Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Řepík pomohl Slovanu vítěznou trefou ukončit sérii proher v KHL

Michal Řepík slaví gól v reprezentačním dresu, ilustrační foto | foto: AP

15 2017
Hokejový útočník Michal Řepík rozhodl v KHL vítězným gólem o výhře Slovanu Bratislava 3:2 na ledě Chabarovsku. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy tak ukončili pětizápasovou sérii bez vítězství, zatímco domácí Amur právě pátou porážku v řadě přidal. Výborným výkonem se blýskl také brankář Jakub Štěpánek, jenž zlikvidoval 40 střel soupeře.

Jak se sází v Tipsportu:

Jokerit

Remíza

CSKA Moskva

Tikety na utkání:

Ticket nejsazec

Vklad: 6 000 Kč

Kurz: 3,72

Výhra: 22 304 Kč

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Slovanu se podařilo ve třetí třetině obrátit skóre, poté co od 14. minuty prohrávali. Mezi 23. a 31. minutou nastřílel slovenský tým tři branky, na kterých se podíleli i čeští hokejisté.

U vyrovnávací trefy Juraje Mikúše měl asistenci Radek Smoleňák, na branku Andreje Štastného přihrál obránce Tomáš Voráček a třetí gól vstřelil z ostrého úhlu Řepík, přičemž nahrávku si připsal ještě Lukáš Kašpar.

Ve třetí třetině brankáře Štěpánka překonal český útočník Marek Kvapil, ale jeho branka s asistencí Tomáše Zohorny na body Chabarovsku nestačila.

Kontinentální liga

Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 (Kvapil 1+0, Zohorna 0+1 - Řepík 1+0, Kašpar, Smoleňák, Voráček všichni 0+1)
Vladivostok - CSKA Moskva 3:1
Kunlun Red Star - Viťaz Podolsk 2:0
Barys Astana - Novosibirsk 1:3
Jaroslavl - Čeljabinsk 3:1 (za domácí Nakládal 0+1)
Dinamo Minsk - Jekatěrinburg 1:3
Dynamo Moskva - Lada Togliatti 3:2
Petrohrad - Magnitogorsk 4:3 v prodl. (za hosty Jan Kovář 0+1)

Východní konference

Charlamovova divize

Tým Z V VP PP P S B
1. Magnitogorsk 11 5 1 2 3 31:30 19
2. Jekatěrinburg 10 6 0 0 4 31:22 18
3. Kazaň 9 5 1 1 2 26:21 18
4. Nižněkamsk 9 4 1 1 3 19:24 15
5. Čeljabinsk 10 3 1 1 5 22:24 12
6. Chanty-Mansijsk 9 1 2 1 5 15:33 8
7. Lada Togliatti 11 2 0 1 8 19:31 7

Černyševova divize

Tým Z V VP PP P S B
1. Kunlun Red Star 11 6 1 1 3 26:22 21
2. Barys Astana 9 6 0 1 2 32:20 19
3. Ufa 9 6 0 0 3 36:20 18
4. Omsk 9 4 3 0 2 25:15 18
5. Novosibirsk 10 5 0 1 4 21:20 16
6. Chabarovsk 11 2 1 3 5 23:36 11
7. Vladivostok 10 2 1 1 6 16:26 9

Západní konference

Bobrovova divize

Tým Z V VP PP P S B
1. Petrohrad 11 8 3 0 0 49:18 30
2. Jokerit Helsinky 8 4 2 1 1 24:14 17
3. Slovan Bratislava 11 3 0 3 5 20:36 12
4. Dinamo Minsk 11 3 0 2 6 16:23 11
5. Spartak Moskva 10 2 2 0 6 21:26 10
6. Dinamo Riga 11 1 1 0 9 16:36 5

Tarasovova divize

Tým Z V VP PP P S B
1. CSKA Moskva 11 5 4 0 2 34:17 23
2. Jaroslavl 10 5 1 2 2 25:20 19
3. Dynamo Moskva 11 5 2 0 4 31:27 19
4. Nižnij Novgorod 10 4 1 2 3 23:22 16
5. HK Soči 9 4 1 0 4 27:26 14
6. Čerepovec 10 3 0 3 4 15:26 12
7. Viťaz Podolsk 11 3 0 2 6 25:33 11

Finská liga

KalPa Kuopio - IFK Helsinky 2:1
Kouvola - Jyväskylä 3:2 v prodl.
SaiPa Lappeenranta - TPS Turku 1:0 po sam. nájezdech
Sport Vaasa - Ilves Tampere 4:3 v prodl.

