Adam Polášek (vlevo) v dresu Novosibirsku
| foto: Profimedia.cz
Gólovou přihrávku si připsal také nejproduktivnější Čech v soutěži Jan Kovář z Magnitogorsku. Metallurg zvítězil 5:3 nad Togliatti a posunul se se do čela Východní konference o skóre před Kazaň, která prohrála na ledě rozjeté Ufy 2:4. Salavat Julajev naplno bodoval popáté ze sebou.
Osmý gól v sezoně vstřelil útočník Slovanu Bratislava Václav Nedorost, ale na ledě Chanty-Mansijsku to byl jediný úspěch slovenského účastníka soutěže. Jugra vyhrála 2:1 a po sérii šesti porážek si připsala druhé vítězství za sebou.
Kontinentální hokejová liga |
Novokuzněck - Nižnij Novgorod 2:4
Novosibirsk - HK Soči 3:1 (za domácí Polášek 0+1)
Omsk - Spartak Moskva 3:2
Chanty-Mansijsk - Slovan Bratislava 2:1 (za hosty Nedorost 1+0)
Čeljabinsk - Nižněkamsk 6:0
Ufa - Kazaň 4:2
Magnitogorsk - Lada Togliatti 5:3 (za domácí Jan Kovář 0+1)
Dinamo Minsk - Chabarovsk 3:0
Jokerit Helsinky - Kunlun Red Star 3:2
Dinamo Riga - Vladivostok 3:2
Východní konference
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
29 |
18 |
2 |
4 |
5 |
91:59 |
62 |
2. |
Kazaň |
32 |
16 |
6 |
2 |
8 |
87:61 |
62 |
3. |
Čeljabinsk |
29 |
13 |
2 |
4 |
10 |
68:56 |
47 |
4. |
Lada Togliatti |
29 |
10 |
3 |
2 |
14 |
75:78 |
38 |
5. |
Chanty-Mansijsk |
31 |
10 |
3 |
0 |
18 |
59:73 |
36 |
6. |
Jekatěrinburg |
29 |
8 |
4 |
2 |
15 |
63:85 |
34 |
7. |
Nižněkamsk |
29 |
7 |
5 |
1 |
16 |
53:78 |
32 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
30 |
15 |
4 |
2 |
9 |
72:59 |
55 |
2. |
Ufa |
30 |
15 |
2 |
4 |
9 |
93:76 |
53 |
3. |
Vladivostok |
28 |
12 |
1 |
5 |
10 |
72:69 |
43 |
4. |
Kunlun Red Star |
28 |
14 |
0 |
0 |
14 |
59:66 |
42 |
5. |
Barys Astana |
26 |
11 |
1 |
2 |
12 |
68:74 |
37 |
6. |
Novosibirsk |
30 |
8 |
4 |
5 |
13 |
68:76 |
37 |
7. |
Chabarovsk |
31 |
8 |
2 |
3 |
18 |
51:74 |
31 |
8. |
Novokuzněck |
30 |
4 |
2 |
1 |
23 |
47:100 |
17 |
Západní konference
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
29 |
21 |
3 |
4 |
1 |
125:45 |
73 |
2. |
Jokerit Helsinky |
29 |
12 |
2 |
5 |
10 |
68:78 |
45 |
3. |
Dinamo Minsk |
28 |
11 |
4 |
2 |
11 |
80:84 |
43 |
4. |
Spartak Moskva |
28 |
11 |
2 |
1 |
14 |
64:65 |
38 |
5. |
Slovan Bratislava |
28 |
9 |
3 |
2 |
14 |
65:86 |
35 |
6. |
Záhřeb |
29 |
8 |
3 |
2 |
16 |
66:91 |
32 |
7. |
Dinamo Riga |
29 |
5 |
2 |
5 |
17 |
55:78 |
24 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
30 |
19 |
1 |
5 |
5 |
87:56 |
64 |
2. |
Nižnij Novgorod |
29 |
16 |
3 |
3 |
7 |
70:53 |
57 |
3. |
Jaroslavl |
28 |
14 |
3 |
4 |
7 |
75:57 |
52 |
4. |
Dynamo Moskva |
28 |
11 |
5 |
3 |
9 |
64:51 |
46 |
5. |
HK Soči |
30 |
12 |
4 |
2 |
12 |
73:69 |
46 |
6. |
Viťaz Podolsk |
28 |
10 |
5 |
2 |
11 |
65:74 |
42 |
7. |
Čerepovec |
28 |
10 |
2 |
6 |
10 |
66:78 |
40 |
Ilves Tampere - Jukurit Mikkeli 2:3
KalPa Kuopio - IFK Helsinky 3:1
Kouvola - Pelicans Lahti 2:3 v prodl.
