Ilja Kovalčuk v dresu Petrohradu - ilustrační foto.
| foto: HC Lev Praha
Hráči Jekatěrinburgu vyslali na branku Čeljabinsku 48 střel, téměř dvojnásobek soupeřova počtu, ale nakonec prohráli 2:3 v prodloužení. V 62. minutě překonal domácího gólmana Jakuba Kováře Igor Polygalov. Oba týmy měly za sebou třízápasové vítězné série, nyní už pokračuje jen ta čeljabinská.
Drtivá ofenziva v druhé třetině rozhodla utkání Jaroslavle s Nižním Novgorodem. Domácí tým ještě v 25. minutě prohrával 0:1, za pouhé tři a půl minuty ale dokázal otočit stav na konečných 4:1.
Kontinentální hokejová liga
Vladivostok - HK Soči 4:0
Kunlun Red Star - Ufa 2:3
Jekatěrinburg - Čeljabinsk 2:3 v prodl.
Magnitogorsk - Lada Togliatti 1:3
Jaroslavl - Nižnij Novgorod 4:1
Dynamo Moskva - Dinamo Riga 2:1 po sam. nájezdech
Petrohrad - Spartak Moskva 1:3
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Kazaň |
27 |
16 |
2 |
4 |
5 |
82:55 |
56 |
2. |
Nižněkamsk |
28 |
14 |
1 |
5 |
8 |
65:70 |
49 |
3. |
Jekatěrinburg |
28 |
13 |
3 |
2 |
10 |
80:64 |
47 |
4. |
Magnitogorsk |
28 |
11 |
3 |
3 |
11 |
77:79 |
42 |
5. |
Čeljabinsk |
28 |
10 |
5 |
2 |
11 |
58:72 |
42 |
6. |
Lada Togliatti |
29 |
7 |
1 |
3 |
18 |
53:72 |
26 |
7. |
Chanty-Mansijsk |
29 |
3 |
7 |
3 |
16 |
53:94 |
26 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Barys Astana |
29 |
14 |
3 |
4 |
8 |
93:72 |
52 |
2. |
Omsk |
28 |
13 |
4 |
3 |
8 |
74:49 |
50 |
3. |
Ufa |
29 |
14 |
1 |
2 |
12 |
82:78 |
46 |
4. |
Kunlun Red Star |
28 |
11 |
1 |
6 |
10 |
58:64 |
41 |
5. |
Novosibirsk |
27 |
10 |
4 |
1 |
12 |
53:59 |
39 |
6. |
Chabarovsk |
26 |
7 |
4 |
5 |
10 |
61:72 |
34 |
7. |
Vladivostok |
29 |
7 |
4 |
4 |
14 |
65:74 |
33 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
30 |
23 |
4 |
2 |
1 |
127:47 |
79 |
2. |
Jokerit Helsinky |
25 |
16 |
2 |
3 |
4 |
74:41 |
55 |
3. |
Spartak Moskva |
28 |
9 |
5 |
2 |
12 |
75:76 |
39 |
4. |
Dinamo Minsk |
28 |
9 |
3 |
2 |
14 |
55:65 |
35 |
5. |
Slovan Bratislava |
28 |
6 |
1 |
5 |
16 |
55:95 |
25 |
6. |
Dinamo Riga |
28 |
1 |
4 |
4 |
19 |
42:85 |
15 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
26 |
15 |
6 |
1 |
4 |
83:43 |
58 |
2. |
Jaroslavl |
29 |
14 |
3 |
3 |
9 |
76:74 |
51 |
3. |
Nižnij Novgorod |
29 |
11 |
3 |
5 |
10 |
50:58 |
44 |
4. |
Dynamo Moskva |
29 |
10 |
5 |
1 |
13 |
67:66 |
41 |
5. |
Čerepovec |
28 |
9 |
4 |
6 |
9 |
59:69 |
41 |
6. |
HK Soči |
27 |
10 |
3 |
4 |
10 |
66:75 |
40 |
7. |
Viťaz Podolsk |
30 |
8 |
2 |
3 |
17 |
72:87 |
31 |
Švédsko
16. kolo:
Frölunda - Skelleftea 1:2
Karlskrona - Örebro 6:3
Linköping - Brynäs 3:1
Lulea - HV 71 3:2
Mora - Malmö 1:3
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Färjestad |
15 |
10 |
1 |
1 |
3 |
53:34 |
33 |
2. |
Växjö |
14 |
8 |
3 |
0 |
3 |
42:23 |
30 |
3. |
Djurgaarden |
14 |
8 |
1 |
3 |
2 |
39:27 |
29 |
4. |
Malmö |
14 |
7 |
1 |
3 |
3 |
40:32 |
26 |
5. |
Skelleftea |
15 |
8 |
0 |
1 |
6 |
51:32 |
25 |
6. |
Lulea |
16 |
4 |
5 |
2 |
5 |
34:35 |
24 |
7. |
HV 71 |
16 |
7 |
1 |
1 |
7 |
38:42 |
24 |
8. |
Linköping |
16 |
5 |
2 |
4 |
5 |
41:41 |
23 |
9. |
Frölunda |
15 |
5 |
3 |
1 |
6 |
39:43 |
22 |
10. |
Örebro |
15 |
5 |
2 |
2 |
6 |
38:33 |
21 |
11. |
Mora |
15 |
4 |
1 |
2 |
8 |
33:54 |
16 |
12. |
Karlskrona |
15 |
3 |
2 |
2 |
8 |
26:36 |
15 |
13. |
Brynäs |
15 |
4 |
0 |
1 |
10 |
28:47 |
13 |
14. |
Rögle |
13 |
2 |
2 |
1 |
8 |
32:55 |
11 |
Liga EBEL
17. kolo:
Znojmo - Klagenfurt 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 28. E. Němec, 44. Špaček (Matuš) - 17. Richter, 34. S. Geier, 43. Lundmark.
