kacíř je nové eso. Měl by platit důrazem

15 2004
Jradec Králové - Posilu zvučného jména získali do konce letošní sezony hradečtí hokejisté. Již dnes proti Olomouci by měl být trenérovi k dispozici útočník Marián Kacíř. Bronzový medailista ze světového šampionátu v Curychu by měl Hradci pomoct především v koncovce. Zkušeností má na rozdávání. V nejvyšší české soutěži vystřídal již pět klubů, působil také v Německu, na Slovensku, ve Finsku a Švédsku.

"Jsme rádi, že jsme se s Kacířem dohodli, protože o něj projevily zájem i jiné kluby z první ligy," říká manažer hradeckého klubu Roman Višňák.

"V poslední době nás trápí koncovka, se kterou by nám tento hráč mohl pomoct," doufá manažer, který přiznal, že s příchodem Kacíře klub uvolní jednoho hráče. "Vše bude jasné do konce týdne," předpokládá Višňák.

Na novou posilu se již těší i trenér Ladislav Kolda. "Víme, že byl dlouho zraněný a má velikou chuť do hokeje. Je to rychlé pravé křídlo s velikými zkušenostmi a především hráč, který umí dát branku."

"Poslední dva zápasy jsme mohli vyhrát. Chybí nám větší důraz v koncovce. Právě to si od Kacíře slibujeme," dodal manažer.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze