Salák kvůli nespecifikovanému zranění nenastoupil za Lokomotiv už v sedmém utkání za sebou. Jeho dvacetiletý kolega Ilja Konovalov kryl 28 střel. Nestačil jen ve 4. minutě na bekhendové zakončení Antona Landera, kterému přihrál do šance Jiří Sekáč.
Hosté doplatili na vyloučení Roba Klinkhammera, který v závěru druhé třetiny dostal za vražení na mantinel trest na pět minut a do konce zápasu. V úvodu třetí části za Nakládalova přispění vyrovnal Petri Kontiola a vzápětí otočil skóre Brandon Kozun.
Kontinentální liga - výsledky a tabulky |
02:00 Lapin (Kalašnikov, Ščerbina)
40:44 Jašin (Trubačjov)
25:14 Sergijenko (Paršin)
Furch (Magarilov) – Kuljaš (A), A. Kulda, Kornějev, V. Vasiljev, Al. Makarov, Kalašnikov, Syčuškin, Lekomcev – Geraskin (A), Boychuk, Ashton – Jašin, Trubačjov, Vovčenko (C) – Ščerbina, Rybin, Lapin – I. Zacharčuk, Karlin, Monachov.
Tichomirov (D. Kostin) – Barancev (A), Orlov, Sergijenko (C), Bodie (A), Rodionyčev, Korobov, Ogijenko, Holm – Varnakov, Galuzin, Paršin – Calof, Miele, Sabolič – Šenfeld, D. Sjomin, Žafjarov – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Setdikov.
Rozhodčí: Kislov, Gofman – Stroganov, Zacharov
Počet diváků: 3 926
04:00 Akmaldinov
52:24 Chlopotov (Kapustin, Rykov)
56:37 R. Rosén (Kapustin)
61:49 Kapustin (Bočarov, Auvitu)
08:39 Q. Howden (Pulkkinen, Lisovec)
23:23 A. Kosticyn (Pavlovič)
29:35 Wiercioch (Kazjonov, Q. Howden)
Barulin (Šikin) – Ščitov (C), Jokipakka, D. Musin, Auvitu, Budkin, Rykov, Zborovskij, K. Vorobjov – Archipov, O'Dell (A), Šmeljov – Bočarov, R. Rosén, Polunin – Kapustin, Točickij, Starkov – Akmaldinov, Chlopotov, Rachimullin.
Enroth (M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, Lisovec, Chenkel, Chochlov, D. Osipov, Znacharenko – Pulkkinen, Kazjonov, Q. Howden (A) – Bujnickij, Kovyršin, S. Kosticyn (C) – A. Kosticyn (A), Kitarov, Pavlovič – Arťomov, A. Volkov, Litvinov – Drozdov.
Rozhodčí: E. Odin, D. Bondar – J. Strelcov, A. Majtak
Počet diváků: 4549
17:40 Indrašis (I. Nikulin, Alexejev)
30:40 Kagarlickij (Šipačov)
58:32 Indrašis (Koivisto)
Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, Pribylskij, J. Zajcev, Menšikov – Kagarlickij, Tarasov, Šipačov – Alexejev, Zackrisson, Indrašis – Igumnov, Brjukvin, V. Kuljomin – Muranov, Petunin, Pankratov – Zlobin.
I. Ježov (Korotajev) – Semjonov, Volgin, Šaripzjanov, Bryncev, Timašov, Ogurcov, Polášek, An. Sergejev – Šafigullin, Arkalov, Jakimov – Chajrullin, Šiksatdarov, P. Kulikov – Padakin, Ruohomaa, Puustinen – Jo. Nättinen, Nestrašil, Avcin.
Rozhodčí: A. Vasiljev, S. Gusev – K. Gordenko, A. Susujev
49:10 Provolněv (Daugavinš, Maxwell)
59:47 Maxwell (Zubov, Kutějkin)
38:05 A. Sjomin (Kokarev, S. Romanov)
56:48 Rendulić (A. Sjomin, Voronkov)
60:28 A. Sjomin (Jevsejenkov)
J. Hudáček (Bespalov) – Grigorev, Kutějkin (A), Gončarov, Provolněv, Kalinin (C), Dyblenko, V. Sorokin – Daugavinš, Maxwell, Chochlačov – R. Hanzl, Karsums, Kosov – Truňov, Nikoncev, Zubov – Talalujev, Šalagin, Šaškov – Kotljarevskij.
Ortio (Samonov) – Katičev, Jepišin, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, S. Romanov, Golovkov – Rendulić, M. Aaltonen, A. Sjomin – Makejev, Hrivík, Stoljarov – Švec-Rogovoj, Kokarev, N. Komarov – Mojsejev, Vyglazov, P. Černov.
Rozhodčí: Maxim Sidorenko, Martin Franeux- Dmitrij Golyak, Ivan Dedyulya
40:20 Kontiola (Loktionov, Nakládal)
41:40 Kozun (Apalkov, Loktionov)
03:42 Lander (Sekáč)
Konovalov (Isajev) – Nakládal, Rafikov, Jelesin, Kronwall, Kutuzov, Averin, Pajgin – Kozun, Kontiola, Loktionov – Apalkov, Alexejev, Kartajev – Averin, Sannikov, Kraskovskij – Ivanov, Kajumov, Kovalenko – Beljajev.
Garipov (Podjapolskij) – Batyršin, Abrosimov, Judin, Postma, Markov, Jarullin, Ljamkin – M. Gluchov, An. Popov, Zaripov – Lander, Azevedo, Sekáč – Lukojanov, A. Michejev, A. Potapov – Klinkhammer, Kara, Burmistrov.
Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Sadovnikov, Sazonov
33:01 Anttila
48:09 Lepistö (Manninen)
00:25 Děrgačov (S. Plotnikov)
05:57 Kručinin (Hersley, Byvalcev)
30:40 Jakupov (Dacjuk, N. Gusev)
31:28 Hersley (Dacjuk, N. Gusev)
32:49 Jakupov (N. Gusev, Hersley)
59:06 Hersley (A. Bělov, Dacjuk)
Zapolski (32. Kalninš) – Lepistö (C), Kivistö, A. Grant, Stollery, Jensen Aabo, O. Lauridsen – O'Neill (A), Norman, Joensuu (A) – Nicklas Jensen, Jormakka, Platt – Moses, Manninen, H. Ikonen – Anttila, Niemi, Pihlström.
Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Chafizullin, A. Bělov, Zub, Zemčonok, Sjomin – Jakupov, Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kručinin – Děrgačov, Koskiranta, S. Plotnikov (A) – V. Tichonov, Kablukov, Ketov (A) – Nikolajev.
Rozhodčí: Olenin, Birin – Judin, Berseňov
Počet diváků: 11067