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Vídeň |
15 |
12 |
0 |
1 |
2 |
54:28 |
37 |
2. |
Linec |
16 |
9 |
1 |
1 |
5 |
52:43 |
30 |
3. |
Klagenfurt |
17 |
10 |
0 |
0 |
7 |
43:45 |
30 |
4. |
Innsbruck |
16 |
7 |
2 |
0 |
7 |
55:49 |
25 |
5. |
Salcburk |
16 |
8 |
0 |
0 |
8 |
52:47 |
24 |
6. |
Záhřeb |
15 |
6 |
2 |
2 |
5 |
46:44 |
24 |
7. |
Štýrský Hradec |
16 |
7 |
1 |
0 |
8 |
56:59 |
23 |
8. |
Znojmo |
18 |
6 |
1 |
3 |
8 |
47:54 |
23 |
9. |
Villach |
16 |
5 |
2 |
1 |
8 |
43:47 |
20 |
10. |
Bolzano |
16 |
5 |
1 |
2 |
8 |
53:53 |
19 |
11. |
Dornbirn |
15 |
5 |
0 |
3 |
7 |
43:52 |
18 |
12. |
Székesfehérvár |
16 |
3 |
3 |
0 |
10 |
35:58 |
15 |
Německo
19. kolo:
Straubing - Bremerhaven 1:2 v prodl.
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Norimberk |
18 |
12 |
2 |
1 |
3 |
54:37 |
41 |
2. |
Mnichov |
18 |
10 |
2 |
3 |
3 |
65:49 |
37 |
3. |
Eisbären Berlín |
18 |
10 |
2 |
2 |
4 |
58:46 |
36 |
4. |
Mannheim |
18 |
8 |
2 |
2 |
6 |
52:54 |
30 |
5. |
Wolfsburg |
18 |
7 |
3 |
2 |
6 |
53:47 |
29 |
6. |
Bremerhaven |
20 |
7 |
3 |
2 |
8 |
54:55 |
29 |
7. |
Ingolstadt |
19 |
8 |
1 |
2 |
8 |
49:47 |
28 |
8. |
Kolín nad Rýnem |
19 |
7 |
3 |
0 |
9 |
62:55 |
27 |
9. |
Augsburg |
18 |
7 |
1 |
1 |
9 |
55:57 |
24 |
10. |
Schwenningen |
19 |
6 |
2 |
2 |
9 |
45:50 |
24 |
11. |
Iserlohn |
18 |
6 |
2 |
1 |
9 |
43:57 |
23 |
12. |
Düsseldorf |
18 |
6 |
1 |
2 |
9 |
48:53 |
22 |
13. |
Krefeld |
18 |
4 |
2 |
3 |
9 |
51:63 |
19 |
14. |
Straubing |
19 |
4 |
1 |
4 |
10 |
48:67 |
18 |
Švýcarsko
20. kolo:
Ženeva - Lausanne 6:1
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Bern |
17 |
11 |
3 |
1 |
2 |
63:32 |
40 |
2. |
Lugano |
17 |
11 |
1 |
0 |
5 |
58:39 |
35 |
3. |
Curych |
18 |
8 |
3 |
2 |
5 |
63:48 |
32 |
4. |
Davos |
18 |
10 |
0 |
2 |
6 |
55:51 |
32 |
5. |
Fribourg-Gottéron |
18 |
8 |
0 |
5 |
5 |
43:48 |
29 |
6. |
Zug |
17 |
7 |
3 |
1 |
6 |
48:44 |
28 |
7. |
Ženeva |
19 |
6 |
1 |
3 |
9 |
45:55 |
23 |
8. |
Biel |
18 |
6 |
1 |
2 |
9 |
51:58 |
22 |
9. |
Langnau |
18 |
4 |
4 |
2 |
8 |
46:56 |
22 |
10. |
Ambri-Piotta |
18 |
6 |
1 |
2 |
9 |
44:55 |
22 |
11. |
Lausanne |
18 |
4 |
3 |
3 |
8 |
51:62 |
21 |
12. |
Kloten |
18 |
3 |
3 |
0 |
12 |
34:53 |
15 |
Slovensko
Detva - Slovensko 20 5:0
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Trenčín |
18 |
12 |
3 |
0 |
3 |
57:29 |
42 |
2. |
Banská Bystrica |
19 |
10 |
2 |
3 |
4 |
75:48 |
37 |
3. |
Košice |
19 |
12 |
0 |
1 |
6 |
59:44 |
37 |
4. |
Zvolen |
18 |
9 |
2 |
2 |
5 |
57:49 |
33 |
5. |
Poprad |
19 |
7 |
4 |
2 |
6 |
52:52 |
31 |
6. |
Nitra |
18 |
7 |
3 |
2 |
6 |
66:58 |
29 |
7. |
Žilina |
19 |
8 |
1 |
2 |
8 |
55:51 |
28 |
8. |
Nové Zámky |
19 |
7 |
2 |
0 |
10 |
49:54 |
25 |
9. |
Liptovský Mikuláš |
18 |
5 |
1 |
3 |
9 |
40:46 |
20 |
10. |
Slovensko 20 |
16 |
3 |
1 |
2 |
10 |
32:70 |
13 |
11. |
Detva |
19 |
2 |
0 |
2 |
15 |
33:74 |
8 |