Michal Řepík slaví gól v reprezentačním dresu, ilustrační foto
| foto: AP
Slovanu se podařilo ve třetí třetině obrátit skóre, poté co od 14. minuty prohrávali. Mezi 23. a 31. minutou nastřílel slovenský tým tři branky, na kterých se podíleli i čeští hokejisté.
U vyrovnávací trefy Juraje Mikúše měl asistenci Radek Smoleňák, na branku Andreje Štastného přihrál obránce Tomáš Voráček a třetí gól vstřelil z ostrého úhlu Řepík, přičemž nahrávku si připsal ještě Lukáš Kašpar.
Ve třetí třetině brankáře Štěpánka překonal český útočník Marek Kvapil, ale jeho branka s asistencí Tomáše Zohorny na body Chabarovsku nestačila.
Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 (Kvapil 1+0, Zohorna 0+1 - Řepík 1+0, Kašpar, Smoleňák, Voráček všichni 0+1)
Vladivostok - CSKA Moskva 3:1
Kunlun Red Star - Viťaz Podolsk 2:0
Barys Astana - Novosibirsk 1:3
Jaroslavl - Čeljabinsk 3:1 (za domácí Nakládal 0+1)
Dinamo Minsk - Jekatěrinburg 1:3
Dynamo Moskva - Lada Togliatti 3:2
Petrohrad - Magnitogorsk 4:3 v prodl. (za hosty Jan Kovář 0+1)
Východní konference
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
11 |
5 |
1 |
2 |
3 |
31:30 |
19 |
2. |
Jekatěrinburg |
10 |
6 |
0 |
0 |
4 |
31:22 |
18 |
3. |
Kazaň |
9 |
5 |
1 |
1 |
2 |
26:21 |
18 |
4. |
Nižněkamsk |
9 |
4 |
1 |
1 |
3 |
19:24 |
15 |
5. |
Čeljabinsk |
10 |
3 |
1 |
1 |
5 |
22:24 |
12 |
6. |
Chanty-Mansijsk |
9 |
1 |
2 |
1 |
5 |
15:33 |
8 |
7. |
Lada Togliatti |
11 |
2 |
0 |
1 |
8 |
19:31 |
7 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Kunlun Red Star |
11 |
6 |
1 |
1 |
3 |
26:22 |
21 |
2. |
Barys Astana |
9 |
6 |
0 |
1 |
2 |
32:20 |
19 |
3. |
Ufa |
9 |
6 |
0 |
0 |
3 |
36:20 |
18 |
4. |
Omsk |
9 |
4 |
3 |
0 |
2 |
25:15 |
18 |
5. |
Novosibirsk |
10 |
5 |
0 |
1 |
4 |
21:20 |
16 |
6. |
Chabarovsk |
11 |
2 |
1 |
3 |
5 |
23:36 |
11 |
7. |
Vladivostok |
10 |
2 |
1 |
1 |
6 |
16:26 |
9 |
Západní konference
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
11 |
8 |
3 |
0 |
0 |
49:18 |
30 |
2. |
Jokerit Helsinky |
8 |
4 |
2 |
1 |
1 |
24:14 |
17 |
3. |
Slovan Bratislava |
11 |
3 |
0 |
3 |
5 |
20:36 |
12 |
4. |
Dinamo Minsk |
11 |
3 |
0 |
2 |
6 |
16:23 |
11 |
5. |
Spartak Moskva |
10 |
2 |
2 |
0 |
6 |
21:26 |
10 |
6. |
Dinamo Riga |
11 |
1 |
1 |
0 |
9 |
16:36 |
5 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
11 |
5 |
4 |
0 |
2 |
34:17 |
23 |
2. |
Jaroslavl |
10 |
5 |
1 |
2 |
2 |
25:20 |
19 |
3. |
Dynamo Moskva |
11 |
5 |
2 |
0 |
4 |
31:27 |
19 |
4. |
Nižnij Novgorod |
10 |
4 |
1 |
2 |
3 |
23:22 |
16 |
5. |
HK Soči |
9 |
4 |
1 |
0 |
4 |
27:26 |
14 |
6. |
Čerepovec |
10 |
3 |
0 |
3 |
4 |
15:26 |
12 |
7. |
Viťaz Podolsk |
11 |
3 |
0 |
2 |
6 |
25:33 |
11 |
KalPa Kuopio - IFK Helsinky 2:1
Kouvola - Jyväskylä 3:2 v prodl.
SaiPa Lappeenranta - TPS Turku 1:0 po sam. nájezdech
Sport Vaasa - Ilves Tampere 4:3 v prodl.
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Ässät Pori |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
14:5 |
9 |
2. |
Kouvola |
4 |
2 |
1 |
1 |
0 |
17:9 |
9 |
3. |
Jyväskylä |
4 |
2 |
1 |
1 |
0 |
14:11 |
9 |
4. |
TPS Turku |
4 |
2 |
0 |
2 |
0 |
13:6 |
8 |
5. |
Lukko Rauma |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
10:4 |
8 |
6. |
Kärpät Oulu |
4 |
2 |
0 |
1 |
1 |
12:10 |
7 |
7. |
KalPa Kuopio |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
5:2 |
6 |
8. |
Tappara Tampere |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
6:6 |
6 |
9. |
Pelicans Lahti |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
12:13 |
5 |
10. |
Sport Vaasa |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
14:18 |
5 |
11. |
SaiPa Lappeenranta |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
7:13 |
5 |
12. |
IFK Helsinky |
4 |
1 |
0 |
1 |
2 |
9:11 |
4 |
13. |
Hämeenlinna |
4 |
0 |
1 |
0 |
3 |
6:9 |
2 |
14. |
Ilves Tampere |
4 |
0 |
0 |
1 |
3 |
7:16 |
1 |
15. |
Jukurit Mikkeli |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
3:16 |
0 |
Košice - Poprad 5:2 (za domácí Kafka 2+0)
Trenčín - Banská Bystrica 3:2 v prodl.
Zvolen - Detva 5:4 (Obdržálek 1+1 - Videlka 1+1)
Žilina - Nitra 10:4 (za domácí Švihálek 3+1, Klimenta 0+1)
Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 0:3
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Trenčín |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
10:5 |
8 |
2. |
Košice |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
8:5 |
7 |
3. |
Liptovský Mikuláš |
3 |
1 |
1 |
0 |
1 |
7:6 |
5 |
4. |
Nitra |
3 |
1 |
1 |
0 |
1 |
13:13 |
5 |
5. |
Nové Zámky |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
11:11 |
5 |
5. |
Poprad |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
11:11 |
5 |
7. |
Banská Bystrica |
3 |
1 |
0 |
2 |
0 |
8:9 |
5 |
8. |
Žilina |
3 |
1 |
0 |
1 |
1 |
14:10 |
4 |
9. |
Slovensko 20 |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
7:8 |
3 |
10. |
Zvolen |
3 |
1 |
0 |
0 |
2 |
7:15 |
3 |
11. |
Detva |
3 |
0 |
0 |
1 |
2 |
6:9 |
1 |