Rozhodující branku vstřelil ve 40. minutě krátce po skončení přesilové hry Michal Jordán, pro kterého to byla druhá trefa v sezoně. Dvě asistence si připsal kapitán Chabarovsku Tomáš Zohorna, který si upevnil pozici nejproduktivnějšího hráče týmu.
Útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka se podíleli na obou gólech Čeljabinsku, ale Traktor prohrál domácí duel s Jokeritem Helsinky 2:5 a po páté prohře za sebou má na dně Východní konference už čtyřbodovou ztrátu na předposlední Chabarovsk.
Sedlák si ve třetím zápase v řadě připsal gólovou asistenci, to už ale hosté vedli 3:0 a i po inkasované brance měli navrch. Hyka stanovil v závěru konečné skóre a šestého gólu v ročníku se dočkal po více než měsíci od hattricku do sítě Dinama Riga.
Jekatěrinburg s Jakubem Kovářem v brance po čtyřech vítězstvích prohrál na ledě Barysu Nur-Sultan 2:3 v prodloužení. Právě v hale kazašského celku úspěšná série Avtomobilistu na konci října začala, tehdy tam Kovářův tým vyhrál v prodloužení 4:3.
Kontinentální ligaVýsledky a statistiky |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |
29:13 Ševčenko (Akolzin, Metalnikov)
45:08 Videll
60:57 Dietz
09:44 Holland (Sexton, Litovčenko)
42:57 Dawes (Macek, Platt)
Pasquale (Kudrjavcev) – Dietz, Ohtamaa, Blacker, Metalnikov, Makljukov, Šalapov, Orechov – Tangradi, Boyd, Videll – R. Starčenko, Knight, Michajlis – Ševčenko, Valk, Akolzin – Šesťakov, Sagadejev, Asetov – Musorov.
Jakub Kovář (Fomin) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, I. Višněvskij, Gurkin, Pereljajev – Golyšev, Macek, Dawes – Sexton, Holland, Litovčenko – A. Garejev, Dacjuk, Bělousov – Obidin, Platt, Chripunov – Ovčinnikov.
Rozhodčí: Bělov, Vasiljev – Sivov, Šalagin
Počet diváků: 4367
18:40 Golubev (T. Zohorna)
24:12 Ruděnkov (Turbin)
39:18 Jordán (T. Zohorna, Golubev)
13:35 N. Kuljomin
28:30 N. Kuljomin (Loktionov)
Langhamer (Alikin) – Vitásek, Jordán, Turbin, Kamalov, V. Vasiljev, Korjagin, Alexandrov – H. Zohorna, Golubev, T. Zohorna (C) – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Rasskazov, Ruděnkov – Jazkov, Kapiturov, Kacuba.
S. Galimov (41. Košečkin) – Běreglazov, Antipin, J. Birjukov, J. Jakovlev, Matuškin, Dronov – O'Dell, Mozjakin (C), Rasmussen – Potěchin, A. Nestrašil, Bujnickij – Paršin, N. Kuljomin, Loktionov – Spiridonov, Ljubimov, Dorofejev – Timkin, Korobkin.
Rozhodčí: Birin, Sergejev – Ivanov, Černyšov
Počet diváků: 4 621
02:43 Varnakov (Šenfeld, Q. Howden)
41:15 Rattie (Ch. Genoway, Žafjarov)
58:42 Q. Howden (Mišarin, Varnakov)
38:19 Jevenko (Děmkov, Pavlovič)
59:56 Pulkkinen (Spooner, Jevenko)
Lindbäck (Molkov) – Aljajev, Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Minejev, Mišarin, Meljakov – Schroeder, Rattie, Žafjarov – Šenfeld, Q. Howden, Varnakov – D. Iljin, Bočarov, Verjajev – Gončaruk, Urakov, Belevič.
Enroth (M. Karnauchov) – Jevenko, Denisov, Jerjomenko, Kryskin, Dostanko, Gotovec, Znacharenko – Děmkov, Kogaljov, Pavlovič – Stefanovič, A. Kosticyn, Kovyršin – Paré, Drozdov, Prince – Pulkkinen, Spooner, Dadonov – Kitarov.
Rozhodčí: Akuzovskij, Gofman – Galimov, Střelcov
27:05 Bailen (Sedlák)
58:22 Hyka (Ščerbak, Karpuchin)
03:58 Kontiola (Savinainen)
05:35 Oksanen (Anttila)
21:41 Savinainen (Kontiola, Halme)
33:13 Savinainen (O'Neill, Kontiola)
38:19 Joensuu
Děmčenko (39. Fedotov) – Virtanen, Bailen, Karpuchin, S. Těreščenko, Menšikov (A), Borodkin, Sergijenko – Ščerbak, Sedlák (C), Hyka – Kravcov, Malychin (A), Calof – Lisin, An. Popov, Avcin – Šolochov, Šarov, N. Komarov – Stěpanov.
Kalninš (A. Niemi) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (A), Lööv, O. Lauridsen, Eronen, Kivistö – Haapala, Regin (C), Joensuu – O'Neill, Norman, H. Ikonen – Halme, Kontiola, Savinainen – Anttila (A), Pihlström, Oksanen – Hirvonen.
Rozhodčí: Romasko, Sidorenko – Goljak, Šislo