Chabarovsk ve čtvrtek vyhrál nad Kunlunem 3:1 a vyšla mu i dnešní odveta, třebaže domácí celek vedl po první třetině 2:0. Hned v úvodní minutě druhé části ale Kolář využil přesilovou hru a vstřelil sedmý gól v sezoně, na 2:3 pak po Zohornově přihrávce otočil stav Maxim Kondraťjev v 49. minutě.
Chabarovsk se tak přiblížil k účasti v play-off. Na devátém místě tabulky Východní konference má 84 bodů stejně jako osmý Omsk, oba týmy sehrají v základní části ještě dva zápasy.
Kontinentální hokejová liga
Kunlun Red Star - Chabarovsk 2:4 (za hosty Kolář 1+0, T. Zohorna 0+1)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-Kazaň | 54 | 29 | 2 | 6 | 17 | 151:120 | 97 |
2. | x-Nižněkamsk | 54 | 27 | 3 | 7 | 17 | 133:128 | 94 |
3. | x-Jekatěrinburg | 54 | 24 | 6 | 8 | 16 | 161:134 | 92 |
4. | x-Čeljabinsk | 54 | 24 | 7 | 4 | 19 | 122:119 | 90 |
5. | Magnitogorsk | 54 | 22 | 8 | 7 | 17 | 143:133 | 89 |
6. | Chanty-Mansijsk | 54 | 7 | 10 | 7 | 30 | 93:160 | 48 |
7. | Lada Togliatti | 54 | 11 | 4 | 6 | 33 | 99:146 | 47 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Ufa | 54 | 24 | 5 | 5 | 20 | 144:136 | 87 |
2. | Novosibirsk | 54 | 23 | 7 | 2 | 22 | 133:130 | 85 |
3. | Omsk | 54 | 21 | 7 | 7 | 19 | 141:111 | 84 |
4. | Chabarovsk | 54 | 20 | 8 | 8 | 18 | 126:136 | 84 |
5. | Barys Astana | 54 | 18 | 5 | 7 | 24 | 141:160 | 71 |
6. | Vladivostok | 54 | 16 | 4 | 5 | 29 | 115:139 | 61 |
7. | Kunlun Red Star | 55 | 15 | 4 | 8 | 28 | 103:142 | 61 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-Petrohrad | 54 | 40 | 6 | 4 | 4 | 223:92 | 136 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 53 | 27 | 4 | 8 | 14 | 143:101 | 97 |
3. | Spartak Moskva | 54 | 21 | 7 | 5 | 21 | 149:141 | 82 |
4. | Dinamo Minsk | 54 | 19 | 5 | 3 | 27 | 105:122 | 70 |
5. | Slovan Bratislava | 54 | 14 | 3 | 7 | 30 | 112:180 | 55 |
6. | Dinamo Riga | 53 | 8 | 7 | 9 | 29 | 98:145 | 47 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-CSKA Moskva | 54 | 34 | 9 | 1 | 10 | 169:83 | 121 |
2. | x-Jaroslavl | 54 | 25 | 9 | 3 | 17 | 144:124 | 96 |
3. | x-Nižnij Novgorod | 54 | 23 | 5 | 8 | 18 | 112:121 | 87 |
4. | x-HK Soči | 54 | 21 | 7 | 7 | 19 | 126:133 | 84 |
5. | Dynamo Moskva | 55 | 19 | 9 | 5 | 22 | 131:135 | 80 |
6. | Čerepovec | 54 | 17 | 9 | 10 | 18 | 127:143 | 79 |
7. | Viťaz Podolsk | 54 | 16 | 4 | 7 | 27 | 125:155 | 63 |
Poznámka: Mužstva označená „x“ mají jistou účast v play-off.
