Jaškin má na kontě devět gólů a 12 asistencí a posunul se už do nejlepší pětice kanadského bodování. Po jeho přihrávce využil v páté minutě přesilovku Juuso Hietanen, Omsk pak otočil na 3:1, ale Jaškin v třetí třetině vystihl soupeřovu rozehrávku a v oslabení vyrovnal. Poslední slovo však měl v 57. minutě domácí útočník Taylor Beck.
Alexander Salák v brance Dinama Riga zneškodnil v Petrohradu 27 střel a pomohl hostům k bodu. V nájezdech však dvakrát uspěli domácí hráči a zvítězili 4:3. Další český gólman Šimon Hrubec prohrál s Kunlunem 0:2 v Soči.
05:44 K. Semjonov
22:51 Beck (Vojnov, Šumakov)
41:10 Andrighetto (Franson, Širokov)
56:24 Beck (Vojnov)
04:29 Hietanen (Šipačov, Jaškin)
47:25 Hietanen (Čajkovský, Tarasov)
48:56 Jaškin
Bobkov (Sudnicin) – Bondarev, Pokka, Franson, Vojnov, Manuchov, Martynov – Širokov, Andrighetto, K. Semjonov – Klinkhammer, Beck, Šumakov – Stas, Dědunov, A. Potapov – Košelev, Pjanov, I. Makarov.
Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov, Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Ogurcov, Bojkov – Tarasov, Jaškin, Šipačov – Igumnov, Mojsejev, V. Kuljomin – Polygalov, Alexejev, Brjukvin – Jefremov, Afinogenov, Muranov.
Rozhodčí: Gusev, Fraňo – Gordenko, Novikov
17:22 Collins (Bertilsson, Ellis)
19:22 Strömwall (Collins, R. Rosén)
Nalimov (Šikin) – Bertilsson, Ellis, A. Petrov (C), Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Nazarevič – Collins (A), R. Rosén, Strömwall – Krikunov (A), Dugin, Šmeljov – Lugin, Kaletnik, Altybarmakjan – Archipov, Tomilin, Mosaljov – Starkov.
Hrubec (45.–47. J. Smith) – T. Murphy, Sproul, D. Osipov, Šustr (A), G. Reinhart, Bartley – Wolski, Miller, Smith-Pelly – Kane, Brulé, Foo – Wong, Cracknell (C), Lockhart – DeFazio, Werek, Palola.
Rozhodčí: Anton Gofman, Andrej Rogačjov – Nikita Viljugin, Gleb Lazarev
Počet diváků: 5 895
17:29 Paršin (Mozjakin)
34:00 N. Kuljomin (Matuškin, Rasmussen)
47:34 J. Jakovlev (Antipin)
55:44 Timkin (Dronov, Korobkin)
36:57 A. Jakovlev
Košečkin (S. Galimov) – Antipin, Běreglazov, J. Jakovlev, Vereščagin, Dronov, Matuškin, J. Birjukov – Mozjakin, A. Nestrašil, Paršin – Kozun, Rasmussen, Potěchin – N. Kuljomin, Dorofejev, Loktionov – Rožkov, Ljubimov, Timkin – Korobkin.
Säteri (Krasikov) – Jokipakka, Loginov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Chabarov, Timašov, Piganovič – Michajlov, Ruohomaa, Puustinen – Milovzorov, Sajustov, Šarov – J. Peltola, Česalin, Romancev – Pervušin, Torčeňuk, A. Jakovlev.
Rozhodčí: Bukin, Ščenjov – Maximovskij, Ponomarjov
04:19 Burdasov (Kuzmenko)
21:40 Barabanov (Galeňuk, Lehterä)
39:14 Kuzmenko (Barabanov, Karpov)
Tkačjov
25:47 Darzinš (M. Redlihs)
28:29 McMillan (Darzinš, Ališauskas)
35:33 McMillan (Darzinš)
Melničuk (59. Hellberg) – Zub, A. Bělov, Zemčonok, Galeňuk, Zubarev, Dyblenko, Rukavišnikov – S. Plotnikov, Kemppainen, Karpov – Lehterä, Tkačjov, Barabanov – Burdasov, Švec-Rogovoj, Kuzmenko – Koskiranta, Ketov, Jakupov – Marčenko.
Salák (An. Makarov) – Bartulis, Ališauskas, Sotnieks, Berglund, Marshall, Mamčics, Balinskis – M. Redlihs, Darzinš, McMillan – Gegeris, Ashton, Berzinš – Meija, Džerinš, Lipsbergs – Marenis, Trastašenkovs, Gillies – Batna.
Rozhodčí: Beljajev, Morozov – Šalagin, Šišlo
12:00 Sošnikov (Manninen)
12:22 Kadějkin (V. Žarkov, Kugryšev)
15:45 V. Žarkov (Kugryšev, Kadějkin)
18:18 Arzamascev (Sošnikov, Manninen)
21:24 Omark (Manninen)
27:42 Hartikainen (Omark)
36:39 Kugryšev
46:48 Sošnikov (Omark, Larsen)
50:30 Kadějkin (Panin, Kugryšev)
35:55 Jerjomenko (An. Stěpanov, Spooner)
Metsola (Karejev) – Larsen, Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, Panin (C), Pašnin, S. Garejev, Lisovec – Omark (A), Burmistrov (A), Hartikainen – Sošnikov, Manninen, Chochrjakov – Kugryšev, Kadějkin, V. Žarkov – Baranov, Kartajev, M. Majorov.
Enroth (28. Tolopilo) – Gotovec, Jerjomenko, Denisov, Jevenko, Znacharenko, Bokun, Ďukov – Spooner, Shore, A. Kosticyn – An. Stěpanov, Martynov, Děmkov – Greckij, Kovyršin, Pavlenko – Kitarov, Pavlovič, Dadonov – Feoktistov.
Rozhodčí: Birin, Naumov – Kanifadin, Stroganov
Počet diváků: 8 070
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |