Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
KLADNO - SLAVIA 4:2 (2:1, 2:1, 0:0), konec utkání
60:00
Konec zápasu.
59:01
Další útok Slavie zastavilo postavení mimo hru. Slušně zaplněný stadion pomalu začíná oslavovat cenné vítězství. Na stadionu je 3642 diváků.
58:09
Už se hraje nahoru dolů. Před Orctem tečoval puk nebezpečně Žižka, ale nad. Na druhé straně se přes Nováka dostal Bílek, před brankovištěm střílel, ale Franěk vyrazil do ochranné sítě.
56:50
Ze strany Slavie už je to křeč. V dalším protiútoku Kladna pálil z pravého kruhu Michael Frolík, ale jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě.
56:01
Slavia už hraje vabank. Nutí se do útočení, ale nedaří se jí. Naopak tři na jednoho se řítili Kladenští. Hořava však pokazil přihrávku na Hornu.
53:41
Do šance se dostalo Kladno, když ve slávistickém náporu vzniklo přečíslení dva na jednoho. Horna nahrával Tlustému, ale k tomu přihrávka nedošla, protože ji Franěk vypíchl hokejkou.
52:08
Do pásma zavezl puk po pravém křídle Kadlec a snažil se vystřelit. Jeho rána byla zblokována, přesto se puk dostal k Supovi, který se z pravého kruhu snažil překvapit brankáře Orcta, ten však stačil vyrazit.
50:59
Kladno se soustředí na obranu vlastní modré čáry, což se mu zatím daří. Slavia se do pásma dostává nejčastěji nahozením puku, ale pořádnou šanci si vytvořila.
48:59
Slavia se po dlouhé době dostává do šance. Vlasák zpoza branky nahrál mezi kruhy Supovi, jeho ránu Orct vyráží před sebe. Kladenský brankář si poradil i s následnou Žižkovou dorážkou, která končí v jeho lapačce.
46:52
Slavia vytrvale útočí, ale do vážnější šance se nemůže dostat. Domácí spoléhají na rychlé protiútoky. V jednom z nich Kalla hledal Bílka, ale dráhu puku stačil vyrážečkou změnit brankář Franěk.
45:31
Po přihrávce z rohu pálil z levého kruhu Beránek, Orct vyrazil až do ochranné sítě.
44:09
Je po přesilovce, Kladno se ubránilo. Jedinou šanci měli hosté, když od modré pálil Žižka, ale Vlasák u levé tyče ani nadvakrát nedokázal propasírovat kotouč za Orctova záda.
42:09
Přesilovka Slavie. Vyloučený je Huml, který zahákoval Dlouhého.
41:37
Sobotka zavezl puk do útočného pásma středem hříště, nahrál nalevo Dlouhému, který od levého mantinelu mířil na protější tyč, ale o deset centimetrů ji minul.
40:47
Patera zavezl kotouč do útočného pásma, přenechal ho Martinu Procházkovi, ten vystřelil z pravého kruhu. Franěk puk zastavil betony a přerušil hru.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Kladno kontroluje zápas, má víc šancí. Slavia se vůbec nedokáže prosadit.
39:56
Kladno přesilovku nevyužilo. Jedinou šanci měl Bílek, kterému těsně před brankou nahrával Kalla, ale kladenský útočník ji netrefil.
37:56
Kladno si opět zahraje přesilovku, vyloučený je obránce Žabka za hrubost.
36:01
Je po přesilovce. Slavia měla v jejím závěru obrovské štěstí. Michael Frolík se protáhl před brankoviště, vystřelil, ale brankář Franěk stačil vyrazit. Vzápětí dorážel Martin Procházka, puk se obloučkem otřel o horní tyčku a přepadl přes branku.
34:01
Další přesilovka Kladna. Vyloučený je Žižka za hrubost.
33:41
Kladno exceluje. Na Fraňkovu branku najížděl osamocený Patera, ale místo střely volil přihrávku Michaelu Frolíkovi, jehož ránu tygřím skokem vyrazil Franěk. Mladý domácí útočník to zkoušel vzápěti z prostoru mezi kruhy, ale ani napodruhé slávistické brankáře nepřekonal.
32:26
Je po přesilovce. Kladno ji sehrálo dobře, ale i Slavia se dobře bránila. A proto musel brankář Franěk zasahovat jenom dvakrát. Poprvé střílel Kalla, ale jenom doprostředka branky, podruhé v závěru pálil od modré Ševc, ale i s jeho pokusem si brankář Franěk poradil.
30:26
Kladno bude hrát přesilovku, vyloučený je Tomica za sekání.
28:49
Kladno zvyšuje na 4:2. Slavia byla v náporu, ale zapomněla bránit. Do přečíslení dva na jednoho se dostali Huml s Hornou. Huml zatáhl puk, zabrzdil, zasekávačkou se zbavil obránci a hned nahrál Hornovi, který zprava ze dvou metrou pod horní tyčku překonal Fraňka.
26:39
Oba týmy jsou v pěti. Šanci na vyrovnání měla Slavia, když Vlasák zatáhl po levém křídle puk do útočného pásma, Bednář si klepnul hokejkou o led, dostal přihrávku, ale nezpracoval ji dobře a jeho střela šla vedle levé tyče.
25:07
Slavia snižuje na 2:3. Při hře čtyři na čtyři se do útoku vrhli oba hostující obránci. Novák zatáhl puk po pravém křídle až za brankovou čáru, mezi kruhy nahrál Žižkovi, který polovysokou střelou k pravé tyči překonal Orcta.
24:39
Po ataku kladenského obránce skončil Lukáš Havel v brance. Poté vznikla potyčka. Vylučuje se na obou stranách - Červenka a Zeman, oba za hrubost.
24:26
Je po přesilovce. Kladno ještě jednou zahrozilo, když na Fraňka střílel Kalla. Na druhé straně mohla Slavia snížit, když Duda do ideální pozice v levém kruhu nahrál Hruškovi, ten pálil bez přípravy, ovšem Orct chytá.


Najdete na iDNES.cz