Gól a přihrávku si dnes připsal jeho spoluhráč Vadim Šipačov, který vede produktivitu soutěže s 19 brankami a 38 asistencemi.
Dynamo je dál čtvrté v tabulce Západní konference. Ztrácí deset bodů na vedoucí CSKA, který prohrál podruhé za sebou.
Brankář Dominik Furch dostal tři góly z 22 střel a Dinamo Minsk podlehlo Nižnímu Novgorodu 1:3.
06:27 Lander (Kajumov, Čerepanov)
38:50 J. Averin (A. Petersson, Misjul)
50:50 J. Averin (A. Petersson, A. Marčenko)
08:50 A. Lazarev (Monachov)
44:59 S. Foo (Sproul)
Pasquale (Konovalov) – A. Marčenko, Rafikov, M. Osipov, Ohtamaa, Barancev, Čerepanov, Misjul, Ťutněv – A. Petersson (C), V. A. Tkačov (A), J. Averin – Pulkkinen, Kajumov (A), Lander – Kraskovskij, Beljajev, Korškov – Iljenko, Kovalenko, Alexejev.
J. Smith (Šikin) – Chelios (A), Sproul (A), Šustr, Mozík, Jevsejenkov, Fram, Starikov – Lockhart (C), S. Foo, Wong – Toropčenko, Šaškov, Leščenko – A. Lazarev, Nikolišin, Monachov – Werek, Bakanov, Shinkaruk – Collins.
Rozhodčí: Odins, Ansons – Bersenjov, Judin
50:00 Mosaljov (Martynov, Gorbunov)
01:50 Gončaruk (Varnakov, Kloos)
13:53 Kloos (Ch. Wideman)
30:34 Kloos (Žafjarov, Serebrjakov)
Furch (D. Taylor) – Menell, Znacharenko, Falkovskij, Jerjomenko, Šinkevič, Almqvist, Koljačonok, Martynov – Klinkhammer, Z. Mitchell, Prince – Gorbunov, K. Voronin, Mosaljov – Děmkov, Paré, Usov – Protas, Kogalev, Alistrov.
Serebrjakov (Kočetkov) – Ručkin, Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Marin, Mišarin – Čechovič, Miele, Žafjarov – Terry, Šenfeld, Szwarz – Kloos, Varnakov, Gončaruk – A. Michejev, Drobin, Belevič – Urakov.
Rozhodčí: Akuzovsky, Gofman – Maximovsky, Osipov
09:58 Burdasov (Chafizullin)
31:37 Podkolzin
56:16 Ivan Morozov
58:49 Burdasov (Bengtsson, Ivan Morozov)
40:26 A. Alexejev (M. Tichonov, Kazakov)
Samonov (Hellberg) – Galeňuk, Bengtsson, Ožiganov (A), Fantenberg, Kirsanov, Antipin, Chafizullin – E. Galimov, Kemppainen, V. E. Tkačov – Kuzmenko, Burdasov (A), Ivan Morozov – Ketov (C), Grošev, Kukštel – Podkolzin, Cicjura, K. Marčenko – Timkin.
Šostak (Šugajev) – M. Tichonov, Makejev, Sizov, Rogov, Basimov, Karimov, Cholkin, Kudako – Kazakov, Dumbadze, A. Alexejev – Guslistov, Mojsejev, Abdul – Jegorov, Lapin, Markov – Kapustin, Beljalov, Nevolin.
Rozhodčí: Beljajev, Lavrentěv – Galimov, Kanifadin
31:51 Pihlström (Kivistö, Anttila)
44:49 Pihlström (Lepistö)
51:41 H. Ikonen (Junttila, Kivistö)
25:30 Petkov (J. Alexandrov, Šmeljov)
55:48 Šmeljov
Kalninš (Jukuri) – A. Grant, Lööv, Lepistö, J. Krejčík (A), Pudas, Kivistö – Nicklas Jensen, O'Neill, Savinainen – H. Ikonen, Mäenalanen, Hännikäinen – Haapala, Norman, Junttila – Anttila (C), Pihlström, Joensuu (A).
Kulbakov (Treťjak) – Rundblad, Miščenko, Miromanov, J. Alexandrov (A), Pogorišnyj, Valencov, Batyršin (C), Sedov (A) – Šmeljov, Točickij, Petkov – Ruděnkov, Rubcov, Glotov – Garajev, N. Kvartalnov, Volodin – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov.
