Naopak Jekatěrinburg vedení kanadským koučem Billem Petersem si připsal pátou výhru a je v čele Východní konference. Avtomobilist uspěl i bez českého gólmana Jakuba Kováře, který zůstal na střídačce poprvé v sezoně.
Jedenáct bodů jako Jekatěrinburg mají i CSKA Moskva a Petrohrad, který zvítězil na ledě Spartaku Moskva 2:0.
HC Viťaz Moskevská oblast - Traktor Čeljabinsk 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Branky: 19:24 Daugavinš (Lugin) - 13:45 Kravcov, 50:19 Kravcov, 53:45 Äberg (Polygalov, Manuchov). Rozhodčí: Raming, Morozov – Novikov, Sysujev (všichni RUS). Diváci: 1000.
HC Viťaz Moskevská oblast Kočetkov (I. Ježov) – Jeřábek (A), Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Vorobej, Pautov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Laričev, Grebenščikov, Malychin – Lugin, Arťuchin (C), Mojsejev – Ivanjuženkov, Smolin, Bardakov.
Traktor Čeljabinsk Will (Fedotov) – Bailen (A), Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Byvalcev, Kalinin (C), Äberg – Polygalov, Avcin, Kosov – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.
Spartak Moskva - SKA Petrohrad 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Branky: 07:20 Tkačjov (Bengtsson), 15:50 Tkačjov (K. Marčenko, Vey). Rozhodčí: Ravodin, Judakov – Lazarev, Šalagin. Diváci: 3387.
Spartak Moskva Bespalov (J. Hudáček) – Djuse, D. Višněvskij, Rylov (A), Kutějkin, Ljamin, Zubarev, D. Musin – Širokov (A), Juňkov, Fjodorov – Nikoncev (C), Zubov, Bakoš – Arkalov, Cyplakov, Kotljarevskij – Šablovskij, Ljubimov, Kruženkov.
SKA Petrohrad Askarov (Samonov) – Bengtsson, Dyblenko, Chafizullin, Ožiganov, Antipin, Brinkman, Zorkin – Tkačjov, K. Marčenko, Vey (A) – M. Aaltonen, Burdasov (A), Kuzmenko – Kemppainen, Timkin, Ketov (C) – Ivan Morozov, Jakimov, Cicjura – Podkolzin.
Red Star Kunlun - Avtomobilist Jekatěrinburg 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Branky: 02:33 Kristo (Lofquist), 30:41 Kristo (Werek, Shinkarchuk) - 07:12 Golyšev (Bělousov), 19:11 Dacjuk (Alexej Vasilevskij, Makejev), 22:44 Platt (Dacjuk), 45:15 D. Bodrov, 53:12 Platt (Alexej Vasilevskij, Litovčenko). Rozhodčí: Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov.
Red Star Kunlun Hrubec (Šikin) – Chelios (A), Lofquist, Šustr (A), Starikov, Bondra, Gimajev – Kristo (C), Wellman, Shinkarchuk – Monachov, Šaporev, Nikolišin – Šachvorostov, Dugin, Werek – Maximov, Skvorcovs, Riche.
Avtomobilist Jekatěrinburg Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.
Ak Bars Kazaň - Salavat Julajev Ufa 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Branky: 14:27 Dawes (K. Petrov, Zaripov), 22:11 Zaripov (Galijev), 47:50 Zaripov (Galijev), 51:14 Galijev (Pedan, Zaripov) - 07:57 Hartikainen (M. Granlund, Manninen). Rozhodčí: Birin, Sergejev – Savenkov, Viljugin. Diváci: 4445.
Ak Bars Kazaň Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ljamkin, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov – Dawes, K. Petrov, Azevedo (A) – Voronkov, Dyňak, A. Galimov – Galijev, Zaripov (C), Burmistrov – Fisenko, Safonov, Kuvardin – Lukojanov (A).
