Skóre otevřel v druhé minutě Švéd Dennis Rasmussen, Sergej Mozjakin pak využil přesilovku a Wojtek Wolski ve 12. minutě zvýšil už na tříbrankový rozdíl. Čínský celek dokázal jen zkorigovat, v druhé třetině se o jediný gól hostů postaral Greg Squires po přihrávce českého obránce Tomáše Kundrátka.
Asistence dalších dvou českých hráčů naopak pomohly hostujícím týmům k úspěchu. Matěj Stránský se podílel na výhře Čerepovce 3:2 v prodloužení na ledě Dinama Riga, k vítězství Jaroslavle 4:1 nad bratislavským Slovanem přispěl Jakub Nakládal. Obě výhry vychytali čeští gólmani - do branky Čerepovce se postavil Dominik Furch, za Jaroslavl nastoupil Alexander Salák.
Neporazitelnost i po čtvrtém zápasu udržel Jekatěrinburg, který v závěrečné desetiminutovce otočil průběh utkání s Vladivostokem a zvítězil 2:1. Brankář domácího Avtomobilistu Jakub Kovář si tak připsal další výhru.
52:00 Dawes (Sexton)
53:46 Golyšev (Mamkin, Krikunov)
09:08 V. Strelcov (Miščenko, A. Strelcov)
Jakub Kovář (Sochackij) – Jegoršev, Ljamin, Mamkin, D. Bodrov, Gurkin, I. Višněvskij, Valitov, Timašov – Krikunov, Česalin, Kučerjavenko – Dawes, Golyšev, S. Da Costa – Sexton, Bělousov, Paré – V. Popov, Litovčenko, Rassejkin.
Krasotkin (Serebrjakov) – Antropov, Miščenko, Ugolnikov, Taratunin, Ďjakov, Patrikejev, Karmaškov – V. Butuzov, Vicharev, Koňkov – V. Strelcov, A. Strelcov, Feoktisov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – Černikov, Valujskij, Zajcev – J. Jakovlev.
01:53 Rasmussen (Wolski)
05:06 Mozjakin (Antipin)
11:32 Wolski (Rasmussen, Antipin)
30:04 Squires (Tičar, Kundrátek)
Košečkin (Zagidulin) – J. Birjukov (A), Antipin, Matuškin, Běreglazov, Vereščagin, Rylov – N. Kuljomin (A), Ellison, Mozjakin (C) – Varfolomejev, Ljubimov, Jazkov – Pakarinen, Rasmussen, Wolski – Platonov, Několenko, Kaletnik – Olšanskij.
Nalimov (Lazušin) – V. Lajunen, Gragnani, Parlett, Bartley, Kundrátek (A), Vitásek, Jüe – Yip (C), Kane, Picard – Beck (A), Lundh, Savinainen – Palola, Tičar, Squires – Jaw, Nicholls.
Rozhodčí: Kislov, Kočetov – Osipov, Maximovský
26:39 Clark (M. Redlihs, Zanetti)
44:01 Videll (Darzinš, Maione)
24:26 A. Kulda (Stránský)
26:08 Boychuk (Kuljaš, Ashton)
62:17 I. Zacharčuk
Gudlevskis (Biljalov) – Balinskis, Sotnieks (A), Gimajev, Zile, Maione, Zanetti, Šulenin – Gegeris, Džerinš, Dzierkals – McMillan, Myttynen, Clark – M. Redlihs (A), Videll, Darzinš (C) – Lipsbergs, Pavlovs, Skvorcovs – Berzinš.
Furch (Artamkin) – Kuljaš (A), A. Kulda, Kornějev, Lekomcev (A), Kudako, Malevič, Syčuškin – Stránský, Boychuk, Ashton – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko – Rybin (C), Jašin, Bumagin – I. Zacharčuk, Karlin, Monachov – Lapin.
Rozhodčí: Bělov,Ravodin – Ivanov, Čenyšov
30:37 D. Iljin
36:16 Žafjarov (Makarenko)
44:14 Calof
51:53 Galuzin (Paršin)
52:32 Miele (Šenfeld, Holm)
63:16 Calof (Sabolič, Miele)
16:41 R. Starčenko
17:29 Asetov (Ševčenko)
20:48 Bochenski (M. Semjonov)
43:28 R. Starčenko
46:25 Cormier (A. Petersson, Dietz)
D. Kostin (21. Tichomirov) – Barancev, Orlov, Bodie, Holm, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Galuzin, Varnakov, Paršin – Miele, Sabolič, Calof – Makarenko, Šenfeld, Žafjarov – Smolin, D. Iljin, Urakov – Verjajev.
H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman, M. Semjonov, Makljukov, Dietz, Orechov, Blacker, Lipin, Polochov – Bochenski, Valk, A. Petersson – Frattin, Cormier, R. Starčenko – Akolzin, Michajlis, Grenc – Ševčenko, Sagadejev, Asetov.
Rozhodčí: Gašilov, Beljajev – Palej, Syjusev
33:20 Sersen
10:40 Averin (Kraskovskij)
45:22 Loktionov (Kozun, Nakládal)
53:25 Denisenko (Alexejev, Jurtajkin)
59:40 Kozun (Loktionov)
Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Meszároš (A), Schaus, Jánošík, Bačik – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Virta, Rau, Hrnka – Buc, Šimun, M. Sloboda.
Salák (Konovalov) – Afanasjev, Nakládal, Jelesin (A), Pajgin, Koledov, Čerepanov, Kutuzov – Loktionov (A), Kontiola, Kozun – Denisenko, Iljenko, Averin (C) – Sannikov, Alexejev, Jurtajkin – Kajumov, Ivanov, Kovalenko – Kraskovskij.
Rozhodčí: Vasiljev, Gofman – Sadovnikov, Sazonov
Počet diváků: 8 467
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Nižnij Novgorod | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17:11 | 8 |
2. | Jekatěrinburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12:6 | 8 |
3. | Magnitogorsk | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10:6 | 4 |
4. | Kazaň | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10:14 | 4 |
5. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 2 |
6. | Nižněkamsk | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | 2 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:2 | 6 |
2. | Ufa | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 14:11 | 6 |
3. | Barys Astana | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 14:11 | 3 |
4. | Kunlun Red Star | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7:12 | 3 |
5. | Vladivostok | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8:13 | 2 |
6. | Chabarovsk | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | 0 |
7. | Novosibirsk | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5:17 | 0 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:5 | 6 |
2. | Dinamo Riga | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 9:8 | 5 |
3. | Čerepovec | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11:13 | 5 |
4. | Spartak Moskva | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10:6 | 4 |
5. | Dynamo Moskva | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10:14 | 3 |
6. | Petrohrad | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10:9 | 2 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jaroslavl | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 13:7 | 6 |
2. | CSKA Moskva | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9:5 | 6 |
3. | HK Soči | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10:7 | 5 |
4. | Viťaz Čechov | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7:7 | 4 |
5. | Slovan Bratislava | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4:15 | 1 |
6. | Dinamo Minsk | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |