28. listopadu

Utkání 27. kola extraligy komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY VARY - SPARTA 3:1 (2:0, 0:1, 1:0). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. Karlovy Vary porážejí Spartu 3:1. Západočeši se po devíti zápasech, v nichž získaly jenom dva body, dočkaly výhry. Stadionem zní: Hoši děkujem. Premiéra Ribcharda Fardy na karlovarské střídačce je vítězná.
59:49
Bednařík trefuje opuštěnou sparťansku branku - 3:1. Je rozhodnuto. Franěk vyrazil puk, toho se zmocnil Galvas, přihrál Bednaříkovi, jenž trefuje opuštěnou branku.
58:49
Franěk chytá do lapačky nahozený puk. Sparta je opět v šesti.
58:32
Vhazuje se ve středním pásmu, Bříza se vrací do branky.
58:25
Řezníčkovu střelu po ledě od modré vyráží Franěk hokejkou do rohu.
58:09
Sparťanskou branku opouští Petr Bříza. Hosté rozehrávají power-play.
57:35
Na dvě plus dvě minuty za hrubost jsou vyloučeni domácí Krajíček a hostující Bartečko. Série osobních soubojů v karlovarském pásmu skončila pěstní potyčkou mezi dvěma vyloučenými hráči. Pokračuje se pět na pět.
56:10
Sparťané se ze všech sil snaží o vyrovnání, ale domácí hokejisté jsou zatím důraznější v osobních soubojích a nepouštějí hostující tým na dostřel k Fraňkovi.
53:18
Sparta se ubránila. Domácí se do trvalejšího tlaku nedobstali, jedinou střelu na Břízu vyslal Lipianský.
51:18
Nápor Karlovarských vyústil ve vyloučení sparťanského beka Výtiska - držení hole.
50:42
Z rohu kluziště nahrál Tvrdík najíždějícímu obránci Ptáčkovi. Tomu ale do střely padl hostující bek Sloboda.
49:42
Srdnatě bojující domácí se ubránili a pokračují v pěti.
48:49
Hostující kouč Hadamczik si bere oddechový čas.
48:47
Sparta je sice usazená v pásmu, ale zatím jenom vypálil od modré Richter a do jeho rány obětavě padl bek Ptáček.
47:42
Za krosček je vyloučen Tvrdík. Sparta hraje minutu a 33 vteřin pět na tři. Domácí diváci bouří.
47:15
Sparta hraje přesilovku. Za hákování je vyloučen Kraus.
47:05
Bříza vyráží do rohu Skuhravého ránu od modré, následně holí likviduje střelu Ptáčka.
44:59
Eiselt byl sám před Fraňkem, nedokázal ale přehodit levý beton domácího gólmana.
44:50
Netík nahrával před branku Lipianskému, tomu ale neposedný kotouč v rozhodujícím momentě přeskočil čepel hole.
43:23
Domácí jsou v plném počtu. Sparťané v přesilovce domácí branku vážně neohrozili.
41:23
Šanci měl hostující Marek, Franěk jeho střelu zastavil pravým betonem. Marka ale fauloval Netík a je vyloučen za hákování.
40:34
Franěk vyráží tvrdou střelu Výtiska od modré, následně lapačkou zneškodňuje Brošovu střelu zblízka.
40:01
Hraje se 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Sparta dokázala v jejím závěru využít zaváhání domácího týmu v rozehrávce a vstřelila kontaktní gól.
37:31
Sparta snižuje - 2:1. Baculovu chybnou rozehrávku zachytil Kratěna, přihrál napravo Brošovi, který si nabruslil před Fraňka a střelou nad lapačku jej překonal.
34:20
Do pásma zatáhl puk skvělý bruslař Netík, zadovkou přenechal kotouč Krajíčkovi. Jeho ránu těsně nad ledem ale Bříza vyrazil hokejkou.
33:46
Rodinovu kolmou přihrávku zachytil ve středním pásmu Alinč, zatáhl puk do pásma a přihrál před branku Tvrdíkovi. Toho ale ve vyložené šanci vychytal Bříza.
32:40
Od modré trefuje branku Vantroba, ale ta už byla posunutá. Vhazuje se ve středním pásmu, kam rozhodčí vykázal hru pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
31:01
Domácí se ubránili. Sparta sice byla v náporu, ale Bartečko zblízka přestřelil a Srdínkovu ránu z levého kruhu Franěk vykopl.