Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
KLADNO - PLZEŇ 4:1 (1:0, 2:0, -:-). Hraje se 3. třetina.
60:00
Konec zápasu. Domácí vyhráli zaslouženě a definitivně si zajistili účast v play-off.
57:41
Kladno vede 4:1. Nádhernou kombinaci na jeden dotek zakončil těsně před brankovištěm nikým nehlídaný Bílek střelou nad Pejcharovu lapačku. Asistence: Patera, Tomáš Kaberle.
56:30
Pejchar zachránil Plzeň od inkasování branky, když stačil zlikvidovat nebezpečnou střelu Tomáše Kaberleho od modré čáry i přes to, že před ním dotírali Patera s Kyselou.
55:37
Přesilovka Kladna. Zdá se, že Plzeň ztratila všechny naděje. Michal Straka je vyloučen na dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.
54:07
Plzeň snižuje - 1:3. Kracík našel mezi kruhy Paroulka, který střelou švihem nad lapačku snižuje.
52:33
Kladno si vývoj zápasu kontroluje. Plzeň se sice snaží, ale nedostává se do zakončení. Naopak málem kuriózně inkasovala. Od zadního mantinelu nahodil puk přes branku Zajíc, Pejchar sice puk chytil, ale měl co dělat, aby mu nezapadl do branky.
50:30
Plzeň se ubránila, je v plném počtu.
49:51
Pokračuje přesilovka pět na čtyři. Ve výodě Kladna čtyři na tři Tomáš Kaberle pěkně nahrál na pravý kruh volnému Kyselovi, ten vypálil golfákem, ale trefil Pejchara do hrudi.
48:30
Domácí hrají čtyři na tři. Za sekání je vyloučen Matějovský.
47:51
Hned následuje obousranné vyloučení Po přerušení byli za vzájemnou potyčku byl vyloučen Výtisk a Zajíc.
47:51
Je po přesilovce. Plzni se nedařilo. Orct měl problém pouze s Trnkovým nahozením od modré, ale poskakující puk ztlumil.
45:51
Plzni svitla naděje, hraje přesilovku. Vyloučen je Kalla za nedovolené bránění.
44:44
Dva na jednoho najížděli Horna s Hrdinou. Hrdina u levé tyče zakončoval, ale těsně minul. Předtím na druhé straně pálil od levého kruhu agilní Kracík. Orct vyrazil.
42:26
Šance Kladna. Kysela se Zajícem byli sami před brankářem. Druhý jmenovaný zakončoval, ale Pejchar vyrazil nad. Počet diváků: 3524.
41:51
Je po úpřesilovce. Kladno se v přesilovce nikam nehnalo
40:01
Začala 3. třetina. Kladno má téměř dvě minuty přesilovky.
40:00
Konec 2. třetiny.
39:51
Přesilovka Kladna. Jindřich je vyloučen za hákování.
37:20
Šance na obou stranách. Nejprve se v olabení dostal Patera s Procházkou don přečíslení dva na jednoho. Patera nahrál Procházkovi, ten z pravého kruhu pálil švihem. Pejchar vyrazil. Vrápětí šli dva na jednoho Michal Straka s Andrašovským. Michal Straka zprava přihrával Andrašovskému, ale Orct zasáhl hokejkou a šanci zmařil.
35:33
Přesilovka Plzně. Vyloučen je Mrázek
35:01
Kladno vede 3:0. Bílek z levého kruhu našel před brankou Pateru, který puk usměrnil do branky. 2. asistence Procházka.
33:55
Přesilovka Kladna. Vyloučen je Michal Straka za vysokou hůl.
33:40
Kladno se ubránilo, i když mělo co dělat. Výbornou přihrávkou na Dudu se prezentoval Cartelli, ale Duda trefil jenom brankkáře Orcta. Od modré pak pálil Marshall, ale i s touto střelou si Orct poradil.
31:40
Přesilovka Plzně. Čech se snažil čistit prostor před brankou a nedovoleně bránil Kudrnu.
30:12
Šanci měla Plzeň. Duda nahazoval od pravého mantinelu na Orcta, před ním clonil Andrašovský, ale domácí beci ho povalili na led.
27:40
Šance Kladna. Špelda od modré nahodil, Pejchar vyrazil před sebe, ale dorážející Horna puk nezvedl, takže hostujícího gólmana nepřehodil.
26:30
Šance Plzě. Duda dostal přihrávku od Michala Straky do samostatného nájezdu, když Straka využil špatného střídání domácích. Duda šel sám na Orcta, ten mu vyjetím zmešil prostor, Duda se snažil o bekhendovou kličku, ale trefil se jenom do Orctova betonu.
24:58
Oboustranné vyloučení. Kudrna a Zajíc jsou vyloučení za sekání.
23:52
Přesilovka Plzně. Kracík pronikal do pásma, snažil se proháčkovat mezi Zemanem a Špeldou, ale Zeman ho fauloval a je vyloučen za nedovolené bránění.


Najdete na iDNES.cz