Domácí čínský tým v zápase dvakrát vedl po asistencích Vojtěcha Mozíka, ale stačilo to jen k zisku bodu. Jeřábek zpečetil střelou do prázdné branky vítězství Podolsku 3:1 nad Novosibirskem. Ke čtvrtému gólu v sezoně také přidal pátou asistenci a Viťaz se v Západní konferenci přiblížil na jediný bod k play off.
Podobně jako Mozík asistoval i útočník Tomáš Hyka u obou branek svého týmu, ale Čeljabinsk s Avangardem rovněž prohrál 2:3, jen už po základní hrací době. Domácí tým se prosadil až při tříbrankovém manku těsně před koncem druhé třetiny a pak krátce po zahájení té poslední, kdy si finální přihrávku připsal Lukáš Sedlák. Víc už Čeljabinsk nedokázal a Omsk ukončil sérii tří porážek.
Druhý nejproduktivnější Čech v soutěži Hyka potvrdil pozici jasně nejlepšího českého nahrávače a bilanci si vylepšil na 23 asistencí. Sedlák zabodoval po čtyřech zápasech. Čeljabinsk doplatil na špatný vstup do utkání, protože brankář Roman Will, který v předchozím zápase vychytal všechny střelce Jaroslavle, tentokrát inkasoval už po 53 sekundách.
Asistenci si připsal i Andrej Nestrašil, jehož Magnitogorsk porazil 4:1 Jaroslavl a vyhrál potřetí za sebou. Brankář Jakub Kovář kvůli zranění nedochytal zápas Jekatěrinburgu s Petrohradem, ve kterém Avtomobilist poprvé po čtyřech výhrách skončil bez bodu. Český gólman vystřídal krátce po inkasovaném gólu na 1:1 ve 27. minutě, hosté z Petrohradu pak dokonali obrat a zvítězili 3:1.
14:34 Leipsic (Sorkin, Alexandr Popov)
58:05 Andronov
22:13 Talalujev (Torčeňuk)
Lars Johansson (Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Blažijevskij, Samorukov, Dahlbeck, Kiselevič (A), Ar. Sergejev, Rykov – Leipsic, Alexandr Popov, Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Afanasjev, Andronov (C), Slepyšev – Jurtajkin, Sorkin, Korosteljov – Mingačjov.
J. Hudáček (Truškov) – Kulik, Djuse, Serikov, Rylov (A), Sokolov, Zubarev, Pivcakin – Radil, R. Hanzl, Bakoš – M. Cyplakov, Arkalov, Širokov (A) – Talalujev, Torčeňuk, Nikoncev (C) – P. Medveděv, Juňkov, Fjodorov – Averšin.
Rozhodčí: V. Gašilov, K. Olenin – G. Lazarev, D. Sivov
Počet diváků: 2453
11:34 Pajgin (Šenfeld)
14:44 Žafjarov (Čechovič)
15:19 Ručkin (Terry)
16:40 A. Michejev
21:45 Šenfeld (Belevič, Pajgin)
26:34 Miele (Čechovič, Pereskokov)
41:52 Kloos (Šenfeld, Orlov)
03:15 Chajrullin (L. Hudáček, Enlund)
Tichomirov (Serebrjakov) – Ch. Wideman, Pajgin, Austin, Orlov, Ručkin, Marin – Miele, Čechovič, Žafjarov – Šenfeld, Terry, Kloos – Varnakov, Gončaruk, Belevič – Drobin, A. Michejev, Urakov – Pereskokov.
Ivannikov (16. Korotajev) – Bryncev, A. Osipov, Sidorov, Volgin, K. Vorobjov, Semjonov, Abrosimov – Enlund, Chajrullin, L. Hudáček – Popugajev, Porjadin, Linus Johansson – Šiksatdarov, Bucajev, Šarifjanov – Galuzin, Čiviljov, Šafigullin – Bikmullin.
24:05 Alexejev (Hartikainen)
28:11 M. Granlund (Larsen, Manninen)
30:10 Hartikainen (Kadějkin, Naumenkov)
51:34 M. Granlund (Hartikainen)
10:33 Kapustin (Berglund, Geraskin)
27:14 Liška (J. Morozov, Berglund)
Metsola (Tarasov) – Panin, Larsen, Koledov, Naumenkov, Lisovec, Alexejev, A. Semjonov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen – Platt, V. Žarkov, Kadějkin – Kugryšev, Amirov, Kartajev – Gimatov, Chochrjakov, Pimenov.
Šugajev (Rybalkin) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde, Adamčuk, M. Chabarov, M. Tichonov, Kudako – Liška, Berglund, J. Morozov – Kodola, Vovčenko, Petunin – Jo. Nättinen, Kapustin, Geraskin – Vicharev (C), A. Garejev, Kazakov – Guslistov.
Rozhodčí: Gofman, Lavrenťjev – Galimov, Osipov
Počet diváků: 3990
07:15 Dacjuk (Golyšev, Ch. Genoway)
26:00 Burdasov (Bengtsson, Ivan Morozov)
32:11 Ivan Morozov (Burdasov, Kuzmenko)
37:46 Grošev (Ožiganov, Podkolzin)
Jakub Kovář (27. Gross) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, Berezin – Golyšev, Dacjuk, Makejev – Macek, Holland, Bočarov – Obidin, Protapovič, Chripunov – Litovčenko, Žukenov, Ovčinnikov – Zacharov.