Salavat Julajev Ufa Metsola (Suchačov) – Koledov, J. Birjukov, Panin (C), Alexejev, Lisovec, Korobov, A. Semjonov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Baranov, V. Žarkov (A), Kadějkin – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Gimatov, Baškirov, Pimenov.
Torpedo Nižnij Novgorod - Severstal Čerepovec 3:4P (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)
Branky: 13:48 Marin (Orlov, Verjajev), 50:39 Žafjarov (Ručkin), 55:32 Miele (Kloos, Mišarin) - 3:30 J. Morozov (Vicharev), 12:26 Vicharev (A. Garejev, Provolněv), 56:36 Petunin (Kodola, Vovčenko), 64:54 Kapustin (J. Morozov, Vittasmäki). Rozhodčí: Gofman, Močalov – Antonov, Slavikovskij. Diváci: 1650.
Torpedo Nižnij Novgorod Tichomirov (Serebrjakov) – Orlov, Marin, Bobrjašov, Mišarin, Aljajev, Austin, Ručkin – Kloos, Miele, Žafjarov – Varnakov /C/, Bělevič, Gončaruk – Iljin, Urakov, Věrjajev – Počivalov, Kizimov, Nikonov.
Severstal Čerepovec Podjapolskij (Šugajev) – Afanasjev, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Chabarov, Sizov – Garejev, Vicharev /C/, Morozov – Kapustin, Geraskin, Liška – Vovčenko, Kodola, Petunin – Bukarts, Alexejev, Dumbadze.
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Kazaň | 60 | 33 | 8 | 8 | 11 | 185:131 | 90 |
2. | x-Magnitogorsk | 60 | 31 | 6 | 7 | 16 | 165:138 | 81 |
3. | x-Čeljabinsk | 60 | 27 | 7 | 6 | 20 | 157:143 | 74 |
4. | x-Jekatěrinburg | 60 | 24 | 6 | 8 | 22 | 152:154 | 68 |
5. | x-Nižnij Novgorod | 60 | 22 | 7 | 9 | 22 | 170:168 | 67 |
6. | Nižněkamsk | 60 | 13 | 6 | 2 | 39 | 133:214 | 40 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Omsk | 60 | 33 | 3 | 12 | 12 | 180:134 | 84 |
2. | x-Ufa | 60 | 28 | 10 | 5 | 17 | 181:151 | 81 |
3. | x-Barys Nur-Sultan | 60 | 20 | 11 | 7 | 22 | 147:157 | 69 |
4. | Novosibirsk | 60 | 20 | 7 | 4 | 29 | 146:155 | 58 |
5. | Chabarovsk | 60 | 17 | 7 | 7 | 29 | 146:171 | 55 |
6. | Kunlun Red Star | 59 | 10 | 2 | 8 | 39 | 139:213 | 34 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Petrohrad | 60 | 33 | 4 | 8 | 15 | 178:126 | 82 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 60 | 26 | 6 | 9 | 19 | 174:153 | 73 |
3. | x-Čerepovec | 60 | 23 | 9 | 4 | 24 | 149:159 | 68 |
4. | x-Spartak Moskva | 60 | 20 | 8 | 7 | 25 | 157:173 | 63 |
5. | Viťaz Podolsk | 60 | 21 | 6 | 5 | 28 | 155:175 | 59 |
6. | HK Soči | 60 | 12 | 2 | 9 | 37 | 121:202 | 37 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-CSKA Moskva | 60 | 34 | 9 | 5 | 12 | 182:121 | 91 |
2. | x-Dynamo Moskva | 60 | 34 | 5 | 6 | 15 | 195:137 | 84 |
3. | x-Jaroslavl | 60 | 30 | 8 | 7 | 15 | 181:126 | 83 |
4. | x-Dinamo Minsk | 60 | 17 | 15 | 3 | 25 | 167:174 | 67 |
5. | Dinamo Riga | 60 | 5 | 4 | 10 | 41 | 126:211 | 28 |