Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kašpárek posílil vedení hokejistů Chomutova

Mladá Boleslav - Chomutov | foto: Radek Cihla

2 2008
Po dvou neúspěšných pokusech postoupit do extraligy dělá změny v kádru i ve vedení hokejový Chomutov. Dlouhodobě neobsazenou funkci sportovního manažera prvoligového týmu svěřil Milanu Kašpárkovi. Ten v klubu působí od loňské sezony, kdy jako hlavní trenér dovedl chomutovské juniory do extraligy.

"Děláme všechno, abychom se na konci sezony mohli radovat, a nikoliv zase smutnit, "řekl Milan Vacke, který v klubu nadále působí jako generální manažer.

Milan Kašpárek už má za sebou jeden velký přestup. Nedávno do Chomutova přivedl zkušeného finského brankáře Jane Lundella.

"Chci pomoct i seniorskému hokeji k postupu do nejvyšší soutěže," prohlásil Kašpárek.

Cílem změn je zefektivnit práci vedení klubu. "Výrazně by se mělo ulehčit generálnímu manažerovi Vackemu, který měl až doteď na starosti ekonomickou i sportovní oblast. Ta teď přejde na Milana Kašpárka.

Větší pravomoci má i trenér Pešout, který je hlavním šéfem hráčů," vysvětlil David Dinda, tiskový mluvčí. "Všechny změny sledují jediný cíl, chceme zlomit finálové prokletí a na třetí pokus vybojovat pro Chomutov extraligu," dodal Dinda.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze