Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
KLADNO - LITVÍNOV 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
59:21
Horna čekal na modré dlouho na přihávku, aby mohl jet do nájezdu. Kopřiva mu však gólovou radost překazil. Baseballovou střelou se ještě pokoušel dorážet Frolík.
58:25
Kladno v plném počtu. Hosté si nevytvořili žádné výraznější šance. Naopak po odpykání trestu ujížděl na branku Gardoň, ale nájezd neproměnil.
56:25
Litvínov má možnost dalšího snížení skóre. Za sekání dostal dvě minuty Gardoň. Už chvilí před tím jeden z kladenských hráčů zachraňoval puk pádem do přihrávky.
54:43
Litvínov v plném počtu. Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu, hodně kombinovali, ale téměř nestříleli.
52:43
Kladno si zahraje pátou přesilovku. Za faul loktem si na trestnou lavici sedne Kubinčák.
52:06
Litvínov dává první gól v zápase. Obrovská hrubka v rozehrávce stála Kladno nulu pro brankáře. Zálašák dostal přihrávku z hokejky kladenského hráče přímo před branku a bez problému náhradníka Kopřivu překonal.
51:24
Gardoň vybruslil zpoza branky a ještě stačil z otočky vystřelit. Puk však mířil vedle.
47:34
Kladenčtí se ocitli v nájezdu dva na jednoho, ale situaci Litvínovu zachránil Buzek, který do přihrávky položil hokejku.
46:14
Kladno využívá přesilovku k další změně skóre. Domácí předvedli při přesilovce několik pěkných kombinačních akcí. Gól však padl při záhadné situaci, kdy se zdálo, že Patera nahrává, ale puk se odrazil přímo za Fialova záda.
45:37
Domácí si zahrají pčesilovku. Třetí kladenská lajna se usadila v útočném pásmu, kde jednoho z nich zadržel Trávníček a dostal dvě minuty.
43:20
Hraje se ve volnějším tempu a bez výraznějších šancí. Kladno si hlídá svůj náskok a Litvínov se nepouští do bezhlavého útočení.
40:01
Začala poslední třetina. Ke střídání došlo i v kladenské brance. Orct se po zákroku jednoho z litvínovských hráčů necítil dobře a tak ho nahradil Kopřiva.
40:00
Skončila druhá třetina.
38:00
Hra se rozproudila. Litvínov zrychlil bruslení a celkově se Kladnu vyrovnal. Na druhou stranu ho několikrát svými zákroky zachránil brankář Fiala.
34:34
Znovu se předvedli hosté. Sám před brankářem se ocitl opět Čaloun. Orct jeho střelu vyrazil.
33:30
Odražený puk od mantinelu sebral Bílek, ale byl tak blízko, že zvládl trefit jen brankáře Fialu.
32:14
Do vyložené šance se dotal Čaloun. Střelu po ledě však brankář Orct chytil.
32:13
Kladno je v plném počtu. Chvíli to vypadalo, že přesilovku hrají domácí. Dobře se osvobozovali a dostávali se i do útočného pásma.
30:13
Přesilovku si tentokrát zahrají hosté. Za podražení Kubinčáka si na trestné lavici odpočine Zeman.
28:00
Litvínov se po dvou oslabeních oklepal a dostává se do šancí. Pěknou střelu vyslal po přesném pasu od spoluhráče Kloubouček, ale taktéž neuspěl.
26:48
Velmi pěknou šanci měl litvínovský útočník Trávníček. Dostal se sám až před Orcta, ale puk se svezl po betonech brankáře domácích.
25:27
Litvínov odehrál oslabení mnohem lépe. Několik vteřin vozil puk po ledě Šlégr. Výborné zákroky předvádí gólman Fiala.
23:27
Domácí si znovu vyzkouší hru v početní výhodě. Hranáč fauloval soupeře přímo při střele a na trestnou lavici si půjde sednout za hákování.
23:01
Litvínov v plném počtu.
22:23
Kladno předvádí perfektní přesilovkovou souhru. Po střele Procházky už se zdálo, že puk musí skončit v brance, ale Fiala zasáhl lapačkou. Chvíli poté Kladno gól vstřelilo, ale neplatil, protože puk přešel brankovou čáru až po odpískání rozhodčího.
21:01
Domácí si zahrají druhou přesilovku. Za držení hole odešel na trestnou lavici kapitán Robert Reichel.
20:01
Začala druhá třetina. V litvínovské brance místo Jariny nastoupil Fiala.
20:00
Konec první třetiny.


Najdete na iDNES.cz