Hostující Avangard měl přitom v poslední třetině výraznou převahu, na střely na branku v ní vyhrál 24:7. Brankáře Metallurgu Vasilije Košečkina ale vedoucí celek Černyševovy divize překonal jen jednou.
Popáté za sebou uspěl bratislavský Slovan, všechny zápasy v této sérii přitom vyhrál o jediný gól. Chabarovsk na Slovensku podlehl 1:2, vítěznou branku dal český útočník Rudolf Červený v oslabení. Hosté překonali Jakuba Štěpánka až dvě minuty před koncem.
Barys Astana, který v minulém utkání připravil první prohru v sezoně Jekatěrinburgu, otočil zápas v Čeljabinsku a zvítězil 5:4 v prodloužení.
Český brankář Dominik Hrachovina odchytal za hosty dvě třetiny, pak ho za stavu 2:4 vystřídal Henrik Karlsson.
Kontinentální liga - výsledky |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 22 | 18 | 3 | 0 | 1 | 77:31 | 42 |
2. | Kazaň | 22 | 13 | 1 | 2 | 6 | 55:47 | 30 |
3. | Magnitogorsk | 23 | 10 | 3 | 1 | 9 | 60:55 | 27 |
4. | Nižnij Novgorod | 20 | 7 | 3 | 4 | 6 | 61:60 | 24 |
5. | Nižněkamsk | 21 | 7 | 3 | 1 | 10 | 46:55 | 21 |
6. | Čeljabinsk | 21 | 5 | 3 | 3 | 10 | 36:63 | 19 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 22 | 10 | 6 | 2 | 4 | 68:42 | 34 |
2. | Ufa | 21 | 10 | 3 | 2 | 6 | 61:42 | 28 |
3. | Barys Astana | 18 | 7 | 4 | 4 | 3 | 67:54 | 26 |
4. | Kunlun Red Star | 20 | 8 | 1 | 3 | 8 | 46:54 | 21 |
5. | Chabarovsk | 20 | 6 | 0 | 2 | 12 | 39:60 | 14 |
6. | Vladivostok | 22 | 3 | 2 | 3 | 14 | 46:72 | 13 |
7. | Novosibirsk | 22 | 5 | 0 | 2 | 15 | 41:66 | 12 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jokerit Helsinky | 19 | 13 | 1 | 3 | 2 | 74:45 | 31 |
2. | Petrohrad | 20 | 12 | 2 | 3 | 3 | 62:29 | 31 |
3. | Spartak Moskva | 21 | 9 | 1 | 2 | 9 | 53:49 | 22 |
4. | Dinamo Riga | 21 | 7 | 2 | 1 | 11 | 45:59 | 19 |
5. | Dynamo Moskva | 22 | 6 | 1 | 3 | 12 | 51:62 | 17 |
6. | Čerepovec | 22 | 5 | 2 | 3 | 12 | 34:57 | 17 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva | 21 | 11 | 6 | 0 | 4 | 56:28 | 34 |
2. | Jaroslavl | 22 | 12 | 3 | 2 | 5 | 59:39 | 32 |
3. | HK Soči | 22 | 6 | 3 | 5 | 8 | 52:60 | 23 |
4. | Viťaz Čechov | 21 | 7 | 2 | 1 | 11 | 51:61 | 19 |
5. | Slovan Bratislava | 22 | 5 | 3 | 2 | 12 | 47:73 | 18 |
6. | Dinamo Minsk | 21 | 4 | 0 | 4 | 13 | 40:64 | 12 |
24:20 Pakarinen (Wolski, Rasmussen)
50:11 Mozjakin (Rasmussen, N. Kuljomin)
53:55 Mozjakin (Ellison, Matuškin)
57:28 Timkin (Platonov)
41:23 Širokov (K. Petrov)
Košečkin (Zagidulin) – Běreglazov, Antipin, Vereščagin, Rylov, Matuškin, J. Birjukov (A), Bobrjašov – Mozjakin (C), Ellison, Wolski – N. Kuljomin, Pakarinen, Rasmussen – Dorofejev, Čibisov, Ljubimov – Platonov, Timkin (A), Spiridonov – Kaletnik.
Bobkov (Murygin) – J. Medveděv (C), Pokka, Jemelin, Čudinov, Franson, Martynov – Širokov (A), Zernov, I. Michejev (A) – Pěrežogin, K. Semjonov, K. Petrov – Fisenko, Stas, A. Galimov – Talbot, Desharnais, Versteeg – Manukjan, Zaseda.
Rozhodčí: Evgeny Romasko, Konstantin Olenin – Alexander Sadovnikov, Ivan Sazonov
11:05 Šarov (Rybakov)
26:42 Glinkin (A. Petrov, Kravcov)
35:23 Rybakov
38:53 Šarov (Bergström, Stoa)
24:27 A. Petersson
36:03 Bochenski (Dallman)
54:57 Blacker
59:30 Frattin (Dietz)
61:09 Bochenski (Frattin)
Děmčenko (Sudnicin) – Šinin, Bailen, A. Petrov, Rjasenskij, Borodkin, Isajev, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Kravcov – Lapenkov, Glinkin, Polygalov – Rybakov, Šarov, Kokujov – Bergström, Stoa, Jerofejev – Šolochov.
Hrachovina (41. H. Karlsson) – Dallman, Blacker, Makljukov, Dietz, M. Semjonov, Klimontov, Danijar, Polochov – Frattin, Bochenski, Boyd – A. Petersson, Cormier, R. Starčenko – Valk, Michajlis, Ševčenko – Gurkov, Akolzin, Sagadejev.
Rozhodčí: Belov, Ravodin – Ponamarenko, Zacharov
26:56 Kajumov
32:01 Apalkov (Jelesin, Kartajev)
34:28 Apalkov (Alexejev, Kartajev)
37:22 Denisenko (Kontiola, Loktionov)
Konovalov (Salák) – Afanasjev, Rafikov, Jelesin, Kronwall, M. Osipov, Averin, Pajgin – Denisenko, Kontiola, Loktionov – Apalkov, Alexejev, Kartajev – Averin, Sannikov, Kraskovskij – Ivanov, Kajumov, Iljenko – Kovalenko.
Krasotkin (35. Serebrjakov) – Tatalin, Miščenko, Kubát, Taratunin, Ugolnikov, Kozlovskij – Černikov, Vicharev, K. Voronin – V. Butuzov, V. Polák, Koňkov – V. Strelcov, A. Strelcov, Feoktistov – Koroljov, Mereskin, Zajcev – Hovorka.
Rozhodčí: Bukin, Sčenjov – Galimov, Maximovskij
Počet diváků: 8000
18:21 Postma (Judin, Lukojanov)
23:22 Lander (Azevedo, Sekáč)
25:38 An. Popov (Jarullin, Markov)
17:55 Burdasov (Hartikainen, Omark)
Garipov (Podjapolskij) – Jarullin, Markov, Postma, Judin, Abrosimov, Batyršin – A. Potapov, A. Michejev, Lukojanov – Sekáč, Azevedo, Lander – Tkačov, An. Popov, Zaripov – Klinkhammer, M. Gluchov, Kara – Burmistrov.
Metsola (26. Karejev) – Larsen, Panin, Ar. Sergejev, A. Semjonov, Nazarevič, Koledov, Jelizarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Chochrjakov, Tkačov, Burdasov – Kugryšev, Osnovin, Fjodorov – V. Žarkov, Soloduchin, Kadějkin.
Rozhodčí: Soidm Idins – Šalagin, Šišhlo
Počet diváků: 8 890
16:51 Setdikov (Šurakov, Orlov)
21:08 Paršin (Holm)
33:39 Paršin
40:15 Varnakov (Paršin)
13:21 Lööv (Jensen Aabo)
24:43 Platt (Manninen, Nicklas Jensen)
48:50 Joensuu (Moses, O'Neill)
59:48 Joensuu (Nicklas Jensen, Manninen)
62:58 O'Neill
Tichomirov (D. Kostin) – Barancev (A), Orlov, Volčenkov, Holm, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Varnakov (C), Miele, Paršin (A) – D. Sjomin, Sabolič, Calof – Šenfeld, Urakov, Markovin – Setdikov, D. Iljin, Šurakov.
