KARLOVY VARY - VÍTKOVICE 3:1 (2:0, 0:1, 1:0). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
58:58
Karlovy Vary vedou 3:1. Kapitán domácích Ptáček, se důrazem dostal přes hostující obranu a potom již neměl problém zasunout kotouč do prázdné branky.
58:28
Rozhodčí se chystá vylučovat na obou stranách. Harant si odsedí dvě minuty za hrubost a za stejný prohřešek si na trestné lavici odpočine hostující Štefanka.
58:10
Brankovou příležitost měl dvě minuty před konce zápasu Irgl. Zblízka, ale Málka nepřekonal.
57:52
Hosté odvolali Pince z branky a poslední síly dávají do útoku ve snaze vyrovnat.
57:52
Hostující Vítkovice si berou oddechový čas.
57:52
Hráči Varů důsledně brání prostor před Málkem a znemožnují tak hostům vstřelit vyrovnávací branku.
56:58
U levé tyčky se objevil Hurtaj, Pinc se však nenechal překvapit a prostor u tyčky si pohlídal.
56:56
Obě mužstva jsou v plném počtu.
54:27
Kumstát střelou z blízka přestřelil Pincovu branku.
53:56
U domácí střídačky se strhla další strkanice. Rozhodčí vylučuje oba aktéry. Dreslera za nebezpečnou hru vysokou holí a Dvořáka za hrubost.
52:14
Utkání sleduje 2549 diváků.
51:13
Vítkovice se stále více tlačí před Málkovu branku, jenže jim však stále schází větší důraz a přesnost přihrávek.
49:17
Na útočné modré napřáhl domácí Kumstát, ale Pinc jeho střelu vyrazil jen do pravého rohu, kde se poté strhla menší potyčka. Rozhodčí se však vylučovat nechystá.
46:19
Vítkovice jsou v této části zápasu aktivnější. Domácí ze všech sil brání svůj jednobrankový náskok.
45:05
Před odkrytou karlovarskou brankou se zjevil jeden z hostujících hráčů, střelu mu ale znemožnil Alinč, který v tu chvíli zaskočil za jednoho z obránců.
44:55
U pravé tyčky se s kotoučem na holi najednou objevil Varaďa, ale i tentokrát zasáhl výtečný Málek.
43:15
Střelu vítkovického obránce Hudce vytěsnil jistým zákrokem vyrážečkou Málek.
41:59
Z pravého kruhu vystřelil Pech, ale jeho pokus zastavil Pinc pravým betonem.
41:25
Po vyhraném buly se na Pince řítil osamocený Tvrdek, který bez přípravy vypálil, ale Pinc směr je střely vystihl.
40:01
40:00
Vytíženější byl ve druhé třetině opět brankář hostů Pinc, který si připsal o 4 zásahy více než jeho protějšek Málek.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:10
Málek přikryl za brankou kotouč nahozený jedním z hostujících hráčů, Hulva ho nevybíravě sekl přes lapačku a je důrazně odtlačen k hrazení.
37:59
Hra je hodně rozkouskovaná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do souvislého tlaku.
36:20
Štefanka páli bez přípravy, Málek si však prostor u pravé tyčky pohlídal.
34:48
Kumstát s pukem obkroužil branku, ale Pinc byl pozorný a dokázal si poradil i s dorážkou Skuhravého.
33:25
Na lědě se poprvé objevila kompletní čtvrtá útočná řada domácích - Tvrdek, Pech, Bednařík.
32:07
Hosté snižují na 2:1 brankou Vůjtka. Celá akce začala střelou Štefanky od modré čáry. Málkovi se podařilo střelu vyrazit jen k volnému Varaďovi, který vystřelil z levého kruhu opět pouze do Málka. Ten střelu opět vyrazil tentokrát k Vůjtkovi a ten se již nemýlil.