Hellberg (Askarov) – Bengtsson, Galeňuk, Fantenberg, Ožiganov, Antipin, Kirsanov, A. Bělov – Strömwall, Kemppainen, E. Galimov – Burdasov (A), Ivan Morozov, Kuzmenko – Ketov (C), Kukštel, Timkin – Podkolzin, Cicjura, Grošev.
Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Antonov, Viljugin
Počet diváků: 1175
01:26 Safonov (Žuravljov, Judin)
03:18 Safonov (Pedan, A. Galimov)
34:30 Lukojanov (Zaripov, M. Gluchov)
56:01 Lukojanov (Zaripov)
01:10 Švanenbergs (Mamčics, Rihards Bukarts)
04:42 Scarlett (Lipon, Rihards Bukarts)
47:44 Rihards Bukarts (Dzierkals, Scarlett)
54:51 Stoljarov (Scarlett, Zyrjanov)
64:52 Lipon (Indrašis, Maione)
Biljalov (5. Reideborn) – Ljamkin, T. Murphy, Chenkel, Pedan, Judin, Žuravljov, Lučevnikov – V. Tichonov, Voronkov, Dawes – A. Galimov, Safonov, Galijev – Pesonen, Cormier, K. Petrov – Lukojanov (A), Zaripov (C), Ljubimov – M. Gluchov (A).
Nalimov (Bruveris) – Scarlett, Zile, Mamčics, Maione, Skvorcovs, Ošenieks, Mateiko – Indrašis (C), Jelisejevs, Džerinš (A) – Lipon, Paršin, Gračov – Rihards Bukarts, Švanenbergs, Dzierkals – Berzinš, Stoljarov (A), Gegeris – Zyrjanov.
Rozhodčí: Birin, Naumov – Ponamarenko, Šadrin
39:56 Osnovin (Kravcov, Hyka)
44:17 Bailen (Hyka, Sedlák)
00:53 Zernov (Kovalčuk)
11:08 Běreglazov (Dědunov)
21:11 Jakupov (Čudinov, Kovalčuk)
Will (Fedotov) – Manuchov, Pilut, Bailen, Tělegin, Karpuchin (C), D. Bodrov (A), Jevenko, Ogurcov – Åberg (A), Byvalcev, Kalinin – Hyka, Sedlák, Kravcov – Švarjov, D. Iljin, Osnovin – Lukin, Karlin, Avcin.
Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Gotovec, Čisťakov – Boucher, Knight, K. Kostin (A) – Jakupov, Zernov, Kovalčuk – Chochlačov, K. Semjonov, Dědunov – A. Potapov, Stas (A), Kablukov.
Rozhodčí: Vasiljev, Sidorenko – Ivanov, Bersenjov
Počet diváků: 2 720
13:28 Prochorkin (Košelev, J. Jakovlev)
37:08 Dronov (Holm, Švyrjov)
47:56 Karpov (Mozjakin, A. Nestrašil)
56:12 Několenko (Korobkin)
21:53 Lander (Kajumov)
Olkinuora – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Holm, Dronov, Nikolajev – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Košelev – N. Kuljomin, Rasmussen, Goldobin – Karpov, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Korobkin, Několenko, Švyrjov.
Konovalov (Pasquale) – A. Marčenko, Ohtamaa, M. Osipov, Barancev, Savčenko, Čerepanov, Misjul, Malyšev, Rafikov – Pulkkinen (C), V. A. Tkačov, A. Petersson (A) – J. Averin (A), Lander, Kraskovskij – Korškov, Alexejev, Kajumov – Beljajev, Tesanov, Berjozkin.
Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Maximovskij, Parikov
07:22 Šmeljov (Rundblad, Feoktistov)
34:42 Kolgotin
17:36 Falkovskij (Prince, Protas)
41:47 Z. Mitchell (Klinkhammer, Znacharenko)
63:54 Gorbunov (Falkovskij, Z. Mitchell)
Treťjak (Krasikov) – Miščenko, Rundblad, Batyršin, J. Alexandrov (C), Pogorišnyj, Valencov, Sedov – Petkov, Točickij (A), Šmeljov – J. Karjalainen, Rubcov, Ruděnkov (A) – Šen, Glotov, Kolgotin – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov – Garajev.
Furch (D. Taylor) – Solovjov, Almqvist, Falkovskij, Jerjomenko, Šinkevič, Znacharenko (A), Koljačonok – Prince (A), Klinkhammer (C), Varfolomejev – Mosaljov, Z. Mitchell, Gorbunov – K. Voronin, Usov, Paré – Kogalev, Alistrov, Protas – Děmkov.