Švédská liga42. kolo |
Linköping - Lulea 0:2
Malmö - Mora 0:1 po sam. nájezdech
Rögle - Karlskrona 1:2 po sam. nájezdech
Skelleftea - Frölunda 0:3
Färjestad - Örebro 7:4
HV 71 - Brynäs 2:4
Växjö - Djurgaarden 4:5 po sam. nájezdech
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Växjö | 40 | 24 | 6 | 2 | 8 | 127:84 | 86 |
2. | Djurgaarden | 39 | 17 | 7 | 6 | 9 | 117:87 | 71 |
3. | Färjestad | 41 | 20 | 3 | 3 | 15 | 138:114 | 69 |
4. | Frölunda | 40 | 18 | 6 | 3 | 13 | 117:103 | 69 |
5. | Linköping | 40 | 18 | 3 | 7 | 12 | 113:98 | 67 |
6. | Malmö | 39 | 15 | 6 | 8 | 10 | 117:106 | 65 |
7. | HV 71 | 40 | 17 | 4 | 4 | 15 | 104:106 | 63 |
8. | Skelleftea | 40 | 19 | 1 | 3 | 17 | 115:99 | 62 |
9. | Lulea | 40 | 13 | 9 | 4 | 14 | 98:94 | 61 |
10. | Brynäs | 39 | 18 | 2 | 3 | 16 | 105:102 | 61 |
11. | Örebro | 39 | 10 | 4 | 6 | 19 | 90:109 | 44 |
12. | Rögle | 40 | 10 | 3 | 5 | 22 | 94:135 | 41 |
13. | Mora | 39 | 10 | 3 | 2 | 24 | 79:121 | 38 |
14. | Karlskrona | 40 | 8 | 4 | 5 | 23 | 77:133 | 37 |
.
Finská liga |
IFK Helsinky - Tappara Tampere 4:3
Ilves Tampere - SaiPa Lappeenranta 2:3
KalPa Kuopio - Jukurit Mikkeli 2:3 po sam. nájezdech
Kouvola - Kärpät Oulu 3:5
Lukko Rauma - TPS Turku 2:5
Sport Vaasa - Ässät Pori 3:2 v prodl.
Pelicans Lahti - Hämeenlinna 3:4 po sam. nájezdech
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kärpät Oulu | 47 | 28 | 7 | 4 | 8 | 158:93 | 102 |
2. | TPS Turku | 47 | 24 | 4 | 7 | 12 | 142:114 | 87 |
3. | Tappara Tampere | 47 | 20 | 8 | 7 | 12 | 129:104 | 83 |
4. | Jyväskylä | 45 | 24 | 3 | 3 | 15 | 139:104 | 81 |
5. | IFK Helsinky | 47 | 20 | 5 | 8 | 14 | 121:107 | 78 |
6. | Lukko Rauma | 47 | 19 | 7 | 3 | 18 | 117:100 | 74 |
7. | SaiPa Lappeenranta | 47 | 15 | 10 | 6 | 16 | 115:128 | 71 |
8. | KalPa Kuopio | 46 | 17 | 6 | 6 | 17 | 106:111 | 69 |
9. | Pelicans Lahti | 47 | 16 | 6 | 8 | 17 | 132:137 | 68 |
10. | Ässät Pori | 47 | 16 | 7 | 4 | 20 | 118:141 | 66 |
11. | Hämeenlinna | 46 | 14 | 7 | 1 | 24 | 112:124 | 57 |
12. | Kouvola | 46 | 12 | 5 | 10 | 19 | 117:147 | 56 |
13. | Ilves Tampere | 47 | 13 | 5 | 6 | 23 | 123:161 | 55 |
14. | Jukurit Mikkeli | 47 | 14 | 2 | 8 | 23 | 104:126 | 54 |
15. | Sport Vaasa | 47 | 10 | 6 | 7 | 24 | 121:157 | 49 |
.
Švýcarská liga |
Bern - Ambri-Piotta 6:4
Biel - Kloten 2:3 po sam. nájezdech
Fribourg-Gottéron - Lugano 3:2 (za domácí Červenka a Birner oba 0+1)
Lausanne - Davos 4:5 v prodl.
Zug - Ženeva 3:0
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Bern | 44 | 23 | 8 | 4 | 9 | 153:103 | 89 |
2. | Zug | 45 | 21 | 9 | 2 | 13 | 139:109 | 83 |
3. | Lugano | 44 | 24 | 2 | 1 | 17 | 143:114 | 77 |
4. | Biel | 45 | 21 | 4 | 6 | 14 | 136:118 | 77 |
5. | Davos | 43 | 20 | 2 | 5 | 16 | 124:138 | 69 |
6. | Curych | 43 | 16 | 6 | 6 | 15 | 127:115 | 66 |
7. | Fribourg-Gottéron | 44 | 17 | 4 | 6 | 17 | 117:125 | 65 |
8. | Ženeva | 44 | 15 | 6 | 7 | 16 | 116:134 | 64 |
9. | Langnau | 44 | 15 | 6 | 4 | 19 | 108:118 | 61 |
10. | Lausanne | 44 | 14 | 4 | 8 | 18 | 134:147 | 58 |
11. | Ambri-Piotta | 44 | 10 | 4 | 5 | 25 | 113:151 | 43 |
12. | Kloten | 44 | 7 | 6 | 7 | 24 | 99:137 | 40 |