Slovan nad vítězem základní části vedl už v druhém a třetím zápase, CSKA ale pokaždé skóre otočil.
Podobný scénář mělo i sobotní utkání, v němž Říhův tým vedl od 13. minuty po brance kapitána Tomáše Surového. Domácí vedení hájili do třetí třetiny, v níž moskevský tým dvěma góly během tří minut obrátil vývoj a v 60. minutě zpečetil do prázdné branky.
Velkou zásluhu na vítězství měla hvězda CSKA Alexandr Radulov, jenž ve 43. minutě vyrovnal a na další dva góly nahrál.
Do čtvrtfinále postoupil i další moskevský klub Dynamo, který vyřadil 4:0 na zápasy Soči.
Kontinentální liga - osmifinále
Západní konference - 4. zápasy:
Nižnij Novgorod - Jokerit Helsinky 3:2 v prodl., stav série 3:1
Petrohrad - Jaroslavl 1:0, stav série 3:1
Dynamo Moskva - HK Soči 1:0 v druhém prodl., konečný stav série 4:0
Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:3, konečný stav série 0:4
Finská liga
Ässät Pori - Hämeenlinna 4:7
Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 3:2 po sam. nájezdech
KalPa Kuopio - Ilves Tampere 3:2
Lukko Rauma - Kärpät Oulu 1:0
Pelicans Lahti - TPS Turku 2:1
Tappara Tampere - Kouvola 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | IFK Helsinky | 55 | 33 | 6 | 4 | 12 | 168:124 | 115 |
2. | Kärpät Oulu | 55 | 30 | 6 | 8 | 11 | 159:116 | 110 |
3. | Tappara Tampere | 56 | 25 | 11 | 8 | 12 | 171:128 | 105 |
4. | Jyväskylä | 56 | 28 | 6 | 4 | 18 | 142:126 | 100 |
5. | SaiPa Lappeenranta | 55 | 26 | 4 | 7 | 18 | 163:128 | 93 |
6. | Lukko Rauma | 55 | 22 | 9 | 4 | 20 | 139:119 | 88 |
7. | TPS Turku | 56 | 23 | 4 | 9 | 20 | 138:132 | 86 |
8. | KalPa Kuopio | 55 | 19 | 10 | 5 | 21 | 121:118 | 82 |
9. | Pelicans Lahti | 55 | 21 | 4 | 7 | 23 | 131:157 | 78 |
10. | Sport Vaasa | 56 | 17 | 7 | 9 | 23 | 141:148 | 74 |
11. | Ässät Pori | 55 | 18 | 5 | 5 | 27 | 131:146 | 69 |
12. | Kouvola | 56 | 13 | 10 | 10 | 23 | 123:156 | 69 |
13. | Hämeenlinna | 55 | 16 | 5 | 4 | 30 | 114:157 | 62 |
14. | Ilves Tampere | 55 | 16 | 4 | 5 | 30 | 114:142 | 61 |
15. | Blues Espoo | 55 | 12 | 5 | 7 | 31 | 99:157 | 53 |
Švédská liga - 48. kolo
Malmö - Karlskrona 3:1
Skelleftea - Färjestad 2:3 po sam. nájezdech (za hosty Gulaš 0+1)
Djurgaarden - Lulea 1:2 po sam. nájezdech
Linköping - Brynäs 6:3
MODO Hockey - Frölunda 4:2
Örebro - HV 71 5:2 (za domácí Zámorský 0+1)
Växjö - Rögle 4:3 po sam. nájezdech
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Skelleftea | 48 | 32 | 3 | 4 | 9 | 152:97 | 106 |
2. | Frölunda | 48 | 28 | 6 | 0 | 14 | 162:107 | 96 |
3. | Lulea | 48 | 25 | 4 | 3 | 16 | 129:114 | 86 |
4. | Linköping | 47 | 20 | 8 | 7 | 12 | 145:113 | 83 |
5. | Färjestad | 48 | 18 | 9 | 9 | 12 | 131:122 | 81 |
6. | Djurgaarden | 48 | 21 | 5 | 7 | 15 | 134:122 | 80 |
7. | Växjö | 48 | 22 | 4 | 4 | 18 | 137:131 | 78 |
8. | Brynäs | 47 | 20 | 4 | 3 | 20 | 123:124 | 71 |
9. | HV 71 | 48 | 20 | 4 | 3 | 21 | 130:133 | 71 |
10. | Örebro | 48 | 17 | 5 | 7 | 19 | 124:138 | 68 |
11. | Malmö | 48 | 14 | 5 | 5 | 24 | 108:137 | 57 |
12. | Rögle | 48 | 14 | 3 | 5 | 26 | 110:145 | 53 |
13. | MODO Hockey | 48 | 12 | 3 | 4 | 29 | 112:155 | 46 |
14. | Karlskrona | 48 | 5 | 4 | 6 | 33 | 113:172 | 29 |
Švýcarská liga - 50. kolo
Ambri-Piotta - Lugano 6:4
Curych - Davos 1:4
Fribourg-Gottéron - Bern 5:3
Langnau - Kloten 1:4
Lausanne - Ženeva 5:3
Zug - Biel 3:1
Konečná tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Curych | 50 | 29 | 2 | 7 | 12 | 173:125 | 98 |
2. | Davos | 50 | 25 | 7 | 2 | 16 | 181:142 | 91 |
3. | Ženeva | 50 | 25 | 6 | 2 | 17 | 160:138 | 89 |
4. | Zug | 50 | 24 | 5 | 6 | 15 | 161:138 | 88 |
5. | Lugano | 50 | 21 | 6 | 5 | 18 | 157:150 | 80 |
6. | Fribourg-Gottéron | 50 | 22 | 2 | 5 | 21 | 148:154 | 75 |
7. | Kloten | 50 | 20 | 5 | 2 | 23 | 154:150 | 72 |
8. | Bern | 50 | 16 | 5 | 9 | 20 | 152:162 | 67 |
9. | Lausanne | 50 | 17 | 6 | 4 | 23 | 123:143 | 67 |
10. | Ambri-Piotta | 50 | 18 | 2 | 8 | 22 | 144:166 | 66 |
11. | Langnau | 50 | 14 | 6 | 3 | 27 | 135:173 | 57 |
12. | Biel | 50 | 11 | 6 | 5 | 28 | 128:175 | 50 |
.