Pavel Francouz hlídá branku Čeljabinsku.
| foto: Profimedia.cz
Po 14 startech ovládá Francouz statistiky soutěže s průměrem 1,22 gólu na zápas i s úspěšností zákroků 95,8 procenta.
Útočník Jiří Sekáč se gólem a asistencí u vítězné trefy podílel na domácí výhře Kazaně 5:0 nad Nižním Novgorodem. Gólovou přihrávku si připsal také obránce Michal Jordán. Kazaň vyhrála popáté za sebou a už jen bod ztrácí ve Východní konferenci na vedoucí Magnitogorsk.
Metallurg totiž prohrál 2:3 na ledě Jokeritu Helsinky. Ve finské metropoli nastoupil bez nejproduktivnějšího Čecha v soutěži Jana Kováře, který se v pondělí stal otcem syna Teodora.
Lada Togliatti - HK Soči 4:2
Kazaň - Nižnij Novgorod 5:0 (Sekáč 1+1, Jordán 0+1)
Nižněkamsk - Spartak Moskva 3:4
inamo Minsk - Čeljabinsk 0:2 (Francouz čisté konto)
Jokerit Helsinky - Magnitogorsk 3:2
Východní konference
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
36 |
23 |
2 |
4 |
7 |
116:70 |
77 |
2. |
Kazaň |
38 |
20 |
7 |
2 |
9 |
104:69 |
76 |
3. |
Čeljabinsk |
36 |
16 |
3 |
5 |
12 |
81:68 |
59 |
4. |
Nižněkamsk |
35 |
12 |
5 |
1 |
17 |
80:93 |
47 |
5. |
Jekatěrinburg |
36 |
11 |
5 |
3 |
17 |
77:101 |
46 |
6. |
Lada Togliatti |
36 |
11 |
3 |
2 |
20 |
92:107 |
41 |
7. |
Chanty-Mansijsk |
36 |
11 |
3 |
0 |
22 |
66:84 |
39 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
36 |
19 |
4 |
3 |
10 |
90:72 |
68 |
2. |
Ufa |
36 |
17 |
3 |
5 |
11 |
107:90 |
62 |
3. |
Vladivostok |
34 |
14 |
2 |
6 |
12 |
83:79 |
52 |
4. |
Kunlun Red Star |
34 |
17 |
0 |
0 |
17 |
76:81 |
51 |
5. |
Novosibirsk |
37 |
11 |
5 |
5 |
16 |
83:91 |
48 |
6. |
Barys Astana |
33 |
13 |
3 |
2 |
15 |
85:96 |
47 |
7. |
Chabarovsk |
37 |
10 |
3 |
5 |
19 |
61:85 |
41 |
8. |
Novokuzněck |
36 |
5 |
2 |
2 |
27 |
56:117 |
21 |
Západní konference
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
35 |
25 |
4 |
4 |
2 |
155:56 |
87 |
2. |
Dinamo Minsk |
35 |
15 |
5 |
2 |
13 |
97:95 |
57 |
3. |
Jokerit Helsinky |
35 |
15 |
2 |
7 |
11 |
83:91 |
56 |
4. |
Spartak Moskva |
34 |
13 |
2 |
3 |
16 |
77:82 |
46 |
5. |
Záhřeb |
36 |
12 |
3 |
2 |
19 |
75:104 |
44 |
6. |
Slovan Bratislava |
34 |
11 |
3 |
3 |
17 |
75:99 |
42 |
7. |
Dinamo Riga |
34 |
6 |
3 |
5 |
20 |
61:86 |
29 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
37 |
23 |
2 |
6 |
6 |
108:72 |
79 |
2. |
Nižnij Novgorod |
36 |
19 |
3 |
3 |
11 |
85:71 |
66 |
3. |
Jaroslavl |
34 |
16 |
3 |
4 |
11 |
83:72 |
58 |
4. |
HK Soči |
36 |
14 |
5 |
2 |
15 |
84:83 |
54 |
5. |
Dynamo Moskva |
35 |
11 |
8 |
4 |
12 |
78:71 |
53 |
6. |
Viťaz Podolsk |
35 |
13 |
5 |
3 |
14 |
82:91 |
52 |
7. |
Čerepovec |
34 |
10 |
2 |
7 |
15 |
75:99 |
41 |
Martin - Slovensko 20 5:0
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Banská Bystrica |
26 |
17 |
3 |
2 |
4 |
97:50 |
59 |
2. |
Košice |
26 |
16 |
4 |
2 |
4 |
100:57 |
58 |
3. |
Nitra |
25 |
14 |
1 |
3 |
7 |
88:73 |
47 |
4. |
Žilina |
25 |
11 |
2 |
3 |
9 |
82:75 |
40 |
5. |
Martin |
22 |
10 |
1 |
3 |
8 |
65:65 |
35 |
6. |
Zvolen |
25 |
10 |
2 |
1 |
12 |
73:86 |
35 |
7. |
Trenčín |
26 |
8 |
3 |
4 |
11 |
66:70 |
34 |
8. |
Liptovský Mikuláš |
25 |
8 |
4 |
2 |
11 |
68:77 |
34 |
9. |
Nové Zámky |
25 |
6 |
4 |
4 |
11 |
61:72 |
30 |
10. |
Poprad |
26 |
7 |
3 |
3 |
13 |
68:80 |
30 |
11. |
Slovensko 20 |
19 |
1 |
0 |
0 |
18 |
18:81 |
3 |
Lukko Rauma - Jyväskylä 2:3 po sam. nájezdech
Pelicans Lahti - Kärpät Oulu 1:2 v prodl. (za hosty Tlustý 0+1)
SaiPa Lappeenranta - IFK Helsinky 0:2
Sport Vaasa - Ilves Tampere 2:6
Tappara Tampere - Jukurit Mikkeli 3:4
TPS Turku - Ässät Pori 3:1
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Tappara Tampere |
25 |
16 |
2 |
2 |
5 |
80:58 |
54 |
2. |
KalPa Kuopio |
24 |
13 |
4 |
4 |
3 |
70:50 |
51 |
3. |
TPS Turku |
25 |
13 |
3 |
3 |
6 |
73:47 |
48 |
4. |
Pelicans Lahti |
25 |
10 |
4 |
2 |
9 |
62:53 |
40 |
5. |
Jukurit Mikkeli |
25 |
11 |
1 |
4 |
9 |
62:58 |
39 |
6. |
Hämeenlinna |
25 |
7 |
7 |
3 |
8 |
62:56 |
38 |
7. |
Sport Vaasa |
24 |
9 |
3 |
4 |
8 |
62:63 |
37 |
8. |
IFK Helsinky |
24 |
8 |
5 |
2 |
9 |
47:46 |
36 |
9. |
Ässät Pori |
24 |
10 |
3 |
0 |
11 |
50:54 |
36 |
10. |
Jyväskylä |
24 |
6 |
5 |
7 |
6 |
58:59 |
35 |
11. |
Ilves Tampere |
24 |
8 |
2 |
3 |
11 |
57:66 |
31 |
12. |
Kärpät Oulu |
25 |
6 |
4 |
4 |
11 |
45:57 |
30 |
13. |
SaiPa Lappeenranta |
25 |
8 |
1 |
4 |
12 |
60:75 |
30 |
14. |
Kouvola |
24 |
4 |
4 |
5 |
11 |
49:73 |
25 |
15. |
Lukko Rauma |
25 |
4 |
3 |
4 |
14 |
56:78 |
22 |