Rozhodčí: Gamalej, Odins – Golovljov, Savenkov
42:15 A. Grant (Haapala, Norman)
18:59 Varone
51:14 Valk
56:18 Valk (Orechov, Michajlis)
59:19 Sagadějev (Lilja, Dietz)
Kalninš (Jukuri) – Lepistö, Lööv, Pudas, D. Sklenička, Friman, A. Grant – Joensuu (A), O'Neill (A), Regin – Schroeder, Hännikäinen, Nicklas Jensen – Savinainen, Haapala, Norman – Anttila (C), Junttila, H. Ikonen.
H. Karlsson (Ortio) – Gajtamirov, Lintuniemi, Orechov, Blacker (C), Heatherington, Dietz, Makljukov – Akolzin, Ševčenko, Sagadějev – Lilja, Michajlis (A), Valk (A) – R. Starčenko, Videll, Šestakov – Frattin, Panjukov, Varone – Musorov.
Rozhodčí: S. Beljajev, S. Morozov – T. Kučava, N. Novikov
10:56 Tedenby (Daugavinš, Danforth)
18:58 Danforth (Jeřábek, Tedenby)
59:54 Jeřábek
41:00 Děmidov (Vj. Ušenin, Vl. Ušenin)
Todykov (I. Ježov) – Jeřábek, Pautov, Hultström, Pylenkov, Golovkov, Borodkin, Vorobej – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Děrgačov, A. Sjomin, Moisejev – Malychin, Bardakov, Grebenščikov – Gončarov, Ivaňuženkov, V. Popov – Smolin.
Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, Děmidov, Gurkin, K. Alexejev, Timašov, Ilja Morozov, Jermakov, Pastuchov – Šarov, Ruohomaa, O. Li – Milovzorov, Sajustov, Šaškov – Vj. Ušenin, Česalin, Vl. Ušenin – Dubakin, V. Komarov, Romancev.
Rozhodčí: Akuzovskij, Romasko – Stretlsov, Černyšov
Počet diváků: 800
17:37 Nikolišin (Mozík, Toropčenko)
41:23 Fram (Mozík)
32:46 Jordán (Gorškov)
50:24 Gorškov (Polunin)
64:23 Golubev
Šikin (J. Smith) – Fram, Chelios (A), Sproul (A), Jevsejenkov, Mozík, Šustr, Starikov – S. Foo, Lockhart (C), P. Foo – Šaškov, Toropčenko, Leščenko – Nikolišin, Monachov, Wong – Werek, A. Lazarev, Collins – Bakanov.
Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán (C), Sergijenko, S. Těreščenko, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Rasskazov, H. Zohorna, T. Zohorna (A) – V. Butuzov, Lugin, Pjanov – Golubev, Gorškov, Polunin – Šarov, Archipov, Michasjonok.
Rozhodčí: Vladimir Bukin, Viktor Spirin – Alexander Zacharenkov, Dmitrij Šišlo
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Kazaň | 60 | 33 | 8 | 8 | 11 | 185:131 | 90 |
2. | x-Magnitogorsk | 60 | 31 | 6 | 7 | 16 | 165:138 | 81 |
3. | x-Čeljabinsk | 60 | 27 | 7 | 6 | 20 | 157:143 | 74 |
4. | x-Jekatěrinburg | 60 | 24 | 6 | 8 | 22 | 152:154 | 68 |
5. | x-Nižnij Novgorod | 60 | 22 | 7 | 9 | 22 | 170:168 | 67 |
6. | Nižněkamsk | 60 | 13 | 6 | 2 | 39 | 133:214 | 40 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Omsk | 60 | 33 | 3 | 12 | 12 | 180:134 | 84 |
2. | x-Ufa | 60 | 28 | 10 | 5 | 17 | 181:151 | 81 |
3. | x-Barys Nur-Sultan | 60 | 20 | 11 | 7 | 22 | 147:157 | 69 |
4. | Novosibirsk | 60 | 20 | 7 | 4 | 29 | 146:155 | 58 |
5. | Chabarovsk | 60 | 17 | 7 | 7 | 29 | 146:171 | 55 |
6. | Kunlun Red Star | 59 | 10 | 2 | 8 | 39 | 139:213 | 34 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Petrohrad | 60 | 33 | 4 | 8 | 15 | 178:126 | 82 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 60 | 26 | 6 | 9 | 19 | 174:153 | 73 |
3. | x-Čerepovec | 60 | 23 | 9 | 4 | 24 | 149:159 | 68 |
4. | x-Spartak Moskva | 60 | 20 | 8 | 7 | 25 | 157:173 | 63 |
5. | Viťaz Podolsk | 60 | 21 | 6 | 5 | 28 | 155:175 | 59 |
6. | HK Soči | 60 | 12 | 2 | 9 | 37 | 121:202 | 37 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-CSKA Moskva | 60 | 34 | 9 | 5 | 12 | 182:121 | 91 |
2. | x-Dynamo Moskva | 60 | 34 | 5 | 6 | 15 | 195:137 | 84 |
3. | x-Jaroslavl | 60 | 30 | 8 | 7 | 15 | 181:126 | 83 |
4. | x-Dinamo Minsk | 60 | 17 | 15 | 3 | 25 | 167:174 | 67 |
5. | Dinamo Riga | 60 | 5 | 4 | 10 | 41 | 126:211 | 28 |