Kladenský výprodej bodů pokračuje

15 2003
Praha - Stejně jako v předchozím dějství, také v 32. kole první ligy prohráli hokejisté vedoucího Kladna i Prostějova. Moravský celek stála domácí porážka 2:4 s Jihlavou druhé místo v tabulce, na které se posunul právě jeho soupeř. Kladno, které podlehlo stejným poměrem ve středočeském derby na ledě Mladé Boleslavi, má v čele dvanáctibodový náskok. Jihlava dala v Prostějově rychlý gól, naopak domácí hokejisté několik slibných příležitostí nevyužili. I na začátku druhé třetiny měli Hanáci převahu, ale z brejku obdrželi druhý gól a po několika vteřinách třetí.

Domácího brankáře Maláče poté vystřídal Piterka, i ten však zanedlouho inkasoval. Teprve potom překonal jihlavského brankáře Suchana blafákem Smejkal. V závěrečné třetině snížili domácí při dvojnásobné přesilovce na 2:4, ale potom zahodili další šance a nepomohla jim ani 88 vteřin dlouhá power play.

Výsledky

Třebíč - Beroun 2:3 po prodloužení (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
38. Klimeš, 60. Kaňka - 26. Vlček, 43. Michalovič, 65. Eiselt. Rozhodčí: Janda - Chocholouš, Klein. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 1700.

Mladá Boleslav - Kladno 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
12. a 35. Nosek, 6. Žák, 60. Postl - 4. Pazourek, 53. Bílek. Rozhodčí: Votroubek - T. Prchal, R. Prchal. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. Diváci: 3100.

Brno - Ústí nad Labem 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
22. Müller, 27. M. Tvrzník, 50. Netík. Rozhodčí: Trombík - Hlavatý, Lipina. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Diváci: 300.

Prostějov - Jihlava 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
36. Smejkal, 47. Zima - 3. a 25. Zdráhal, 25. Adamčík, 31. Ficenc. Rozhodčí: Smeták - Mana, Vörös. Vyloučení: 3:6, navíc Homer - Kaňkovský oba do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 4000.

Žďár nad Sázavou - Písek 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
38. a 59. Neckář, 41. Nouza. Rozhodčí: Šteier - Dědek, Dřínovský. Vyloučení: 2:4, navíc Suchý (Žďár) 10 min. Bez využití. Diváci: 1830.

Hradec Králové - Chomutov 2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
7. Frosch, 45. Jelínek - 3., 32., 46. a 58. Jeslínek, 41. Jíra, 55. Šíp. Rozhodčí: Šlechta - Křivohlavý, Dvořák. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:3. Diváci: 1200.

Kadaň - Opava 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
16. Kreuzman, 22. Klaus, 56. Sochor, 59. Derfler - 7. Harazim. Rozhodčí: Chlupsa - Hauser, Stulák. Vyloučení: 5:6. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 700.