Utkání 33. kola extraligy komentuje Jaroslav Tomas

KLADNO - SLAVIA 2:1 po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) Konečný výsledek
61:58
Konec zápasu
61:58
Kladno - Slavia 2:1 Domácí vítězí v prodloužení. Po dalším rychlém úniku se Kladenští usadili v pásmu, Kalla od zadního mantinelu přihrál Havlovi, který ještě posunul puk na Kruliše a ten zápas rozhodl.
60:50
Kladno mělo vyloženou šanci: Po přihrávce přes dvě čáry šel Kysela sám na brankáře Hronka, ale ani se nepokusil o blafák, ani pořádně nevystřelil a Hronek snadno jeho slabý pokus zlikvidoval.
60:01
Začíná prodloužení.
60:00
Konec 3. třetiny. Bude se prodlužovat.
59:55
Kolařík s pukem čeká za slávistickou brankou na konec třetí třetiny.
58:41
Slavia se ubránila a hned se pustila do útoku. Antoš se ale dostal do ofsajdu.
58:02
Velká šance Kladna: aktivní Kysela ze dvou metrů přestřelil.
56:41
Sotva se Kuntoš vrátil z trestné lavice, už na ni míří další slávista. Tentokrát Kolařík za nebezpečnou hru vysokou holí.
56:06
Hosté odolali náporu Kladna a ubránili se.
54:27
Kruliš dobře tečoval střelu ze strany a Hronek měl hodně co dělat, aby vyrazil kotouč směřující do branky,
54:06
Kuntoš na dvě minuty oslabuje Slavii, je vyloučen za hákování.
53:53
Kysela vystřelil z pravé strany, ale připravený Hronek u tyčky ránu kryl.
52:16
Beránek se vrací z trestné lavice.
51:44
Kladno má v přesilovce převahu, drží puk v útočném pásmu, ale do šancí se nedostává.
50:16
Po dlouhém oslabení budou teď hrát Kladenští přesilovku, Beránek pyká za podražení.
49:29
Kladno přestálo bez úhony dlouhé oslabení.
49:18
Na stadionu je bouřlivá amtosféra, diváci oslavují každý úpěšný kladenský pokus o vyhození.
47:58
Kladno se dostal do rychlého protiútoku: Kalla s Pazourkem jeli na jednoho slávistického obránce, Pazourek vystřelil, ale Hronek vyrazil betonem.
47:45
Po přihrávce Martince střílel Antoš, ale nad branku.
45:29
Za nebezpečnou hru vysokou holí je na dvě plus dvě minuty vyloučen Horna.
45:15
Hosté měli dvě příležitosti za sebou, nejprve se po levé straně prodral Hruška, vystřelil bekhendem a po zápasu brankáře Orcta se puk dostal k Jarošovi. I s jeho pokusem si kladenský brankář poradil.
44:08
Kladno se ubránilo. Poslední šanci měl Novák, od modré mířil mezi betony gólmana Orcta, ten ale srazil chrániče včas k sobě.
42:57
Slavia je v tlaku, po Beránkově přihrávce Kuntoš nahodil žabku před brankáře, Orct zareagoval na poslední chvíli a puk vyrazil hokejkou.
42:08
Hosté hrají přesilovku, na trestné lavici sedí Hořava.
40:58
Beránek se hned po návratu z trestné lavice zapojil do útočné akce a vystřelil zápěstím. Orcta ale zasáhl vyrážečkou.
40:21
Slavia je v plném počtu.
40:01
Začala 3. třetina. Kladno dohrává přesilovku.
40:00
Konec 2. třetiny. Kladno ve druhé časti přidalo a vyrovnání si zasloužilo. Na začátku třetího dějství budou mít domácí ještě jedenadvacet vteřin početní výhodu.