Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
KLADNO - LITVÍNOV 4:1 (1:1, 2:0, 1:0), konec zápasu
60:00
Diváci stojí a tleskají. Utkání skončilo výhrou domácího Kladna 4:1.
59:40
Kladno dalo gól. Hosté nedokázali udržet puk na svých hokejkách. Dostal se k němu Gardoň a založil útočnou akci. Napodobil tak akci vítězné branky a jen si vyměnil pozici s Martinem Frolíkem, který nyní zakončoval.
59:08
Hosté hrají bez brankáře. A jejich snaze přihlíží 3460 diváků.
59:08
Litvínov si bere oddechový čas.
59:08
Litvínov se ještě v závěru zmohl na šanci. Z pravého kruhu pálil Prorok. Ale Orct chytá s velkým přehledem.
57:20
Litvínovská snaha v útoku je marná a Kladno se dostává do útočné třetiny velmi lehce. Jenže tohle pásmo si hosté začínají dobře hlídat, takže nebezpečnější situace nedovolí.
55:28
Další nebezpečí pro Jarinu nyní představoval Kalla, který se ho pokoušel zblízka přelstít. Ale nebyl dostatečně mazaný. Stále tak platí skóre 3:1.
55:20
Hru řídí Kladenští. Jsou aktivnější a soupeře si hlídají. Ten zatím ani nejeví zájem o změnu stavu.
51:59
Další obrovská šance Kladna. Tentokráte zazářil Martin Procházka, který se ocitl sám před Jarinou a pokoušel se ho překonat nízkou střelou nad ledem. Jenže beton litvínovského brankáře byl na místě včas.
50:39
Domácí jsou lepší. Duo Huml a Kalla zaměstnalo obránce hostů a volný prostor se tak otevřel Hornovi. Jenže tomu v rozhodující moment puk sklouzl z hole.
50:24
Hosté skončili bez úspěchu. Jediné vážnější nebezpečí pro domácího gólmana představoval Benda.
48:24
Situace se nám obrátila. Hosté budou mít nyní výhodu, když Tlustý ve středním pásmu přišpendlil nevybíravě na hrazení soupeře. Jde ven za vražení.
47:34
Litvínov si oddechl. Hraje už v pěti.
46:18
Kladno mohlo zvýšit svůj náskok. Patera z protoru mezi kruhy vystřelil, ale jeho pokus zblokoval Šaffer. Jenže u toho se puk dlouho nezdržel a Patera si mohl dát repete. Střele chybělo pár centimetrů.
45:34
Kladno má převahu. Dvakrát se pokoušel prosadit Horna, ale neuspěl. Nakonec si domácí vynutili aspoň Přesilovku. Odpočinout si jde hostující Jeslínek za držení hole.
44:58
Kladno je v pěti. Další šanci si už Litvínovští nevypracovali.
44:15
Hosté se snaží, co jim síli stačí, aby skóre korigovali. Reichel vystřelil z pravého kruhu a puk tančil v brankovišti. Dorazit se ho snažili Trávníček a Balázs. Ale marně.
42:58
Hosté si mohou opět vyzkoušet přesilovku. Ven jde domácí útočník Havel za podražení.
42:42
Zápas pokračuje v útočném a bojovném duchu z obou stran.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina.
39:05
Domácí jsou v pěti. Hosté sice pěkně kombinovali, ale na snížení to nestačilo. Nejnebezpečnější byla střela Reichla od mantinelu, která hledala před brankou hůl na teč. Neujala se ani Brandova střela od modré.
37:05
Výhody se také konečně dočkali hosté. Odpočinout si jde kladenský útočník Besser za vysokou hůl.
36:00
Tak tahle přesilovka byla pro Kladno spíše za trest. Nakonec mohlo být rádo, že neinkasovalo. Do úniku se dostal nejprve Jeslínek a posléze další šanci zakončoval Poživil.
34:00
Domácí si zahrají již pátou přesilovou hru. Ven jde litvínovský Benda za držení.
33:29
Na ledě došlo ke srážce. Kladenský Horna couval a neviděl z branky vyjetého Jarinu. Ten skončil bolestivě na zemi bez masky. Po chvilce se vzpamatoval a pokračuje.
32:26
Kladno vede už 3:1. Od modré čáry tvrdě vypálil obránce Libor Procházka a puk si našel cestu za Jarinova záda. Je možné, že střelu někdo z hostů nechtěně usměrnil.
30:55
Horko bylo prozměnu hostům. První pálil Horna, ale Jarina poslal vyrážečkou puk na hrazení. Poté to ještě zkoušel od modré Čech, ale Jarina drží naději.
29:30
Litvínovský Benda hýří po celý zápas aktivitou. Jenže momentálně to spíše zamotalo hlavu hostům, než domácím. Benda si málem srazil puk do vlastní brány. Hned nato se rozjel a nikdo ho nedokázal zastavit. Sám se ocitl před Orctem a volil střelu po ledě. Jenže kladenský gólman byl na místě.


Najdete na iDNES.cz