Kalninš (Zapolski) – Lööv, Jensen Aabo, A. Grant, Stollery, Lepistö (C), Kivistö – Pihlström, Niemi, Anttila – Mäki, Manninen, Moses – Nicklas Jensen, Jormakka, Platt – Norman, O'Neill (A), Joensuu (A).
Rozhodčí: A. Gofman, Y. Oskirko – D. Golovlov, A. Savenkov
09:45 N. Gusev (Jakupov)
24:07 Děrgačov (Kručinin, Barabanov)
35:35 Hersley (Dacjuk, A. Bělov)
01:13 Mozer
58:01 Moisejev (Koivisto, Pepeljajev)
Hellberg (Šesťorkin) – Gavrikov, Hersley, A. Bělov, Tokranov, Rukavišnikov, Zub, Sjomin – Jakupov, Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kručinin – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Kuzmenko – Ketov (A), Koskiranta, Děrgačov.
Jerjomenko (Bočarov) – Pribylskij, I. Nikulin (C), D. Višněvskij, J. Zajcev, Pepeljajev, Koivisto, Volkov, Mironov – Tarasov (A), Šipačov, Kagarlickij – Alexejev (A), Indrašis, Brjukvin – V. Kuljomin, Mozer, Kruglov – Pankratov, Muranov, Moisejev.
Rozhodčí: Gašilov, Gusev – Zacharenkov, Šeljanin
32:02 Sukel' (Meszároš, Virta)
36:22 Červený (Lunter)
57:52 Pjanov (Jordán)
Štěpánek (Čiliak) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Meszároš, Klok, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Sukel', Virta – Lamper, C. Bailey, Lunter – Baranov, Chipchura, Rau.
Alikin (Kašík) – Kondratěv, J. Kolář (A), Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov (C), Jordán – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Potěchin, Rasskazov, Dědunov – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Veličkin.
Rozhodčí: Morozov, Ovčinnikov – Majtak, Strelcov
Počet diváků: 6 710
26:03 Leščenko (Zubov)
45:32 Kulik (Filatov)
11:21 Gegeris (Batna)
12:27 Maione (Videll, Darzinš)
49:44 Clark (Ališauskas)
J. Hudáček (Bespalov) – Kulik, Kalinin, Kutějkin, Grigorev, Dyblenko, Provolněv, Gončarov – Filatov, Maxwell, Chochlačov – R. Hanzl, Daugavinš, Truňov – Zubov, Leščenko, Lisin – Kosov, Nikoncev, Talalujev – Šalagin.
Gudlevskis (Biljalov) – Ališauskas, Maione, Zanetti, Gimajev, Sotnieks, Šulenin, Kalkis – Meija, Gegeris, Batna – M. Redlihs, Darzinš, Videll – Myttynen, Clark, Gillies – Džerinš, Skvorcovs, Pavlovs – Lipsbergs.
Rozhodčí: Bondar, Lavrentěv – Osipov, Šadrin
03:24 Kokarev (Mojsejev)
11:15 Makejev (A. Nikulin, Stoljarov)
35:14 P. Černov (A. Nikulin, Švec-Rogovoj)
59:56 Šaripzjanov
Ortio (Samonov) – Stasenko, Jevsejenkov, Golovkov, Mozík, Voronkov, S. Romanov, Jepišin – A. Nikulin, Stoljarov, Makejev – A. Sjomin, M. Aaltonen, Rendulić – Kokarev, Švec-Rogovoj, Mojsejev – Vyglazov, Mons, P. Černov.
I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Polášek, Ogurcov, Volgin, Šaripzjanov, Bryncev, Semjonov, Timašov – Ruohomaa, Jo. Nättinen, Puustinen – Nestrašil, P. Kulikov, Padakin – Šiksatdarov, Avcin, Jakimov – Zdunov, Arkalov, Šafigullin.
Rozhodčí: Harnebring, Fatějev – Berseňov, Judin
Počet diváků: 2998