KLADNO - ZNOJMO 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:50
Orct pomalu vyjíždí z branky, ale zase se hned vrací, protože jeho tým ztrácí puk v útočné třetině.
59:35
Kladno si bere oddechový čas.
57:52
Znojmo vede 2:3. Němečkova tvrdá střela z pravého kruhu prošla až do branky. Asistence Pucher a Ondřej.
56:34
Kladno v plném počtu. Znojmo se usídlilo v útočném pásmu. Snahy Ondřeje a Ludvíka od modré však kazil Orct.
54:34
Za držení dostal dvouminutový trest Hájek.
54:20
Do nájezdu se dostal Pucher, ale těsně minul branku.
53:37
Ševcovu střelu z levého kruhu tečoval Gardoň mimo branku.
51:19
Z levého kruhu pálil Havel ale Trvaj neměl s pukem problémy.
49:45
Znojmo bylo opět v náporu. Prosadili se hlavně obránci. Od modré pálili Bičánek s Němečkem. Němečokva tvrdá střela zasáhla Evana do ruky a ten odjel s bolestivou grimasou na střídačku.
47:52
Mikulík si najel do levého kruhu a tvrdě vypálil, ale puk skončil v náruči přiopraveného Orcta. Utkání sleduje 2452 diváků.
46:41
Znojmu se vyrovnání nelíbí. Dopita teď pálil z levého kruhu, Orct vyrazil puk jen na hůl Erata, který však nedokázal puk zvednout.
45:12
Znojmo je v pěti. Ve zbylé přesilovce už domácí nic nevymysleli. Do nebezpečné střely Humla se položili bránící obránci.
43:26
Kladno vyrovnává na 2:2. Patera si u pravé tyčky položil Trvaje, ale místo střely nahrál Ševcovi, který se od modré nemýlil.
43:12
Další vyloučaní Znojma. Za sekání jde na trestnou lavici Bičánek. Kladno má tak skoro minutu a třičtvrtě přesilovku proti třem.
42:59
Dvě minuty dostal Němeček za držení.
42:11
Závar před brankou Trvaje. Gardoňův útok vyslal na znojemskou branku asi čtyři střeli a Trvaj nevěděl, co dřív.
41:31
Znojmo v plném počtu. Pěknou střelu předvedl až v závěru Procházka od modré.
40:01
Začala poslední třetina. Domácí dohrávají přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:31
Bičánek dostal dvě minuty za nedovolené branění.
38:35
Mojžíš pálil z pravého kruhu. Puk zasáhl boční síťku. Hned z protiútoku zahrozili kladenští, ale Trvaj dobře viděl a puk chytil do lapačky.
38:00
Na ledě se teď neděje nic zajímavého. Žádný z týmu se nedostal ke střele. Snad jen Pucher se pokusil o nahození od modré.
36:14
Rozhodčí Smeták hráče mate. V první třetině pískal i náznaky faulů a v druhé nechává projít i mnohem tvrdší zákroky. Hráči nevědí, co si mohou dovolit a hra tak občas působí až komicky.
34:30
Pucher dokázal pro svůj tým vytvořit přečíslení tři ne jednoho. Poté našel krásnou přihrávkou Ondřeje, který však nedokázal přihrávku zpracovat.
32:53
Bílek si sám objel tři znojemské hráče a dostal se až před Trvaje. Puk však zasáhl jen brankářovo rameno.
30:19
Z otočky pálil znojemský Ludvík, ale střela šla mimo.
28:57
Kladno snižuje na 1:2. Pokusy Paterovy formace zakončil přesnou střelou pod horní tyčku Bílek.