Tým Z V VP PP P S B
1. Ässät Pori 3 3 0 0 0 14:5 9
2. Kouvola 4 2 1 1 0 17:9 9
3. Jyväskylä 4 2 1 1 0 14:11 9
4. TPS Turku 4 2 0 2 0 13:6 8
5. Lukko Rauma 3 2 1 0 0 10:4 8
6. Kärpät Oulu 4 2 0 1 1 12:10 7
7. KalPa Kuopio 3 2 0 0 1 5:2 6
8. Tappara Tampere 3 2 0 0 1 6:6 6
9. Pelicans Lahti 4 1 1 0 2 12:13 5
10. Sport Vaasa 4 1 1 0 2 14:18 5
11. SaiPa Lappeenranta 4 1 1 0 2 7:13 5
12. IFK Helsinky 4 1 0 1 2 9:11 4
13. Hämeenlinna 4 0 1 0 3 6:9 2
14. Ilves Tampere 4 0 0 1 3 7:16 1
15. Jukurit Mikkeli 4 0 0 0 4 3:16 0

Slovenská liga

Košice - Poprad 5:2 (za domácí Kafka 2+0)
Trenčín - Banská Bystrica 3:2 v prodl.
Zvolen - Detva 5:4 (Obdržálek 1+1 - Videlka 1+1)
Žilina - Nitra 10:4 (za domácí Švihálek 3+1, Klimenta 0+1)
Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 0:3

Tým Z V VP PP P S B
1. Trenčín 3 2 1 0 0 10:5 8
2. Košice 3 2 0 1 0 8:5 7
3. Liptovský Mikuláš 3 1 1 0 1 7:6 5
4. Nitra 3 1 1 0 1 13:13 5
5. Nové Zámky 4 1 1 0 2 11:11 5
5. Poprad 4 1 1 0 2 11:11 5
7. Banská Bystrica 3 1 0 2 0 8:9 5
8. Žilina 3 1 0 1 1 14:10 4
9. Slovensko 20 2 1 0 0 1 7:8 3
10. Zvolen 3 1 0 0 2 7:15 3
11. Detva 3 0 0 1 2 6:9 1

Německá liga, 3. kolo

Augsburg - Straubing 5:4
Eisbären Berlín - Wolfsburg 2:1
Kolín nad Rýnem - Iserlohn 4:1
Krefeld - Ingolstadt 5:3 (za hosty Tatíček 0+1)
Mannheim - Bremerhaven 2:4
Norimberk - Düsseldorf 5:3

Tým Z V VP PP P S B
1. Norimberk 3 3 0 0 0 13:6 9
2. Augsburg 3 3 0 0 0 16:11 9
3. Kolín nad Rýnem 3 2 1 0 0 13:7 8
4. Eisbären Berlín 3 2 0 0 1 11:7 6
5. Mannheim 3 2 0 0 1 12:9 6
6. Mnichov 3 1 1 0 1 6:7 5
7. Krefeld 3 1 0 1 1 12:13 4
8. Bremerhaven 3 1 0 1 1 10:14 4
9. Ingolstadt 3 1 0 0 2 9:9 3
10. Düsseldorf 3 1 0 0 2 11:12 3
11. Straubing 3 1 0 0 2 11:13 3
12. Schwenningen 3 0 1 0 2 5:8 2
13. Iserlohn 3 0 0 1 2 3:10 1
14. Wolfsburg 3 0 0 0 3 6:12 0

Liga EBEL, 3. kolo

Klagenfurt - Znojmo 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Székesfehérvár - Villach 3:0
Štýrský Hradec - Linec 2:3
Bolzano - Dornbirn 4:1

Tým Z V VP PP P S B
1. Vídeň 3 3 0 0 0 17:2 9
2. Linec 3 2 0 1 0 9:6 7
3. Villach 3 2 0 0 1 10:7 6
4. Innsbruck 2 1 1 0 0 9:6 5
5. Znojmo 3 1 1 0 1 8:5 5
6. Székesfehérvár 3 1 1 0 1 8:12 5
7. Dornbirn 3 1 0 1 1 8:11 4
8. Štýrský Hradec 3 1 0 0 2 9:9 3
9. Bolzano 3 1 0 0 2 8:10 3
10. Klagenfurt 3 1 0 0 2 6:9 3
11. Záhřeb 2 0 0 1 1 4:10 1
12. Salcburk 3 0 0 0 3 3:12 0

Švýcarská liga, 4. kolo

Fribourg-Gottéron - Ambri-Piotta 4:2
Kloten - Davos 2:3 (za hosty Kousal 0+1)
Langnau - Zug 2:3
Lausanne - Biel 2:3 v prodl.
Lugano - Curych 6:1
Ženeva - Bern 2:1

Tým Z V VP PP P S B
1. Davos 4 3 0 1 0 11:7 10
2. Lugano 4 3 0 0 1 16:9 9
3. Fribourg-Gottéron 4 3 0 0 1 10:11 9
4. Biel 4 2 1 0 1 14:8 8
5. Curych 4 2 1 0 1 14:14 8
6. Zug 4 1 2 0 1 13:12 7
7. Bern 3 2 0 0 1 9:3 6
8. Ženeva 4 2 0 0 2 7:8 6
9. Ambri-Piotta 4 1 0 0 3 7:11 3
10. Lausanne 3 0 0 2 1 7:11 2
11. Langnau 4 0 0 1 3 11:18 1
12. Kloten 4 0 0 0 4 6:13 0
Autoři: ,




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze