Nakládal z Jaroslavle zaznamenal vítězný gól při výhře 2:0 nad Kunlunem. Třicetiletý obránce skóroval v 16. minutě od modré a připsal si devátou branku v sezoně.
Nižnij Novgorod díky Kundrátkově druhé brance v sezoně zdolal 5:3 Čerepovec, v jehož dresu se trefil český útočník Matěj Stránský.
Pavel Francouz v druhém zápase po sobě dostal pouze jeden gól a dnes vychytal vítězství Čeljabinsku 2:1 nad Chanty-Mansijskem. Reprezentační gólman inkasoval v posledních čtyřech duelech jen dvě branky.
Omsk s Dominikem Furchem v brance ukončil čtyřzápasovou sérii porážek vítězstvím 6:3 v Magnitogorsku. Na dvě branky Metallurgu přihrál útočník Jan Kovář.
V utkání pod otevřeným nebem, historicky druhém v KHL, prohrálo Dinamo Riga doma 2:3 s Dinamem Minsk.
Kontinentální liga
Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2:3
Čeljabinsk - Chanty-Mansijsk 2:1
Magnitogorsk - Omsk 3:6 (za domácí Kovář 0+2)
Dynamo Moskva - Vladivostok 4:0
Jaroslavl - Kunlun Red Star 2:0 (Nakládal 1+0)
Nižnij Novgorod - Čerepovec 5:3 (Kundrátek - Stránský oba 1+0)
Petrohrad - Chabarovsk 5:0
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-Kazaň | 52 | 28 | 2 | 6 | 16 | 145:114 | 94 |
2. | Jekatěrinburg | 52 | 24 | 5 | 8 | 15 | 158:129 | 90 |
3. | Nižněkamsk | 52 | 25 | 3 | 7 | 17 | 125:125 | 88 |
4. | Čeljabinsk | 53 | 23 | 7 | 4 | 19 | 119:118 | 87 |
5. | Magnitogorsk | 53 | 21 | 8 | 7 | 17 | 139:132 | 86 |
6. | Lada Togliatti | 52 | 11 | 4 | 6 | 31 | 96:140 | 47 |
7. | Chanty-Mansijsk | 53 | 7 | 9 | 7 | 30 | 91:159 | 46 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 53 | 21 | 7 | 7 | 18 | 140:108 | 84 |
2. | Ufa | 52 | 23 | 5 | 4 | 20 | 135:128 | 83 |
3. | Novosibirsk | 52 | 21 | 7 | 2 | 22 | 128:130 | 79 |
4. | Chabarovsk | 51 | 18 | 8 | 8 | 17 | 119:130 | 78 |
5. | Barys Astana | 52 | 17 | 5 | 6 | 24 | 135:154 | 67 |
6. | Kunlun Red Star | 52 | 15 | 4 | 8 | 25 | 99:131 | 61 |
7. | Vladivostok | 53 | 15 | 4 | 5 | 29 | 112:137 | 58 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-Petrohrad | 53 | 40 | 6 | 3 | 4 | 221:89 | 135 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 50 | 27 | 3 | 8 | 12 | 134:90 | 95 |
3. | Spartak Moskva | 52 | 20 | 7 | 4 | 21 | 141:135 | 78 |
4. | Dinamo Minsk | 52 | 18 | 5 | 3 | 26 | 100:117 | 67 |
5. | Slovan Bratislava | 51 | 14 | 3 | 7 | 27 | 106:167 | 55 |
6. | Dinamo Riga | 50 | 7 | 7 | 8 | 28 | 91:136 | 43 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-CSKA Moskva | 52 | 33 | 9 | 1 | 9 | 162:76 | 118 |
2. | x-Jaroslavl | 53 | 24 | 9 | 3 | 17 | 141:124 | 93 |
3. | x-Nižnij Novgorod | 54 | 23 | 5 | 8 | 18 | 112:121 | 87 |
4. | x-HK Soči | 52 | 21 | 7 | 7 | 17 | 124:128 | 84 |
5. | Dynamo Moskva | 54 | 19 | 8 | 5 | 22 | 128:133 | 78 |
6. | Čerepovec | 53 | 17 | 8 | 10 | 18 | 123:140 | 77 |
7. | Viťaz Podolsk | 52 | 14 | 4 | 7 | 27 | 121:154 | 57 |
Poznámka: Mužstva označená „x“ mají jistou účast v play-off.
Finská liga
Ilves Tampere - Ässät Pori 4:2
Jukurit Mikkeli - Jyväskylä 3:2
KalPa Kuopio - IFK Helsinky 3:2
Kärpät Oulu - Pelicans Lahti 4:1
Kouvola - SaiPa Lappeenranta 4:3 po sam. nájezdech
Lukko Rauma - Tappara Tampere 4:0
Sport Vaasa - Hämeenlinna 2:4
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kärpät Oulu | 45 | 26 | 7 | 4 | 8 | 148:89 | 96 |
2. | TPS Turku | 44 | 23 | 4 | 7 | 10 | 134:101 | 84 |
3. | Tappara Tampere | 44 | 19 | 8 | 7 | 10 | 119:95 | 80 |
4. | Jyväskylä | 43 | 22 | 3 | 3 | 15 | 128:101 | 75 |
5. | Lukko Rauma | 45 | 19 | 7 | 3 | 16 | 113:91 | 74 |
6. | IFK Helsinky | 44 | 17 | 5 | 8 | 14 | 110:101 | 69 |
7. | KalPa Kuopio | 44 | 17 | 6 | 5 | 16 | 103:104 | 68 |
8. | Pelicans Lahti | 45 | 16 | 6 | 7 | 16 | 127:129 | 67 |
9. | SaiPa Lappeenranta | 44 | 14 | 10 | 5 | 15 | 107:116 | 67 |
10. | Ässät Pori | 46 | 16 | 7 | 3 | 20 | 116:138 | 65 |
11. | Ilves Tampere | 45 | 13 | 5 | 6 | 21 | 121:155 | 55 |
12. | Kouvola | 44 | 11 | 5 | 10 | 18 | 108:139 | 53 |
13. | Hämeenlinna | 43 | 13 | 6 | 1 | 23 | 101:113 | 52 |
14. | Jukurit Mikkeli | 44 | 13 | 1 | 8 | 22 | 94:118 | 49 |
15. | Sport Vaasa | 44 | 9 | 4 | 7 | 24 | 109:148 | 42 |
Švédská liga
Brynäs - Djurgaarden 4:1
Färjestad - Skelleftea 1:3
Växjö - Linköping 3:1
Frölunda - Lulea 3:2 v prodl.
Karlskrona - Mora 2:1
Örebro - Rögle 2:3 v prodl.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Växjö | 38 | 23 | 6 | 1 | 8 | 119:77 | 82 |
2. | Djurgaarden | 37 | 16 | 6 | 6 | 9 | 106:81 | 66 |
3. | Färjestad | 39 | 19 | 3 | 3 | 14 | 130:106 | 66 |
4. | Frölunda | 38 | 16 | 6 | 3 | 13 | 107:102 | 63 |
5. | Skelleftea | 38 | 19 | 1 | 3 | 15 | 114:93 | 62 |
6. | Linköping | 37 | 16 | 3 | 7 | 11 | 105:95 | 61 |
7. | Malmö | 36 | 14 | 5 | 7 | 10 | 109:103 | 59 |
8. | HV 71 | 37 | 16 | 4 | 3 | 14 | 98:99 | 59 |
9. | Brynäs | 37 | 17 | 2 | 3 | 15 | 100:95 | 58 |
10. | Lulea | 38 | 11 | 9 | 4 | 14 | 92:93 | 55 |
11. | Örebro | 36 | 10 | 4 | 6 | 16 | 85:93 | 44 |
12. | Rögle | 38 | 10 | 3 | 4 | 21 | 91:127 | 40 |
13. | Mora | 37 | 10 | 2 | 2 | 23 | 76:117 | 36 |
14. | Karlskrona | 38 | 8 | 3 | 5 | 22 | 74:125 | 35 |
EBEL
41. kolo:
Salcburk - Székesfehérvár 2:0.
42. kolo:
Vídeň - Bolzano 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Vídeň | 41 | 26 | 2 | 5 | 8 | 132:90 | 87 |
2. | Linec | 41 | 22 | 3 | 3 | 13 | 143:115 | 75 |
3. | Salcburk | 41 | 22 | 3 | 1 | 15 | 141:109 | 73 |
4. | Klagenfurt | 41 | 21 | 2 | 3 | 15 | 115:101 | 70 |
5. | Innsbruck | 41 | 17 | 6 | 3 | 15 | 139:126 | 66 |
6. | Záhřeb | 40 | 16 | 3 | 4 | 17 | 126:125 | 58 |
7. | Štýrský Hradec | 41 | 15 | 5 | 2 | 19 | 124:136 | 57 |
8. | Bolzano | 42 | 14 | 4 | 5 | 19 | 115:119 | 55 |
9. | Dornbirn | 41 | 14 | 3 | 6 | 18 | 119:129 | 54 |
10. | Székesfehérvár | 41 | 12 | 6 | 2 | 21 | 95:137 | 50 |
11. | Villach | 41 | 13 | 2 | 4 | 22 | 107:135 | 47 |
12. | Znojmo | 41 | 10 | 5 | 6 | 20 | 103:137 | 46 |
Švýcarská liga - 42. kolo
Ambri-Piotta - Langnau 2:3 (za domácí D. Kubalík 0+1)
Bern - Lausanne 4:3 v prodl.
Biel - Davos 5:1
Fribourg-Gottéron - Ženeva 5:4 po sam. nájezdech (za domácí Červenka 0+1)
Kloten - Curych 4:3 po sam. nájezdech
Lugano - Zug 1:0
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Bern | 41 | 22 | 8 | 4 | 7 | 144:90 | 86 |
2. | Lugano | 42 | 23 | 2 | 1 | 16 | 137:111 | 74 |
3. | Zug | 42 | 18 | 9 | 2 | 13 | 130:106 | 74 |
4. | Biel | 42 | 20 | 4 | 4 | 14 | 129:111 | 72 |
5. | Davos | 42 | 20 | 1 | 5 | 16 | 119:134 | 67 |
6. | Curych | 42 | 16 | 6 | 6 | 14 | 126:112 | 66 |
7. | Fribourg-Gottéron | 42 | 16 | 4 | 6 | 16 | 113:121 | 62 |
8. | Ženeva | 42 | 14 | 6 | 7 | 15 | 112:128 | 61 |
9. | Langnau | 42 | 14 | 6 | 4 | 18 | 105:114 | 58 |
10. | Lausanne | 41 | 13 | 4 | 7 | 17 | 122:135 | 54 |
11. | Ambri-Piotta | 42 | 10 | 3 | 5 | 24 | 106:143 | 41 |
12. | Kloten | 42 | 7 | 5 | 7 | 23 | 94:132 | 38 |
.