KARLOVY VARY - KLADNO 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
59:53
Mensator si poradil se Ševcovou střelou i s Humlovou dorážkou. Po odpískání se do sebe za brankou pustili Němec s Frolíkem. Němec dostal dvě minuty za trest ve hře a Frolík 5 minut a do konce zápasu za hrubost. Navíc ještě Gardoň 10 minut osobní trest.
59:42
Hosté jsou v plném počtu. Hrají v šesti proti čtyřem, ale nedokáží se udržet v pásmu.
58:40
Hosté si berou oddechový čas a Orct odjíždí z branky.
58:24
Alinč nejprve tečoval Dvořákovu střelu mimo branku a vzápětí dostal dvě minuty za sekání.
57:42
Skuhravý se mohl dostat do nájezdu, ale ve středním pásmu ho hákoval Ševc. Kladenský obránce dostal dvě minuty.
57:08
Střelu obránce Čecha od modré chytá Mensator do lapačky.
56:25
Z prostoru mezi kruhy pálí těsně vedle levé tyčky Hurtaj.
55:57
Domácí se dostávají do nájezdu dva na jednoho. Dvořákovi však do přihrávky vložil hůl obránce Procházka.
54:27
I Kladno je v plném počtu. Hraje se bez vyložených šancí.
53:15
Vary jsou v plném počtu a hrají přesilovku.
52:27
Síly na ledě se vyrovnají. Za nedovolené bránění Hurtaje je vyloučený Frolík.
51:15
Domácí se budou bránit v oslabení. Za vysokou hůl je vyloučený Pavelek.
50:48
Před branku se dostává kladenský junior Tlustý. Mensator jeho trefu vyráří pohotově vyrážečkou.
50:04
Před hostující branku se natlačil důrazný Dvořák, ale Orct jeho střelu v leže kryje.
48:01
Další neuznaná branka Varů. Skuhravý sklepl puk do branky rukou.
47:54
Dvořákovu akci zakončuje střelou do branky Hurtaj, ale rozhodčí gól neuznává pro postavení hráče v brankovišti.
45:14
Kladno v přesilovce snižuje na 1:3. Zemanovu střelu od modré tečoval Frolík, ale tu ještě Mensator vyrazil. Neporadil si však s dorážkou Humla.
43:20
Další karlovarské vyloučení. Za sekání si trest odpyká Skuhravý.
43:10
Kladno je v náporu, ale útočník Kalla ani na podruhé nedokázal Mensatoza zblízka překonat.
42:16
Z prostoru mezi kruhy pálil Kazatel, ale Mensator byl připravený.
40:20
Střelu ze skumáže hráčů tečoval těsně vedle pravé tyčky Kalla.
40:09
Vary jsou v plném počtu.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
39:30
Vary v oslabení ujíždí do nájezdu dva na jednoho. Hurtaj nahrál Ptáčkovi, ale proti tomu dobře vyjel Orct.
38:09
První vyloučení domácích. Za držení je vyloučený Pavelek.
37:57
Kalla si vybruslil zpoza branky a z úhlu se snažil překvapit Mensátora, ale karlovarský brankář byl pozorný.