Lukko Rauma - Tappara Tampere 4:5
SaiPa Lappeenranta - Hämeenlinna 1:0
TPS Turku - Kärpät Oulu 4:0
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Tappara Tampere |
18 |
12 |
1 |
2 |
3 |
57:38 |
40 |
2. |
KalPa Kuopio |
18 |
9 |
3 |
3 |
3 |
53:40 |
36 |
3. |
TPS Turku |
18 |
8 |
3 |
2 |
5 |
49:35 |
32 |
4. |
Jukurit Mikkeli |
19 |
9 |
1 |
3 |
6 |
43:40 |
32 |
5. |
Sport Vaasa |
18 |
7 |
3 |
4 |
4 |
48:41 |
31 |
6. |
Pelicans Lahti |
19 |
7 |
3 |
1 |
8 |
52:43 |
28 |
7. |
Ilves Tampere |
19 |
7 |
2 |
3 |
7 |
48:52 |
28 |
8. |
Ässät Pori |
18 |
8 |
2 |
0 |
8 |
35:40 |
28 |
9. |
Hämeenlinna |
19 |
5 |
5 |
2 |
7 |
49:46 |
27 |
10. |
IFK Helsinky |
18 |
5 |
5 |
1 |
7 |
35:37 |
26 |
11. |
Jyväskylä |
17 |
5 |
2 |
5 |
5 |
39:40 |
24 |
12. |
SaiPa Lappeenranta |
18 |
6 |
1 |
3 |
8 |
43:53 |
23 |
13. |
Kärpät Oulu |
18 |
5 |
2 |
4 |
7 |
34:45 |
23 |
14. |
Kouvola |
18 |
3 |
3 |
4 |
8 |
38:56 |
19 |
15. |
Lukko Rauma |
19 |
2 |
3 |
2 |
12 |
42:59 |
14 |
Färjestad - Malmö 1:0 v prodl.
Karlskrona - Frölunda 0:3
Leksand - Lulea 4:0
Brynäs - Djurgaarden 4:0
Örebro - Linköping 3:4 v prodl.
Skelleftea - Rögle 4:1
Växjö - HV 71 3:4 po sam. nájezdech
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Frölunda |
17 |
11 |
0 |
1 |
5 |
48:35 |
34 |
2. |
Karlskrona |
16 |
10 |
1 |
1 |
4 |
39:27 |
33 |
3. |
Färjestad |
16 |
7 |
5 |
0 |
4 |
42:33 |
31 |
4. |
Brynäs |
16 |
10 |
0 |
0 |
6 |
53:38 |
30 |
5. |
Malmö |
16 |
9 |
1 |
1 |
5 |
48:37 |
30 |
6. |
HV 71 |
15 |
8 |
1 |
1 |
5 |
54:37 |
27 |
7. |
Växjö |
16 |
7 |
1 |
3 |
5 |
46:41 |
26 |
8. |
Skelleftea |
16 |
7 |
2 |
0 |
7 |
40:36 |
25 |
9. |
Linköping |
16 |
5 |
2 |
3 |
6 |
37:48 |
22 |
10. |
Örebro |
16 |
5 |
2 |
2 |
7 |
39:43 |
21 |
11. |
Lulea |
16 |
5 |
2 |
1 |
8 |
38:42 |
20 |
12. |
Rögle |
15 |
4 |
1 |
1 |
9 |
36:47 |
15 |
13. |
Djurgaarden |
15 |
3 |
0 |
2 |
10 |
27:51 |
11 |
14. |
Leksand |
16 |
2 |
0 |
2 |
12 |
25:57 |
8 |