07:24 An. Sergejev (Jaškin, Šipačov)
07:41 Pääjärvi (O. Lindberg)
59:16 Šipačov (Jaškin)
59:42 Tarasov (Volkov)
55:22 Okulov (Mamin, Šalunov)
Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Bojkov – Kagarlickij, Šipačov (C), Jaškin – Tarasov (A), O. Lindberg, Pääjärvi – Jefremov, Igumnov, Muranov – Kruglov, Kučerjavenko, V. Kuljomin – O. Zajcev.
Šaryčenkov (24. Lars Johansson) – Blažijevskij, M. Robinson (A), Samorukov, Dahlbeck, Ar. Sergejev, Kiselevič (A), Rykov – Leipsic, Alexandr Popov, Sorkin – Okulov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Andronov (C), Sošnikov – Korosteljov, Mingačjov, Jurtajkin – Afanasjev.
Rozhodčí: Rabodin, Gamalej – Sadovnikov, Novikov
Počet diváků: 3700
01:58 Dzierkals (Rihards Bukarts)
22:09 Zernov (Kovalčuk, Šaripzjanov)
25:35 Jemelin (Knight, K. Kostin)
Nalimov (Bruveris) – Zile, Scarlett, Maione, Mamčics, Sotnieks, Mateiko, Skvorcovs – Jelisejevs, Indrašis (A), Darzinš (C) – Roberts Bukarts, Gračov, Paršin – Rihards Bukarts, Švanenbergs, Dzierkals – Zyrjanov, Berzinš, Stoljarov (A) – Gegeris.
Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gotovec, Čisťakov, Šaripzjanov – Boucher, Knight, K. Kostin – Kablukov, Zernov, Kovalčuk (A) – Chochlačov, K. Semjonov, Tolčinskij – Dědunov, Stas (A), A. Potapov.
Rozhodčí: Naumov, Fateev – Viljugin, Lazarev
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Kazaň | 60 | 33 | 8 | 8 | 11 | 185:131 | 90 |
2. | x-Magnitogorsk | 60 | 31 | 6 | 7 | 16 | 165:138 | 81 |
3. | x-Čeljabinsk | 60 | 27 | 7 | 6 | 20 | 157:143 | 74 |
4. | x-Jekatěrinburg | 60 | 24 | 6 | 8 | 22 | 152:154 | 68 |
5. | x-Nižnij Novgorod | 60 | 22 | 7 | 9 | 22 | 170:168 | 67 |
6. | Nižněkamsk | 60 | 13 | 6 | 2 | 39 | 133:214 | 40 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Omsk | 60 | 33 | 3 | 12 | 12 | 180:134 | 84 |
2. | x-Ufa | 60 | 28 | 10 | 5 | 17 | 181:151 | 81 |
3. | x-Barys Nur-Sultan | 60 | 20 | 11 | 7 | 22 | 147:157 | 69 |
4. | Novosibirsk | 60 | 20 | 7 | 4 | 29 | 146:155 | 58 |
5. | Chabarovsk | 60 | 17 | 7 | 7 | 29 | 146:171 | 55 |
6. | Kunlun Red Star | 59 | 10 | 2 | 8 | 39 | 139:213 | 34 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Petrohrad | 60 | 33 | 4 | 8 | 15 | 178:126 | 82 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 60 | 26 | 6 | 9 | 19 | 174:153 | 73 |
3. | x-Čerepovec | 60 | 23 | 9 | 4 | 24 | 149:159 | 68 |
4. | x-Spartak Moskva | 60 | 20 | 8 | 7 | 25 | 157:173 | 63 |
5. | Viťaz Podolsk | 60 | 21 | 6 | 5 | 28 | 155:175 | 59 |
6. | HK Soči | 60 | 12 | 2 | 9 | 37 | 121:202 | 37 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-CSKA Moskva | 60 | 34 | 9 | 5 | 12 | 182:121 | 91 |
2. | x-Dynamo Moskva | 60 | 34 | 5 | 6 | 15 | 195:137 | 84 |
3. | x-Jaroslavl | 60 | 30 | 8 | 7 | 15 | 181:126 | 83 |
4. | x-Dinamo Minsk | 60 | 17 | 15 | 3 | 25 | 167:174 | 67 |
5. | Dinamo Riga | 60 | 5 | 4 | 10 | 41 | 126:211 | 28 |